Klientu atsauksmes - REALAT.lv

Klientu atsauksmes

Mums ir svarīgs mūsu klientu viedoklis, lai strādātu ar pilnu atdevi un tiektos pēc visaugstākajiem rezultātiem, tāpēc mēs apkopojam visas atsauksmes un lepojamies ar tām, tā it kā tās būtu kā medaļas kādās ļoti svarīgās sacensībās.

 

Aleksandrs

Milzīgs paldies Laurim par palīdzību dzīvokļa iegādē... Aleksandrs

Lasīt vairāk

Milzīgs paldies Laurim par palīdzību dzīvokļa iegādē un ar to saistīto problēmu un šķēršļu atrisināšanu.
Tas bija patiešām gandrīz bezcerīgs darījums un neiespējama misija 
Lauris ir cilvēks, kam var droši uzticēties :)

Lauris ir vislabākais

Ar cieņu un pateicību Aleksandrs

Toms Noviks

Labdien,Vēlos izteikt pateicību Danielam Rapoportam par profesionālo... Toms Noviks

Lasīt vairāk

Labdien,

Vēlos izteikt pateicību Danielam Rapoportam par profesionālo darbu un veiksmīgo sadarbību dzīvokļa pārdošanas jautājumos. Izvēloties konsultantu dzīvokļa pārdošanai, apzvanīju lielāko uzņēmumu speciālistus un jau pirmajā saziņā  D. Rapoports apliecināja savu profesionalitāti un interesi par darbu. Konsultants ieklausās vēlmēs un operatīvi meklē labāko iespējamo piedāvājumu. Viss process noritēja operatīvi un bez kādām aizķeršanām, tiek atklāti arī izskaidrots, kāda ir tirgus situācija, lai klientam ir izprotams, katrs pārdošanas posms. Prieks sadarboties ar profesionāli.

Ar cieņu,

Toms Noviks

Anna Volkova

Labdien, vēlējos izteikt milzīgu pateicību Laurim Kuļšam, kurš... Anna Volkova

Lasīt vairāk

Labdien, vēlējos izteikt milzīgu pateicību Laurim Kuļšam, kurš bija pacietīgs, ņēma vērā manu saspiesto grafiku un velmes.

Lauris ir viens no tiem, kurš vēlas lai pircējs būtu apmierināts, atradām kopīgu laiku,  un beidzot esmu tikusi pie sava sapņu dzīvokļa.

Paldies un iesaku citiem.

LELA GERGEDAVA

Gribu izteikt īpašu pateicību Anetei par to,... LELA GERGEDAVA

Lasīt vairāk

Gribu izteikt īpašu pateicību Anetei par to, ka viņa piemeklēja man tieši tādu dzīvokli, kādu vēlējos. Viņa to visu paveica profesionāli: viņai bija daudz variantu, bet viņa man atlasīja to, kas bija man vispiemērotākais.

REALAT uzņēmumam būtu jālepojas ar tādu pārstāvi.

Paldies jūsu uzņēmumam un Anetei, kura savu darbu paveica lieliski!!!

Jūlija Boruna

Gribētu pateikt lielu paldies vēlreiz mūsu māklerim... Jūlija Boruna

Lasīt vairāk

Gribētu pateikt lielu paldies vēlreiz mūsu māklerim Laurim Kuļšam par palīdzību dzīvokļa meklēšanā un pirkšanā. Ar viņa palīdzību mēs ātri tikām pie jaunā mitekļa. Man ar vīru gandrīz praktiski pašiem nekas nebija jādara. Viņš piedāvāja dzīvokļu variantus pēc mūsu vēlmēm un mēs tikai apskatījām mums tīkamākos variantus. Kad nolēmām pirkt dzīvokli, tad visus jautājumus par dzīvokļa pirkšanu kārtoja Lauris ar pārdevēju, bet mēs savukārt darījām savas lietas un mums nevajadzēja raizēties, ka kaut kas nojies greizi. Mēs esam ļoti apmierināti ar dzīvokli un viņa ātro darbu. Gribētu viņa pakalpojumus ieteikt arī citiem dzīvokļa meklētājiem, jo viņš patiešām atradīs Jums to, ko paši meklēsiet un ko gribēsiet, kā mūsu gadījumā un ilgu laiku tas neprasīs.


Ar cieņu,
Jūlija Boruna

Oleksandr

Vēlējos izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo īpašumu aģentam Danielam... Oleksandr

Lasīt vairāk

Vēlējos izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo īpašumu aģentam Danielam Rapoportam.

