Loading map...

Lauris Kuļšs

Residential Property consultant

Lauris Kuļšs
Telephone
(+371) 67210010
Mobile
(+371) 28445626
E-mail
lauris@realat.lv

Laura's activity is the first and second time market of new projects, as well as the sale/rental of other housing in Purvciems, Plavnieki and Darzciems.

He believes that nothing is impossible, just have to look for other approaches! Convinced that work in the field of real estate provides an unlimited opportunity to earn, because what is invested in the work is subsequently richly rewarded.

 

Strengths:

* Experience and competence in real estate transactions.

* Able to sell faster, safer and as expensive as possible.

* Is a good partner in finding real estate and managing the acquisition process.

* Able to understand the wishes and requirements of customers, as a result of which the most suitable property is selected.

* Has gained excellent cooperation with notaries, appraisers, Land Register and state land service.

 

"I love getting to know more and more people every day, which expands both my worldview and the circle of contacts. The main thing in this area is the ability to communicate, to be open, and also to be optimistic. Of course, it is necessary to be able to fully organize the course of transactions, as this facilitates the daily life of customers. I am most happy to have positive colleagues who provide support just like a family.”

 

The motto of Lauris: "in this life wins only the one who wins himself. Your fears. Your laziness. Your doubts.“

 

Fluent in Latvian and Russian languages.

In the company since 2016.year.

Feedback

Vita Kočkere

Mākleris Lauris ir atsaucīgs, izpalīdzīgs, godīgs un... Vita Kočkere

Read more

Mākleris Lauris ir atsaucīgs, izpalīdzīgs, godīgs un pacietīgs, kas šajā darbā ir ļoti augsti vērtējamas īpašības, tāpēc varu teikt, ka viņš ir savā īstajā vietā un savu darbu dara lieliski. 
Tā kā man nav liela saskarsme ar pirkšanas un pārdošanas lietām, tad Lauris pacietīgi izstāstīja visas nianses un atbildēja uz visiem jautājumiem, kas pirkšanas procesā radās. Man bija jāierodas tikai sarunātajā laikā un par visu pārējo parūpējās Lauris, tāpēc varu pateikt lielu paldies, ka pirkšanas procesu padarīja par diezgan patīkamu periodu un varēju justies droša, ka viss notiek un man nav jāsatraucas un jākontrolē šis process.

Lauris ir cilvēks, kas apsola un izdara. Lielisks mākleris, iesaku 🙂

Ar cieņu,
Vita Kočkere

Kristīne Siričenko

Vēlos paslavēt Lauri par lielisku darbu un... Kristīne Siričenko

Read more

Vēlos paslavēt Lauri par lielisku darbu un cilvēcīgu attieksmi pret klientiem. Mēs ar vīru sadarbojamies ar Lauri jau vairākus gadus, un vinš mums ir palīdzējis izīrēt vairākus dzīvokļus, ātri un profesionāli veicot savu darbu. Vienmēr uzmanīgs pret klienta vēlmēm un prasībām!
Nominācija – “2020.gada Labākais Mākleris” noteikti būtu Laura nopelns!
 
Veiksmi vēlot,
Kristīne
 
26.01.2020.

Dagnija un Guntars

Lauris – mūsuprāt izcils speciālists. Šobrīd lasot atsauksmes par... Dagnija un Guntars

Read more

Lauris – mūsuprāt izcils speciālists.

Šobrīd lasot atsauksmes par viņu, saprotam, ka tās ir patiess viņa ieguldītā darba atspoguļojums. Vienmēr vēlamies pateikt paldies izciliem sava darba profesionāliem, tiem, par kuru paveikto darbu var teikt, ka šis cilvēks ir savā vietā un zina ko dara, un Lauris viennozīmīgi ir viens no tiem. Lai arī Lauris bija pārdevēja nolīgts konsultants, viņa pieredze procesa vadībā un atbalsts bija mums, kā pircējiem, ļoti noderīgs un ņemot vērā, ka šī bija mūsu pirmā pieredze ar nekustamā īpašuma iegādi – šobrīd varam droši teikt, PALDIES, ka Lauris bija šajā darījumā iesaistīts un iesakām viņa pakalpojumus arī citiem!

Dagnija un Guntars  

22.11.2019.

Eduards

Gribētu izteikt pateicību Laurim par apzinīgu darbu.... Eduards

Read more

Gribētu izteikt pateicību Laurim par apzinīgu darbu. Ļoti vērīgs un centīgs cilvēks. Zibenīgi risina problēmas, organizē tikšanās, sagatavo dokumentus. Procesā vienmēr piedāvā dažādus risinājumus, proti, kad tas ir iespējams. Sadarbojoties visvairāk iepatikās, ka Lauris ne tikai atbildēja uz miljons maniem jautājumiem, bet arī pats brīdināja/stāstīja par vairākām niansēm, kas turpmāk palīdzēja krietni ietaupīt laiku.

Milzīgs paldies Lauri!

Liene Baumane

Good afternoon! I would like to share... Liene Baumane

Read more

Good afternoon!

I would like to share with you my experience of selling an apartment! At first I put the ad and pictures on it! Of course there were calls and wanting to buy an apartment! But not at the price we wanted! Already with husband was thinking of lowering the price !!!! Until Lauris Kulšs called me and offered his services! Of course I agreed! Professionally designed apartment put an ad in two languages. I could breathe a sigh of relief! That it is all off my shoulders !!!

He found a buyer in 3 days! The documents were prepared for me and the buyer! Helped the buyer settle the loan! Notary also talked! All we had to do was read the contracts and sign! With Laura’s mastery we sold the apartment quickly and again with an extra !!!

LAURI MUCH THANK YOU 🌺

Agent properties