Māris Rudzītis - REALAT.lv
Loading map...

Māris Rudzītis

Dzīvojamo platību konsultants

Māris Rudzītis
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 20031574
E-pasts
maris@realat.lv
Skype
maris-realat

 Apraksts:

“Nekustamo īpašumu nozare ir ļoti dinamiska un nepārtraukti mainās. Izvēlējos šo sfēru, jo man patīk darbs ar cilvēkiem un interesē nepārtraukti iegūt un papildināt zināšanas, lai nodrošinātu visu, kas nepieciešams kvalitatīvai klientu apkalpošanai. Turklāt šajā biznesā es pats varu nopelnīt tieši tik, cik darba būšu ieguldījis. Domāju, mana stiprā puse ir mērķtiecīgums, spēja pielāgoties situācijām, prasme pārliecinoši prezentēt piedāvājumu, vēlme tiekties pēc labākā un arī uzkrātās zināšanas, jo darbojos nozarē jau vairāk nekā 4 gadus. Savukārt vislielāko prieku, protams, sagādā apmierināti klienti (kas nozīmē arī  pozitīvas atsauksmes) un arī saņemtā atlīdzība par paveikto un ieguldīto darbu.”

Pieredze:

Uzkrāta daudzu gadu pieredze nekustamo īpašumu pārdošanas un izīrēšanas jomā, palīdzot  izpildīt un apmierināt klienta vēlmes, palīdzot tikt pie veiksmīga gala iznākuma un spējas, radoši un profesionāli risināt problēmas, nonākot pie kompromisa, kurā visas iesaistītās puses ir apmierinātas. Iegūtās zināšanas Rīgas Tehniskās Universitātes būvniecības fakultātē dod priekšroku risināt ar būvniecību un arhitektūru saistītus klientu jautājumus un vēlmes. Ir pietiekamas Latviešu, Krievu un Angļu zināšanas gan sarunvalodā, gan rakstveida. Augstu vērtē klientu uzticamību un atklātumu! Prioritātes vispirms ir izdibināt klientu vēlmes un tad piemeklēt atbilstošāko risinājumu. 

Mana misija – Veidot paliekošas vērtības, ticēt, ka viss vienmēr beidzās labi, un, ja nav labi, tad nekas vēl nav beidzies.

Mans galvenais dzīves mērķis – Vienmēr attīstīties un augt.

Mans moto –  Tie, kas gribēs, – atradīs iespēju, bet tie, kas negribēs, – attaisnojumuIzglītība:

– Smiltenes ģimnāzija

– RTU būvniecības fakultāte


Valodu prasmes:

– Latviešu  /  dzimtā

– Krievu  /  sarunvalodā

– Angļu  /  sarunvalodā


Intereses:

– sports

– mūzika

– arhitektūra


Lozungs:

“Tie, kas gribēs, – atradīs iespēju, bet tie, kas negribēs, – attaisnojumu!

Klientu atsauksmes par aģentu

Anete Bukša

Liels paldies REALAT kompānijai un īpaši Mārim... Anete Bukša

Lasīt vairāk

Liels paldies REALAT kompānijai un īpaši Mārim Rudzītim par ieguldīto darbu, pārdodot māju Rīgā. Esam ļoti apmierināti ar saņemto pakalpojumu un rezultātu. Māris Rudzītis savu darbu veic ļoti profesionāli, kā arī izdevās izveidot veiksmīgu komunikāciju, līdz ar ko varam ieteikt šīs firmas, kā arī konkrēti Māra sniegtos pakalpojumus citiem. Paldies!

– Anete Bukša

Aģenta īpašumi