Loading map...

Dairis Krēgers

Dzīvojamo platību konsultants

Dairis Krēgers
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 29611271
E-pasts
dairis@realat.lv

Komunikabls, spēj ieklausīties otrā cilvēkā, vienmēr ir gatavs palīdzēt, vērsts uz pozitīvo un cilvēku savstarpējām attiecībām, lai jebkurā situācijā izdotos atrast kompromisu, un lai klients būtu apmierināts.

Stiprās puses:

• Viņam gan dzīvē, gan darbā pati galvenā ir komunikācija. Tai jābūt uz pozitīvas nots, lai varētu izveidot veiksmīgu sadarbību ar citiem cilvēkiem.

• Svarīga ir kompetenta attieksme, un viņš uzskata, ka ir jābūt ir zinošam gan juridiskajās lietās, gan arī par cilvēka dabu.

• Spēj uzklausīt klientu. Cilvēki ir ļoti dažādi, un jāmēģina ir uzklausīt ikviens.

“Man pirmajā vietā ir palīdzēt cilvēkiem, atalgojums pēc tam. Tas ir vissvarīgākais – pirmajā vietā ir cilvēks, un tikai pēc tam ir nauda. Un uzskatu, ka vienmēr visu ir iespējams sarunāt. Tā ir arī man svarīgākā vērtība. Vienmēr var vienoties par visu, jo mēs esam cilvēki, un vienmēr ir jāatrod kompromiss jebkurā situācijā. Manuprāt, tā ir ļoti svarīga vērtība, ka mēs vienmēr varam atrast kopīgu valodu, lai arī cik sarežģīta un neatrisināma situācija varētu šķist.

Gunāra moto: “Palīdzēt cilvēkiem pēc labākās sirdsapziņas un apmierināt viņa vēlmes.”

Brīvi pārvaldu latviešu, angļu un krievu valodu

Uzņēmumā kopš 2020. gada.

Klientu atsauksmes par aģentu

Vladimirs

Gunars ir labākais nekustamo īpašumu aģents Rīgā.... Vladimirs

Lasīt vairāk

Gunars ir labākais nekustamo īpašumu aģents Rīgā. Ļoti atsaucīgs un vienmēr steidz palīgā. Punktuāls un strādā profesionāli. Godīgums un klients viņam ir vienmēr pirmajā vietā. Iesaku visiem, kas vēlas izīrēt vai pārdot savu nekustamo īpašumu.
ar cieņu
Vladimirs

Andrei Koval

Mēs bijām ļoti apmierināti ar Gunāra darbu.... Andrei Koval

Lasīt vairāk

Mēs bijām ļoti apmierināti ar Gunāra darbu. Mums bija sarežģīts uzdevums: īrēt dzīvokli uz 2.5 mēnešiem. Tirgus ar šādiem īpašuma piedāvājumiem ir ļoti ierobežots. Turklāt, mums ir laika ierobežojumi, kas saistīti ar nepieciešamību norobežošanās pēc ierašanās Latvijā. Gunārs bija viens no pirmajiem, kas atsaucās uz mūsu lūgumu, viņa piedāvājums bija visvairāk konkurētspējīgs, un līdz ar to mēs sekmīgi nokārtojām visas stadijas no sarunām līdz apskatei un īres līguma noslēgšanai ar iznomātāju. Mums nekad nav bijis nekādu pārpratumu. Īpaši atzīmēšu ātru reakciju un vieglu komunikāciju, kas ir tik ļoti nepieciešams jebkurā biznesā. Mēs esam ļoti esam pateicīgi Gunāram.