Skanstes Mājas - REALAT.lv
Loading map...

| Skanstes Mājas

0 EUR | 0 EUR/m2
Objekts atjaunots: 20.02.2015 | Skatījumi: 1040 | Pieejams tirgū: 567 mēn.
Skanstes Mājas
– REALAT dzīvokļi
(+371) 29544352
Sazināties

Apraksts

Skanstes Māju atrašanās vieta ar augstu nākotnes perspektīvu – Rīgas centrā, no kurienes viss ērti sasniedzams, ir tikai viena no lietām, kas ļaus dzīvot patiešām komfortabli.

Arhitektu, būvinženieru un dizaineru komanda ir padomājusi par visu, lai Jūs varētu iespējami ilgi baudīt jauna mājokļa priekšrocības un komfortu:

kvalitatīvu iekšējo un ārējo apdari, labu skaņas un siltuma izolāciju, drošības sistēmas, ērtu un izdevīgu komunālo maksājumu kārtību – Jūsu dzīvokļa individuālo skaitītāju rādījumi tiks nolasīti automātiski un Jūs saņemsiet vienu rēķinu par visu, lai Jūs un Jūsu ģimene baudītu komfortablu dzīvi.

Projektā pieejami optimāli plānoti 2–5 istabu dzīvokļi platībā no 50 m2, kur plānojums sniegs plašuma sajūtu, vienlaikus nepārmaksājot par lieku platību.

Domājot par mūsdienu klientu komfortu, visos 3 un 4 istabu dzīvokļos ir divi sanitārie mezgli un master bedroom – guļamistaba, kurai piekļauta garderobe un viens no sanitārajiem mezgliem.

Elitāra dzīves stila piekritējiem patiks nama pēdējo stāvu dzīvokļi ar plašām terasēm.

Ēkas pirmajā stāvā ir pieejama telpa velosipēdiem vai bērnu ratiņiem, kā arī ir iespēja iegādāties kādu no atsevišķajām noliktavas telpām un pazemes autostāvvietām.

Lifts
Balkons/Lodžija
Autostāvvieta
Mēbelēts
Bez mēbelēm
Studio
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Mansards
Kapitālais remonts

Citi īpašumi šajā ēkā