Rent and sell

46457

Sale | Flats | Renovated house

  • 3 rm.
  • 3 fl.
  • 95.20 m2
261 800 EUR | 2 750 EUR/m2
Apply for a visit
46473

Sale | Flats | Renovated house

  • 2 rm.
  • 4 fl.
  • 46.20 m2
152 460 EUR | 3 300 EUR/m2
Apply for a visit
49247

Sale | Flats | Renovated house

  • 3 rm.
  • 2 fl.
  • 86.00 m2
361 200 EUR | 4 200 EUR/m2
Apply for a visit
46458

Sale | Flats | Renovated house

  • 4 rm.
  • 3 fl.
  • 140.70 m2
365 820 EUR | 2 600 EUR/m2
Apply for a visit
46474

Sale | Flats | Renovated house

  • 2 rm.
  • 5 fl.
  • 40.30 m2
139 035 EUR | 3 450 EUR/m2
Apply for a visit
40946

Sale | Flats | Renovated house

  • 2 rm.
  • 3 fl.
  • 60.57 m2
112 000 EUR | 1 849 EUR/m2
Apply for a visit
46459

Sale | Flats | Renovated house

  • 3 rm.
  • 4 fl.
  • 95.20 m2
242 760 EUR | 2 550 EUR/m2
Apply for a visit
46475

Sale | Flats | Renovated house

  • 1 rm.
  • 5 fl.
  • 16.30 m2
65 200 EUR | 4 000 EUR/m2
Apply for a visit
40949

Sale | Flats | Renovated house

  • 3 rm.
  • 5 fl.
  • 87.10 m2
139 680 EUR | 1 604 EUR/m2
Apply for a visit

Sorry, this entry is only available in Latviešu.