Rent and sell

37250

Sale | Flats | New building

  • 3 rm.
  • 2 fl.
  • 81.10 m2
210 636 USD | 2 597 USD/m2
Apply for a visit
37232

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 2 fl.
  • 102.00 m2
267 929 USD | 2 627 USD/m2
Apply for a visit
37251

Sale | Flats | New building

  • 2 rm.
  • 2 fl.
  • 48.80 m2
134 313 USD | 2 752 USD/m2
Apply for a visit
37233

Sale | Flats | New building

  • 2 rm.
  • 3 fl.
  • 52.20 m2
132 125 USD | 2 531 USD/m2
Apply for a visit
37252

Sale | Flats | New building

  • 3 rm.
  • 1 fl.
  • 82.50 m2
247 708 USD | 3 003 USD/m2
Apply for a visit
37234

Sale | Flats | New building

  • 2 rm.
  • 3 fl.
  • 50.30 m2
167 956 USD | 3 339 USD/m2
Apply for a visit
37253

Sale | Flats | New building

  • 2 rm.
  • 3 fl.
  • 48.80 m2
152 901 USD | 3 133 USD/m2
Apply for a visit
37235

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 4 fl.
  • 102.00 m2
267 929 USD | 2 627 USD/m2
Apply for a visit
37255

Sale | Flats | New building

  • 2 rm.
  • 2 fl.
  • 52.30 m2
129 668 USD | 2 479 USD/m2
Apply for a visit

Sorry, this entry is only available in Latviešu.