Klientu atsauksmes - REALAT.lv

Klientu atsauksmes

Mums ir svarīgs mūsu klientu viedoklis, lai strādātu ar pilnu atdevi un tiektos pēc visaugstākajiem rezultātiem, tāpēc mēs apkopojam visas atsauksmes un lepojamies ar tām, tā it kā tās būtu kā medaļas kādās ļoti svarīgās sacensībās.

 

Linda Blūma

Rolands ir bijis nekustamā īpašuma mākleris mums... Linda Blūma

Lasīt vairāk

Rolands ir bijis nekustamā īpašuma mākleris mums piederošā dzīvokļa īpašuma Rīgā, Ģertrūdes ielā 38-12 pārdošanas darījumā. Gribējās uzteikt Rolanda aktīvo un klientam draudzīgo attieksmi, veicot mūsu īpašuma pārdošanu, kas notika 2 mēnešu laikā kopš mūsu savstarpējā līguma noslēgšanas. Rolands ir sevi pierādījis kā uzticamu biznesa partneri nekustamo īpašumu jomā, veicot pilnu īpašuma realizāciju, sākot ar patstāvīgu objekta izrādīšanu potenciālajiem pircējiem, pirkuma-pārdošanas dokumentu sastādīšanu, kā arī aktīvi komunicējot gan ar pārdevēja/pircēja bankām, piedaloties dokumentācijas iesniegšanā Zemesgrāmatā un pie notāriem.

Labprāt iesakām Rolandu Upīti kā veiksmīgu un proaktīvu nekustamā īpašuma pārdošanas un vai iegādes speciālistu, kas saprātīgos termiņos un par pamatotu tirgus cenu atradīs Jums īpašumu vai pircēju.

 

Ar cieņu,

Linda Blūma                                       

Ronalds Blūms

Natālija Morozova

Steidzamā kārtā meklēju kabinetu, tāpēc lūdzu palīdzību... Natālija Morozova

Lasīt vairāk

Steidzamā kārtā meklēju kabinetu, tāpēc lūdzu palīdzību REALAT māklerim Jānim Krastam, kurš izzināja visas manas vajadzības un jau pēc pāris dienām piedāvāja telpu variantus.

Tiklīdz izvēlējos sev vēlamo, līgums un citas formalitātes tika nokārtotas divu dienu laikā.  Visi piemeklētie varianti pilnā mērā apmierināja manas vajadzības un iekļāvās norādītajā budžetā, atlika vien izvēlēties.

Paldies par palīdzību!

– Natālija Morozova /klīniskā psiholoģe/

Aiga Paulēna

Vēlējāmies pateikt lielu paldies dzīvojamo platību konsultantei... Aiga Paulēna

Lasīt vairāk

Vēlējāmies pateikt lielu paldies dzīvojamo platību konsultantei Anetei Lejai par sadarbību! Anete ir profesionāla, mērķtiecīga un konstruktīvai komunikācijai atvērta speciāliste, kas atradīs klientam ērtāko, labāko un izdevīgāko risinājumu jebkurā situācijā, kā arī vienmēr ļoti operatīvi atbildēs uz klientu interesējošiem jautājumiem, kas nekustamā īpašuma pirkšanas procesā nav mazsvarīgi. Anetes prioritāte viennozīmīgi ir klients, un tieši tādēļ mēs noteikti ieteiktu Aneti, kā labu un profesionālu nekustamo īpašumu mākleri.
– Aiga Paulēna

Artūrs Sokoļenko - Regus

„Nekustamā īpašuma māklerus var salīdzināt ar pieredzējušiem... Artūrs Sokoļenko - Regus

Lasīt vairāk

„Nekustamā īpašuma māklerus var salīdzināt ar pieredzējušiem pavāriem – vienmēr zin kur meklēt vislabākās sastāvdaļas par vislabāko cenu. Mēs Regus biroji vienmēr esam priecīgi dzirdēt REALAT, jo mēs zinām, ka mums ir visas vajadzīgās piedevas, lai pavāri varētu pagatavot visgardāko piedāvājumu.„

– Regus

Ivo Skudiķis

No daudzsimta pieejamo mākleru pakalpojumu sniedzējiem, tikai... Ivo Skudiķis

Lasīt vairāk

No daudzsimta pieejamo mākleru pakalpojumu sniedzējiem, tikai REALAT aģenti bija spējīgi parādīt izcilu sniegumu. Atrodot, piesaistot, noturot labu, bet cimperlīgi un izlutinātu pircēju manam dārgajam, ekskluzīvajam īpašumam. Pie kam – novedot darījumu līdz beigām, tajā skaitā Zemes grāmatas un bankas mezglojuma risināšanas jautājumus. Latvijā, degradētajā mākleru profesijas vidē REALAT aģenti ir patiešām izcili paraugi!

