Charlotte Residence - REALAT.lv
Loading map...

Charlotte Residence

Aktuāls

Vidus iela 5, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2014. gadā
Cena no 4 200 EUR/m2
Objekts atjaunots: 15.05.2015
Charlotte Residence
– REALAT dzīvokļi
(+371) 29544352
Sazināties

Apraksts

Pašā Rīgas sirdī, pilsētas klusajā centrā Vidus ielā 5 blakus tā saucamajai Muižnieku ligzdai ir uzcelta jauna unikāla dzīvojamā māja – XXI gadsimta arhitektūras paraugs, kurš lieliski iekļaujas apkārtējā vidē. Elegantā, spožā fasāde apvienojumā ar granītu pirmā stāva augstumā piesaista pat visprasīgāko pircēju uzmanību. Šī ir vienīgā mūsdienīgā ēka šajā klusā centra daļā un viena no nedaudzajām jaunbūvēm pilsētas vēsturiskajā rajonā.

Unikālā aristokrātiskā celtne slejas vēsturiskā vietā – 1868. gadā šeit tika uzcelta grandioza koka savrupmāja, kura piederēja Kurzemes baronesei Šarlotei Mirbahai. No tā arī cēlies apartamentu nosaukums – Charlotte Residence.

INTERJERA DIZAINA PIEVILCĪBA IZSMALCINĀTAM DZĪVESVEIDAM

Mūsdienīgais, izsmalcinātais interjers jūs patīkami pārsteigs un iepriecinās. Lielas, gludas virsmas un minimālismam tipiskas formas apvienojumā ar 19. un 20. gadsimta mijai raksturīgām līnijām un grafiku rada telpu ar īpašu neaizmirstamu noskaņu.

Atsevišķi elementi neuzbāzīgi atgādina par atrašanās vietas vēsturisko vērtību un izceļ neatkārtojamo Charlotte Residence arhitektūru.

Vienā gadījumā tās ir krokotās jūgendstila formas – dabas motīvi un gludas līnijas kļūst par mēbeļu, gaismas objektu un sienu apdares elementu vadmotīvu. Citā izpildījumā tie ir vīrišķīgāki, konstruktīvāki risinājumi, kur dominē plaknes un smalkas ģeometriskās līnijas.

Ja Jūs dodat priekšroku aktīvam, radošam interjera risinājumam, tad, iespējams, Jums patiks aktuālās itāļu dizaina interjera tendences, kam raksturīgas inovācijas un koši krāsu akcenti un dekori. Savukārt mierīgāku vidi savai ikdienai izvēlēsies franču dizaina cienītāji, novērtējot eleganti neitrālās krāsu gammas un dabiska materiāla apdari un tekstilijas.

Tādējādi Jūsu dzīvokļa interjeram tiek piedāvāti četri atšķirīga dizaina risinājumi, kurus izstrādājuši divu Latvijas ievērojamāko dizaina biroju mākslinieki.

Jūs varat izvēlēties savam dzīvesveidam atbilstošāko stilu.

IKDIENAS KOMFORTS

Charlotte Residence iedzīvotāji ik dienu varēs baudīt augstākās klases komfortu, kuru nodrošinās automatizācija un augsto tehnoloģiju iekārtu izmantojums. Sistēma „gudrā māja” (angļu val. smart home) katram dzīvoklim sniedz drošību, komfortu un resursu ietaupījumu. Tā sniedz iespēju ne tikai nolasīt internetā visus dzīvokļa uzturēšanas un apsaimniekošanas datus, bet arī attālināti mainīt energokontroles parametrus un iestatīt diennakts režīmu. Atgriežoties no tāla brauciena, pat vēsā dienā mājās jūs gaidīs komforts un siltums.

Piecpadsmit sešstāvu ēkas dzīvokļi īpašniekiem būs pieejami jau 2014. gada nogalē, un ikviens no jums jau tagad var izvēlēties individuālo sava dzīvokļa plānojuma un apdares risinājumu un piedalīties savas sapņu mājas tapšanā.

JŪSU JAUNĀS MĀJAS – CHARLOTTE RESIDENCE JŪS JAU GAIDA!

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss