Residential rental and sales

(+371) 67210010(+371) 22304489rolands@realat.lv

all agent objects

Rolands Upītis
Investment adviser
Real estate investment consultant
(+371) 67210010(+371) 27055895ilvars@realat.lv

all agent objects

Ilvars Turiščevs
Commercial consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 27070726laima@realat.lv

all agent objects

Laima Vīte
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

all agent objects

Lauris Kuļšs
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 26368834liga@realat.lv

all agent objects

Līga Upīte
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 27070800vita@realat.lv

all agent objects

Vita Kučerenko
Residential Property consultant
/Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos./
(+371) 67210010(+371) 26950043arturs@realat.lv

all agent objects

Artūrs Dūzelis
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 29900058rainers@realat.lv

all agent objects

Rainers Kušners
Residential Property consultant
Real estate consultant<
(+371) 67210010(+371) 26950605kristine@realat.lv

all agent objects

Kristīne Svēte
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 20553455elvita@realat.lv

all agent objects

Elvita Ķeire
Residential Property consultant
/Klients pirmajā vietā/
(+371) 67210010(+371) 20377735lillija@realat.lv

all agent objects

Lillija Gaile
Residential Property consultant
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršāk
(+371) 67210010(+371) 26950250inga@realat.lv

all agent objects

Inga Daudiša
Residential Property consultant
Real estate sales consultant
(+371) 67210010(+371) 20003383niks@realat.lv

all agent objects

Niks Gustavs Ozoliņš
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 20031574dans@realat.lv

all agent objects

Dans Ivanovs
Residential Property consultant
Real estate consultant