Loading map...

Lauris Eizāns

Dzīvojamo platību konsultants

Lauris Eizāns
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 26950250
E-pasts
realat@realat.lv

Lauris ir harismātisks jaunietis ar labi attīstītu empātiju. Viņš uzskata, ka darbs ir lieliska iespēja gūt reālu redzējumu par kādas organizācijas darbību. Līdz šim pieredzi guvis dažādos uzņēmumos, kur iemācījies, kā pilnveidot ideju, lai tā tiktu realizēta veiksmīgā biznesā. „Prakse ir pieredze, un pieredze ir arī zināšanas,” saka Lauris. Nekustamo īpašumu kompāniju izvēlējies, jo pamanījis sevī pārdevēja pazīmes un jūt, ka ir piemērots šai nozarei.

 

Stiprās puses:

• Pārzina pārdošanas procesa pamatus.

• Punktuāls, precīzs un enerģisks plānotājs.

• Tendēts uz mērķu sasniegšanu. Uzskata, ka jākoncentrējas uz rezultātu, nevis procesa sastāvdaļām. 

• Gatavs izaicinājumiem, nebaidās kļūdīties.

• Labas komunikācijas prasmes – atvērts, brīvi komunicē un atstāj labu pirmo iespaidu.

 

„Nekustamo īpašumu nozare ir interesanta, strādājot šajā jomā pārliecinos, ka katra diena ir piedzīvojums, jo nav iespējams paredzēt, kādus cilvēkus sastapšu. Mūsdienu kapitālistiskā pasaule lielā mērā balstās uz pirkšanu un pārdošanu, tātad arī uz nekustamo īpašuma nozari, taču ir svarīgi koncentrēties tieši uz savu mērķauditoriju, tajā skaitā arī eksistējošajiem klientiem.”

 

Moto: „Nauda nekad neguļ!”

 

Uzņēmumā ‘'REALAT'' darbojas kopš 2021.gada, bet ir patīkami pārsteigts, cik daudz šajā laika posmā ir iemācījies par nekustamo īpašumu nozari: „Uzņēmuma personāls ir šīs jomas profesionāļi,”.

 

Klientu atsauksmes par aģentu

Aģenta īpašumi