Mājas | Investīciju projekts - REALAT.lv
Loading map...

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Hanzas iela, Rīga, Centrs

Pieteikt apskati
  • 1045 m2
  • 1775 m2
1 100 000 EUR | 1 052 EUR/m2 Cenu izmaiņas
Objekts atjaunots: 23.05.2017 | Skatījumi: 10554 | Pieejams tirgū: 41 mēn.
Mājas | Investīciju projekts
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

“HANZAS REZIDENCE” ir elegants ēku komplekss, kurš sastāv no vēsturiskas četru stāvu ēkas ar platību - 1100 m2 , kas paredz ekskluzīvu penthausu 4. stāvā, un 7 stāvu jaunbūves ar plašām terasēm un kopējo platību 3000 m2. Atsevišķi jāizceļ ēkas teritorijai pieguļošs, labiekārtots personīgais parks ar strūklaku, kā arī pazemes autostāvvieta.

Būvvaldes atzinuma saņemšana tehniskajam projektam iezīmē jaunu posmu “HANZAS REZIDENCE” projekta attīstībā. Dzīvojamās ēkas Rīgā, Hanzas ielā 2a, projekta koncepcija izstrādāta, izvērtējot vietu un vēsturi. Projekts paredz veidot jaunu, mūsdienīgi funkcionālu būvapjomu, kas ar savu formu valodu un proporcijām respektē esošo pilsētvidi un vēsturisko apbūves mērogu.

Projekta autors, arhitekts Visvaldis Sarma norāda: “Projekta izveidē nozīmīga loma atvēlēta Rīgas upes gultnei - tā vēsturiski veidojusies un mainījusies, bet saglabājusi precīzi nolasāmu lineāru ārtelpu cauri vairākiem pilsētas kvartāliem – „ūdens” līnija veido ēkas arhitektonisko veidolu, definē vadlīnijas, konceptuālos pamatelementus un iespaido ēkas arhitektonisko veidolu.

Pilsētbūvnieciski pamatots, apzaļumots un labiekārtots lineārs iekšpagalms un ortogonālu būvapjomu kārtojums ar uzsvērtu pilsētbūvniecisku virzienu ir vēstures liecība par Rīgas izzudušās upes vietu un vēsturi pilsētā.”

Projekta mērķis ir izveidot „premium” klases dzīvojamo ēku, kas atbilstu visām mūsdienu cilvēka prasībām, kā arī uzlabotu pilsētas vidi, tādēļ projekta izstrādes stadijā rūpīgi apzināti vēsturiskie aspekti.

Ēkas būvniecībā tiks izmantoti jaunākie materiāli, kas rada neitrālu fonu ēkas vēsturiskajam pamatam, tādā veidā radot vienotību starp divām laika telpām.

Par vietu

Klusais centrs – leģendāra vieta, kur mūsdienu ēkas iezīmes harmoniski saskan XIX gadsimta arhitektūras šedevriem. Liela daļa klusā centra ēku ir iekļautas vispasaules kultūras un UNESCO vēsturiskā mantojuma apsargājamo objektu sarakstā.

- See more at: http://www.lnk-properties.lv/lv/projects/page/Hanzas%20Rezidence%20ieg/hr%20ieguldijumu#sthash.CZDA9tS2.dpuf

Lifts
Balkons/Lodžija
Autostāvvieta
Mēbelēts
Bez mēbelēm
Studio
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Mansards
Kapitālais remonts