Team - REALAT.lv

Residential rental and sales

(+371) 67210010(+371) 29600987liga@realat.lv

all agent objects

Līga Upīte
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

all agent objects

Lauris Kuļšs
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 20003383laima@realat.lv

all agent objects

Laima Nandi
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 27070800dace@realat.lv

all agent objects

Dace Jaunslaviete
Residential Property consultant
/Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos./
(+371) 67210010(+371) 29900058ralfs@realat.lv

all agent objects

Ralfs Frolovs
Residential Property consultant
Real estate consultant<b
(+371) 67210010(+371) 20026459ilze@realat.lv

all agent objects

Ilze Grantiņa
Residential Property consultant
Sales consultant
(+371) 67210010(+371) 27070726sandis@realat.lv

all agent objects

Sandis Girs
Residential Property consultant
/> <i>/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršākas/
(+371) 67210010(+371) 28233938lauma@realat.lv

all agent objects

Lauma Treimane
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 29544352cv@realat.lv

all agent objects

- Brīva vakance
Residential Property consultant
Real estate consultant