Loading map...

Pārdod | Dzīvokļi | Staļina

Eksporta iela, Rīga, Centrs

Pieteikt apskati
  • 2 ist.
  • 5 st.
  • 48.00 m2
80 000 EUR | 1666.67 EUR/m2| 85 000 EUR Cenu izmaiņas
Objekts atjaunots: 02.11.2023 | Skatījumi:
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Dzīvokļi | Staļina
REALAT property
(+371) 26950043
Sazināties

Apraksts

Piedāvāju iegādāties dzīvokli Rīgas klusajā centrā, ideālā vietā masīvā mūra mājā, ar lielisko skatu uz Andrejsalu.

Dzīvoklī ir uzsakts kapitals remonts un daudz kas jau ir izdārits.

Dzīvokli veikta demontāža, ievilkta jauna elektroinstalācija, nomainīti visi radiatori (ar saskaņoto projektu), nostiprinātas sienas, izlīdzinātas sienas, izlīdzinātas sienas, noapaļoti stūri pie griestiem, tiks nomainiti visi stavvadi (vanna un virtuve, sakartotas visas trubas), ka ari nopirti buvmateriali nakamajām darba posmām - tas viss jau ir iekļauts cenā.

Uz visiem parejiem darbiem un remontu kopā ir plāns un ar meisteriem ir sastādīta aktuālā tāme.

Jums ir unikāla iespēja izveidot savu sapņu māju Rīgas klūsaja centrā.

Plānojums - Divas izolētas istabas (viena no tām guļamistaba, otrā viesistaba), izolēta virtuve, koridors, vannas istaba.

Dzīvoklis bez parādiem un apgrūtinājumiem. Dzīvoklis atrodas 5 stāvā (jauns jumts). Māju apsaimnieko Biedrība. Zemi komunālie maksājumi. Bezmaksas autostāvvieta mājas pagalmā (tikai mājas iedzīvotājiem ar caurlaidi).

Dzīvokļa cena dotaja bridī 85 000 EUR. Piedāvājums spēkā tuvākajās 3 nedeļas.

Pardod tiešais saimnieks. Droši zvaniet, rakstiet - par visu vienosimes.

Apkārtne

VIESTURDĀRZS

Šobrīd Viesturdārzs ir Rīgas vecākais parks – viens no iecienītākajiem un labiekārtotākajiem Rīgas parkiem, kur baudīt senatnīga dižuma gaisotni. Dodies nesteidzīgās pastaigās, smelies enerģiju, spēlējot tenisu “Merks Viesturdārzs” kortā, vai klausies putnu dziesmas, sēžot parkā uz soliņa – tas iespējams Viesturdārzā, soli prom no rosīgajām pilsētas ielām.

ANDREJSALA

Sports, atpūta, izklaide, māksla, restorāni – to visu atradīsi tepat blakus esošajā Andrejsalā, kas aizvien tiek attīstīta un sakopta. Šī industriālā apkaime Daugavas krastā ir rīdzinieku iecienīts galamērķis gurmāniskai pieredzei siltā vasaras vakarā vai piknikam pie upes.

KLUSAIS CENTRS

Šarmantais Klusais centrs ir ļoti īpaša Rīgas daļa. Te modernā Rīga satiekas ar vēsturisko jūgendstila arhitektūru, elegantās bruģētās ieliņas papildina dabas pieskāriens tuvējos parkos. Klusais centrs ir kļuvis par augstas klases dzīvojamo rajonu ar savu raksturu un dzīves filozofiju. Mazā Parīze, kur ēku pirmajos stāvos atradīsi burvīgas kafejnīcas un restorānus.

IECIENĪTAS ATPŪTAS VIETAS

Klusā centra apkaimē atrodas gan augstas klases restorāni, gan demokrātiskas maltīšu vietas un mājīgas konditorejas ar svaigi ceptas maizes un izsmalcinātas kafijas smaržu. Aktīvi atpūsties var ENRI tenisa klubā “Merks Viesturdārzs” vai arī blakus esošajā "Joker klubs" kompleksā. Savukārt kultūras mīļotāji var apmeklēt mākslas galerijas, muzejus vai teātrus.

Dzīvo Klusajā centrā. Šī ir vieta, kas iedvesmo jauniem mērķiem. Vieta, kur mūsdienas satiekas ar vēsturi, kultūru un tradīcijām. Nav brīnums, ka Džons F. Kenedijs kā savu mītnes vietu Rīgā izvēlējās namu tieši blakus Viesturdārzam.

Lifts
Balkons/Lodžija
Autostāvvieta
Mēbelēts
Bez mēbelēm
Studio
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Mansards
Kapitālais remonts