Rent and sell

37343

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • rm.
  • 1 fl.
  • 237.00 m2
3 051 USD | 13 USD/m2
Apply for a visit
34117

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • 4 rm.
  • 1 fl.
  • 313.00 m2
2 223 USD | 7 USD/m2
Apply for a visit
23095

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 8 rm.
  • 1 fl.
  • 513.00 m2
1 755 300 USD | 3 422 USD/m2
Apply for a visit
30100

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • rm.
  • 1 fl.
  • 163.00 m2
1 144 USD | 7 USD/m2
Apply for a visit
31830

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • 3 rm.
  • 2 fl.
  • 151.00 m2
1 064 USD | 7 USD/m2
Apply for a visit
27248

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • 7 rm.
  • 1 fl.
  • 609.00 m2
3 511 USD | 6 USD/m2
Apply for a visit
27587

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • 1 rm.
  • 1 fl.
  • 250.00 m2
1 463 USD | 6 USD/m2
Apply for a visit
20824

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • rm.
  • 1 fl.
  • 154.00 m2
225 849 USD | 1 467 USD/m2
Apply for a visit
10103

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 3 rm.
  • 2 fl.
  • 509.00 m2
257 444 USD | 506 USD/m2
Apply for a visit

Sorry, this entry is only available in Latviešu.