Liels paldies kad palīdzējāt atrast īpašumu kas atbilst visām manām vēlmēm.

Kad Jūs piedāvājāt pirmo šo īpašumu – es pie sevis nodomaju ir taču jāpaskatās vēl varianti,nevar būt kad pirmais variants un ir, bet izrādījās kad Jūs tiešām esat sava darba pārzinējs un spējāt atrast tieši to ko mēs meklējām ar savām zināšanām un spēju pārvaldīt tirgus situāciju.

Paldies par Jūsu operatīvismu godīgumu un pretīmnākšanu.

Es noteikti varu rekomendēt Jūs kā speciālistu saviem pazīstamajiem un turpmāk sadarbošos tikai ar Jums 

Ar cieņu Oleksandr

Vadims

Mēs Maļcevu ģimene, izsakām pateicību Līgai Dubrovskai... Vadims

Lasīt vairāk

Mēs Maļcevu ģimene, izsakām pateicību Līgai Dubrovskai par īstās mājvieas atrašanu.

Mēs esam gandarīti par veiksmīgo sadarbību un ceram , ka tāda būs arī nākotnē.

Līga sevi parādīja kā personu, kurai var uzticēties, kura ir pacietīga, ar profesionālu attieksmi un individuālu pieeju mūsu prasībām, jo mēs savu mājvietu izvēlējāmies ļoti skrupulozi. Meklējot dzīvesvietu mēs regulāri sazinājāmies ar Līgu, viņa izzināja visas mūsu vajadzības un vēlmes, interesējās par mūsu viedokli jau par redzētajiem mājokļiem, lai vēlāk varētu atrast mums piemērotāko. Un tas arī izdevās! Tādēļ mēs droši varam rekomendēt Līgu Dubrovsku, tiek, kas mekle sev īsto mājokli.

Šis cilvēks Jums palīdzēs atrast īsto variantu, kurš atbilstu visām Jūsu prasībām.

Ar cieņu, Vadims.

Yevhen Duma

Mēs vēlamies izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo... Yevhen Duma

Lasīt vairāk

Mēs vēlamies izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo īpašumu darījumu ekspertam Rolandam Upītim par lieliski paveikto darbu. Mēs bijām ļoti apmierināti ar jūsu sniegto profesionālo un kompānijas atbalstu. Kā rezultātā darbs kopā ar jums, mūsu jaunā dzīvokļa iegāde bija ļoti labs, un darījuma noslēgšana ritēja raiti un bez liekiem sarežģījumiem, tāpēc esam, vairāk, kā apmierināti ar REALAT profesionālo sniegumu.

Paldies jums, Roland!

Krīvs Lode

Nekustamā īpašuma iegāde, ja tā nav ikdienas... Krīvs Lode

Lasīt vairāk

Nekustamā īpašuma iegāde, ja tā nav ikdienas nodarbošanās, saistās ar ilgstošiem meklējumiem, sarežģītu pirkšanas procesu, riskiem un nedrošību.
Sava mājokļa meklēšanā un pirkšanas procesā man iznāca sadarboties ar Rolandu Upīti, SIA REALAT ekspertu. Savas jomas profesionālis, kurš vienlīdz korekti (godīgi un precīzi) strādāja ar abām pusēm – pārdevēju un pircēju.
Rolands man būtiski atviegloja dzīvokļa pirkšanas procesu, konsultējot un atbalstot. Bez šaubīšanās varu viņu ieteikt arī citiem!
 
Krīvs Lode

Ina Spiridonova

Mēs izsakām lielu pateicību uzņēmuma REALAT pārstāvim Danielam Rapoportam... Ina Spiridonova

Lasīt vairāk

Mēs izsakām lielu pateicību uzņēmuma REALAT pārstāvim Danielam Rapoportam un  augsti novērtējam  viņa profesionālo palīdzību dzīvokļa iegādes procesos. Arī  vēlamies atzīmēt Daniela profesionālismu, kompetenci un atsaucību pie darījuma menedžamenta.

Ar cieņu Ina Spiridonova

Jānis Lībeks

Vēlos pateikties Rolandam Upītim par lielisko sadarbību... Jānis Lībeks

Lasīt vairāk

Vēlos pateikties Rolandam Upītim par lielisko sadarbību veicot darījumus ar nekustāmo īpašumu.

Rolandu vēlos uzteikt, kā augstas klases profesionāli, zinošu, ar labiem sakariem visās darbam ar nekustāmajiem īpašumiem saistītajās institūcijās.

