Rent and sell

50543

Sale | Flats | New building

  • 3 rm.
  • 1 fl.
  • 87.50 m2
210 519 USD | 2 406 USD/m2
Apply for a visit
50544

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 3 fl.
  • 83.40 m2
257 327 USD | 3 085 USD/m2
Apply for a visit
50545

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 2 fl.
  • 77.70 m2
245 625 USD | 3 161 USD/m2
Apply for a visit
50546

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 1 fl.
  • 94.70 m2
253 816 USD | 2 680 USD/m2
Apply for a visit
50548

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 3 fl.
  • 77.70 m2
257 327 USD | 3 312 USD/m2
Apply for a visit
50549

Sale | Flats | New building

  • 5 rm.
  • 2 fl.
  • 96.50 m2
263 178 USD | 2 727 USD/m2
Apply for a visit
50552

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 1 fl.
  • 96.30 m2
257 327 USD | 2 672 USD/m2
Apply for a visit
50553

Sale | Flats | New building

  • 5 rm.
  • 3 fl.
  • 96.50 m2
269 029 USD | 2 788 USD/m2
Apply for a visit
50554

Sale | Flats | New building

  • 4 rm.
  • 3 fl.
  • 80.70 m2
245 625 USD | 3 044 USD/m2
Apply for a visit

Sorry, this entry is only available in Latviešu.