Visu cieņu!

Ivo Skudiķis

SIA Fast Bunkering

Kad bija nepieciešams atrast īpašumu mūsu kompānijai... SIA Fast Bunkering

Lasīt vairāk

Kad bija nepieciešams atrast īpašumu mūsu kompānijai “Fast Bunkering” – ķērās pie palīdzības uzņēmuma komercplībatu pārstāvis. Pateicoties viņa pakalpojumam, konsultācijām, profesionālajai pieejai un atsaucībai kvalitāte bija neticami izcila. Jo ļoti īsā laika posmā ir palīdzējis atrisināt radušās problēmas un bieži vien ir pat ar vairākiem variantiem devies pie mums no kuriem vienmēr bija ko izvēlēties. Paldies par sniegtajiem vērtīgiem padomiem nekustamajos īpašumos. Arī pēc veiksmīgā darījuma turpināsim uzturēt saikni ar REALAT īpašumu saistītajos jautājumos.

Ilga Paula

Ojārs Spila ir pieredzējis un zinošs mākleris,... Ilga Paula

Lasīt vairāk

Ojārs Spila ir pieredzējis un zinošs mākleris, kas savu galveno pienākumu – veikt uzticēto un palīdzēt nokārtot visas formalitātes, lai nebūtu jāuztraucas par drošību – pilda atbildīgi. Vienmēr ir pieejams tiešsaistē, ne tikai birojā; ir aktīvs, diezgan aizņemts, bet tas netraucē, tieši otrādi – apliecina šī māklera uzticamību.

Anete Bukša

Liels paldies REALAT kompānijai un īpaši Mārim... Anete Bukša

Lasīt vairāk

Liels paldies REALAT kompānijai un īpaši Mārim Rudzītim par ieguldīto darbu, pārdodot māju Rīgā. Esam ļoti apmierināti ar saņemto pakalpojumu un rezultātu. Māris Rudzītis savu darbu veic ļoti profesionāli, kā arī izdevās izveidot veiksmīgu komunikāciju, līdz ar ko varam ieteikt šīs firmas, kā arī konkrēti Māra sniegtos pakalpojumus citiem. Paldies!

– Anete Bukša

Daniela Zaube

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi,... Daniela Zaube

Lasīt vairāk

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi, kas nenogurdina. No mana, kā klienta skatupunkta, tas rada vēlmi sadarboties. Ar REALAT palīdzību esam ieguvuši jaunas mājas, kā arī veiksmīgi pārdevuši vecās! Īpašs paldies Anetei Lejai.

Ar cieņu

– Daniela Zaube

Ludmila

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst... Ludmila

Lasīt vairāk

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst laika meklēt īrniekus. Šo darbu uzticu REALAT pārstāvim jau vairāk ka četrus gadus. Esmu apmierināta ar šī uzņēmuma darba ātrumu, kvalitāti un attieksmi. Iesaku viņu pakalpojumus arī saviem draugiem. Uzticami partneri mūsu pasaulē ir zelta vērts.

Paldies par sadarbību.

Renata

Anete Leja, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem... Renata

Lasīt vairāk

Anete Leja, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem vecākiem noīrēt dzīvokli Juglā. Es augsti vērtēju Jūsu lielo darbu. Es novēlu Jums Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Norberts Rozenbergs

Uzņēmējdarbībā mūsu kompānijas uztverē un pamatā ir... Norberts Rozenbergs

Lasīt vairāk

Uzņēmējdarbībā mūsu kompānijas uztverē un pamatā ir profesionalitāte, punktualitāte, precizitāte. Darbā ar klientiem nepieciešams ir izprast un uztvert klienta vēlmes, būt lojālam pret klientu un strādāt ar 100% atdevi un ieinteresētību pret klienta vēlmēm. Šāds darbinieka raksturojums liecina arī par otras puses interešu pildīšanu. Mums kā NĪ attīstītājiem ir svarīgi strādāt ar tādu partneri, kurš spēj uztvert mūsu vēlmes un ir spējīgs nest tālāk ideoloģiju par mūsu produktu. Visas šīs iepriekš minētās īpašības piemīt Anetei Lejai, dzīvojamo platību konsultantei, REALAT. Esam priecīgi un apmierināti par līdzšinējo sadarbību ar Aneti. Paldies!

Ar cieņu

– Norberts Rozenbergs (Baltic Property Group)