Rolands ir apveltīts ar izcilu toleranci un spēju sadarboties ar jebkura rakstura klientiem.

Noteikti iesaku Rolandu Upīti, kā uzticamu un veiksmīgu nekustamo īpašumu darījumu speciālistu.

Ar cieņu Jānis Lībeks

Linda Blūma

Rolands ir bijis nekustamā īpašuma mākleris mums... Linda Blūma

Lasīt vairāk

Rolands ir bijis nekustamā īpašuma mākleris mums piederošā dzīvokļa īpašuma Rīgā, Ģertrūdes ielā 38-12 pārdošanas darījumā. Gribējās uzteikt Rolanda aktīvo un klientam draudzīgo attieksmi, veicot mūsu īpašuma pārdošanu, kas notika 2 mēnešu laikā kopš mūsu savstarpējā līguma noslēgšanas. Rolands ir sevi pierādījis kā uzticamu biznesa partneri nekustamo īpašumu jomā, veicot pilnu īpašuma realizāciju, sākot ar patstāvīgu objekta izrādīšanu potenciālajiem pircējiem, pirkuma-pārdošanas dokumentu sastādīšanu, kā arī aktīvi komunicējot gan ar pārdevēja/pircēja bankām, piedaloties dokumentācijas iesniegšanā Zemesgrāmatā un pie notāriem.

Labprāt iesakām Rolandu Upīti kā veiksmīgu un proaktīvu nekustamā īpašuma pārdošanas un vai iegādes speciālistu, kas saprātīgos termiņos un par pamatotu tirgus cenu atradīs Jums īpašumu vai pircēju.

 

Ar cieņu,

Linda Blūma                                       

Ronalds Blūms

Natālija Morozova

Steidzamā kārtā meklēju kabinetu, tāpēc lūdzu palīdzību... Natālija Morozova

Lasīt vairāk

Steidzamā kārtā meklēju kabinetu, tāpēc lūdzu palīdzību REALAT komerīpašumu konsultantam, kurš izzināja visas manas vajadzības un jau pēc pāris dienām piedāvāja telpu variantus.

Tiklīdz izvēlējos sev vēlamo, līgums un citas formalitātes tika nokārtotas divu dienu laikā.  Visi piemeklētie varianti pilnā mērā apmierināja manas vajadzības un iekļāvās norādītajā budžetā, atlika vien izvēlēties.

Paldies par palīdzību!

– Natālija Morozova /klīniskā psiholoģe/

Aiga Paulēna

Vēlējāmies pateikt lielu paldies dzīvojamo platību konsultantei... Aiga Paulēna

Lasīt vairāk

Vēlējāmies pateikt lielu paldies dzīvojamo platību konsultantei Anetei Lejai par sadarbību! Anete ir profesionāla, mērķtiecīga un konstruktīvai komunikācijai atvērta speciāliste, kas atradīs klientam ērtāko, labāko un izdevīgāko risinājumu jebkurā situācijā, kā arī vienmēr ļoti operatīvi atbildēs uz klientu interesējošiem jautājumiem, kas nekustamā īpašuma pirkšanas procesā nav mazsvarīgi. Anetes prioritāte viennozīmīgi ir klients, un tieši tādēļ mēs noteikti ieteiktu Aneti, kā labu un profesionālu nekustamo īpašumu mākleri.
– Aiga Paulēna

Artūrs Sokoļenko - Regus

„Nekustamā īpašuma māklerus var salīdzināt ar pieredzējušiem... Artūrs Sokoļenko - Regus

Lasīt vairāk

„Nekustamā īpašuma māklerus var salīdzināt ar pieredzējušiem pavāriem – vienmēr zin kur meklēt vislabākās sastāvdaļas par vislabāko cenu. Mēs Regus biroji vienmēr esam priecīgi dzirdēt REALAT, jo mēs zinām, ka mums ir visas vajadzīgās piedevas, lai pavāri varētu pagatavot visgardāko piedāvājumu.„

– Regus

Ivo Skudiķis

No daudzsimta pieejamo mākleru pakalpojumu sniedzējiem, tikai... Ivo Skudiķis

Lasīt vairāk

No daudzsimta pieejamo mākleru pakalpojumu sniedzējiem, tikai REALAT aģenti bija spējīgi parādīt izcilu sniegumu. Atrodot, piesaistot, noturot labu, bet cimperlīgi un izlutinātu pircēju manam dārgajam, ekskluzīvajam īpašumam. Pie kam – novedot darījumu līdz beigām, tajā skaitā Zemes grāmatas un bankas mezglojuma risināšanas jautājumus. Latvijā, degradētajā mākleru profesijas vidē REALAT aģenti ir patiešām izcili paraugi!

