Team - REALAT.lv

Residential rental and sales

(+371) 67210010(+371) 29600987liga@realat.lv

all agent objects

Līga Upīte
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

all agent objects

Lauris Kuļšs
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 20003383laima@realat.lv

all agent objects

Laima Nandi
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 27055895ilvars@realat.lv

all agent objects

Ilvars Turiščevs
Commercial consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 27070800dace@realat.lv

all agent objects

Dace Jaunslaviete
Residential Property consultant
/Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos./
(+371) 67210010(+371) 20026459ilze@realat.lv

all agent objects

Ilze Grantiņa
Residential Property consultant
Sales consultant
(+371) 67210010(+371) 27070726sandis@realat.lv

all agent objects

Sandis Girs
Residential Property consultant
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršāk
(+371) 67210010(+371) 28233938raimonda@realat.lv

all agent objects

Raimonda Arāja
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 27080998matiss@realat.lv

all agent objects

Matīss Lazdāns
Residential Property consultant
Real estate consultant
(+371) 67210010(+371) 29900058edijs@realat.lv

all agent objects

Edijs Empelis
Residential Property consultant
Real estate consultant<b
(+371) 67210010(+371) 22304489cv@realat.lv

all agent objects

- Super pārdevēja vakance
Residential Property consultant
Real estate consultant