Visu cieņu!

Ivo Skudiķis

SIA Fast Bunkering

Kad bija nepieciešams atrast īpašumu mūsu kompānijai... SIA Fast Bunkering

Lasīt vairāk

Kad bija nepieciešams atrast īpašumu mūsu kompānijai “Fast Bunkering” – ķērās pie palīdzības uzņēmuma komercplībatu pārstāvis. Pateicoties viņa pakalpojumam, konsultācijām, profesionālajai pieejai un atsaucībai kvalitāte bija neticami izcila. Jo ļoti īsā laika posmā ir palīdzējis atrisināt radušās problēmas un bieži vien ir pat ar vairākiem variantiem devies pie mums no kuriem vienmēr bija ko izvēlēties. Paldies par sniegtajiem vērtīgiem padomiem nekustamajos īpašumos. Arī pēc veiksmīgā darījuma turpināsim uzturēt saikni ar REALAT īpašumu saistītajos jautājumos.

Ilga Paula

Ojārs Spila ir pieredzējis un zinošs mākleris,... Ilga Paula

Lasīt vairāk

Ojārs Spila ir pieredzējis un zinošs mākleris, kas savu galveno pienākumu – veikt uzticēto un palīdzēt nokārtot visas formalitātes, lai nebūtu jāuztraucas par drošību – pilda atbildīgi. Vienmēr ir pieejams tiešsaistē, ne tikai birojā; ir aktīvs, diezgan aizņemts, bet tas netraucē, tieši otrādi – apliecina šī māklera uzticamību.

Anete Bukša

Liels paldies REALAT kompānijai un īpaši Mārim... Anete Bukša

Lasīt vairāk

Liels paldies REALAT kompānijai un īpaši Mārim Rudzītim par ieguldīto darbu, pārdodot māju Rīgā. Esam ļoti apmierināti ar saņemto pakalpojumu un rezultātu. Māris Rudzītis savu darbu veic ļoti profesionāli, kā arī izdevās izveidot veiksmīgu komunikāciju, līdz ar ko varam ieteikt šīs firmas, kā arī konkrēti Māra sniegtos pakalpojumus citiem. Paldies!

– Anete Bukša

Daniela Zaube

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi,... Daniela Zaube

Lasīt vairāk

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi, kas nenogurdina. No mana, kā klienta skatupunkta, tas rada vēlmi sadarboties. Ar REALAT palīdzību esam ieguvuši jaunas mājas, kā arī veiksmīgi pārdevuši vecās! Īpašs paldies Anetei Lejai.

Ar cieņu

– Daniela Zaube

Ludmila

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst... Ludmila

Lasīt vairāk

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst laika meklēt īrniekus. Šo darbu uzticu REALAT pārstāvim jau vairāk ka četrus gadus. Esmu apmierināta ar šī uzņēmuma darba ātrumu, kvalitāti un attieksmi. Iesaku viņu pakalpojumus arī saviem draugiem. Uzticami partneri mūsu pasaulē ir zelta vērts.

Paldies par sadarbību.

Renata

Anete Leja, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem... Renata

Lasīt vairāk

Anete Leja, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem vecākiem noīrēt dzīvokli Juglā. Es augsti vērtēju Jūsu lielo darbu. Es novēlu Jums Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Norberts Rozenbergs

Uzņēmējdarbībā mūsu kompānijas uztverē un pamatā ir... Norberts Rozenbergs

Lasīt vairāk

Uzņēmējdarbībā mūsu kompānijas uztverē un pamatā ir profesionalitāte, punktualitāte, precizitāte. Darbā ar klientiem nepieciešams ir izprast un uztvert klienta vēlmes, būt lojālam pret klientu un strādāt ar 100% atdevi un ieinteresētību pret klienta vēlmēm. Šāds darbinieka raksturojums liecina arī par otras puses interešu pildīšanu. Mums kā NĪ attīstītājiem ir svarīgi strādāt ar tādu partneri, kurš spēj uztvert mūsu vēlmes un ir spējīgs nest tālāk ideoloģiju par mūsu produktu. Visas šīs iepriekš minētās īpašības piemīt Anetei Lejai, dzīvojamo platību konsultantei, REALAT. Esam priecīgi un apmierināti par līdzšinējo sadarbību ar Aneti. Paldies!

Ar cieņu

– Norberts Rozenbergs (Baltic Property Group)