Loading map...

Lauris Kuļšs

Dzīvojamo platību konsultants

Lauris Kuļšs
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 28445626
E-pasts
lauris@realat.lv

Laura darbības virziens ir jauno projektu pirmreizējais un otrreizējais tirgus, kā arī citu mājokļu tirdzniecība/izīrēšana Rīgas labā krasta mikrorajonos.

Viņš uzskata, ka nekas nav neiespējams, vienkārši jāmeklē citas pieejas! Pārliecinājies, ka darbs nekustamo īpašumu jomā sniedz neierobežotu iespēju pelnīt, jo tas, kas ir ieguldīts darbā, vēlāk tiek bagātīgi atalgots. 

Stiprās puses:

• Pieredze un kompetence darījumos ar nekustamo īpašumu.

• Spēj pārdot ātrāk, drošāk un pēc iespējas dārgāk.

• Ir labs partneris nekustamā īpašuma atrašanā un iegādes procesa vadīšanā.

• Spēj izprast klientu vēlmes un prasības, kā rezultātā piemeklē piemērotāko īpašumu.

• Iemantojis lielisku sadarbību ar notāriem, vērtētājiem, Zemesgrāmatu un Valsts zemes dienestu.

„Man ļoti patīk katru dienu iepazīt arvien jaunus cilvēkus, kas paplašina gan manu pasaules skatījumu, gan arī kontaktu loku. Šajā jomā galvenais ir prasme komunicēt, būt atvērtam, ka arī optimistiski noskaņotam. Protams, jāspēj pilnvērtīgi organizēt darījumu gaitu, jo tas atvieglo klientu ikdienu. Vislielāko prieku man sagādā pozitīvi noskaņotie kolēģi, kas sniedz atbalstu gluži kā ģimene.”

Laura moto: “Šajā dzīve uzvar tikai tas, kurš uzvar pats sevi. Savas bailes. Savu slinkumu. Savas šaubas.“

Brīvi pārvalda latviešu un krievu valodas.

Uzņēmumā kopš 2016. gada.

Labākais dzīvojamā fonda aģents 2018 un 2019. gadā

Par pakalpojumiem Mājokļa izīrēšana/tirdzniecība meklē šeit.

Klientu atsauksmes par aģentu

Vita Kočkere

Mākleris Lauris ir atsaucīgs, izpalīdzīgs, godīgs un... Vita Kočkere

Lasīt vairāk

Mākleris Lauris ir atsaucīgs, izpalīdzīgs, godīgs un pacietīgs, kas šajā darbā ir ļoti augsti vērtējamas īpašības, tāpēc varu teikt, ka viņš ir savā īstajā vietā un savu darbu dara lieliski. 
Tā kā man nav liela saskarsme ar pirkšanas un pārdošanas lietām, tad Lauris pacietīgi izstāstīja visas nianses un atbildēja uz visiem jautājumiem, kas pirkšanas procesā radās. Man bija jāierodas tikai sarunātajā laikā un par visu pārējo parūpējās Lauris, tāpēc varu pateikt lielu paldies, ka pirkšanas procesu padarīja par diezgan patīkamu periodu un varēju justies droša, ka viss notiek un man nav jāsatraucas un jākontrolē šis process.

Lauris ir cilvēks, kas apsola un izdara. Lielisks mākleris, iesaku 🙂

Ar cieņu,
Vita Kočkere

Kristīne Siričenko

Vēlos paslavēt Lauri par lielisku darbu un... Kristīne Siričenko

Lasīt vairāk

Vēlos paslavēt Lauri par lielisku darbu un cilvēcīgu attieksmi pret klientiem. Mēs ar vīru sadarbojamies ar Lauri jau vairākus gadus, un vinš mums ir palīdzējis izīrēt vairākus dzīvokļus, ātri un profesionāli veicot savu darbu. Vienmēr uzmanīgs pret klienta vēlmēm un prasībām!
Nominācija – “2020.gada Labākais Mākleris” noteikti būtu Laura nopelns!
 
Veiksmi vēlot,

Kristīne

26.01.2020.

Dagnija un Guntars

Lauris – mūsuprāt izcils speciālists. Šobrīd lasot atsauksmes par... Dagnija un Guntars

Lasīt vairāk

Lauris – mūsuprāt izcils speciālists.

Šobrīd lasot atsauksmes par viņu, saprotam, ka tās ir patiess viņa ieguldītā darba atspoguļojums. Vienmēr vēlamies pateikt paldies izciliem sava darba profesionāliem, tiem, par kuru paveikto darbu var teikt, ka šis cilvēks ir savā vietā un zina ko dara, un Lauris viennozīmīgi ir viens no tiem. Lai arī Lauris bija pārdevēja nolīgts konsultants, viņa pieredze procesa vadībā un atbalsts bija mums, kā pircējiem, ļoti noderīgs un ņemot vērā, ka šī bija mūsu pirmā pieredze ar nekustamā īpašuma iegādi – šobrīd varam droši teikt, PALDIES, ka Lauris bija šajā darījumā iesaistīts un iesakām viņa pakalpojumus arī citiem!

Dagnija un Guntars  

22.11.2019.

Eduards

Gribētu izteikt pateicību Laurim par apzinīgu darbu.... Eduards

Lasīt vairāk

Gribētu izteikt pateicību Laurim par apzinīgu darbu. Ļoti vērīgs un centīgs cilvēks. Zibenīgi risina problēmas, organizē tikšanās, sagatavo dokumentus. Procesā vienmēr piedāvā dažādus risinājumus, proti, kad tas ir iespējams. Sadarbojoties visvairāk iepatikās, ka Lauris ne tikai atbildēja uz miljons maniem jautājumiem, bet arī pats brīdināja/stāstīja par vairākām niansēm, kas turpmāk palīdzēja krietni ietaupīt laiku.

Milzīgs paldies Lauri!

03.10.2019.

Liene Baumane

Labdien! Vēlos ar jums padalīties savā pieredzē... Liene Baumane

Lasīt vairāk

Labdien!

Vēlos ar jums padalīties savā pieredzē pārdot dzīvokli! Sākumā ieliku sludinājumu un bildes pati! Protams bija zvani un gribētāji , kas vēlās nopirkt dzīvokli! Bet ne jau pa to cenu, ko mēs gribējām! Jau ar vīru domājām nolaist cenu!!!! Līdz uzzvanija man Lauris Kulšs un piedāvāja savus pakalpojumus! Protams es piekritu! Profesionāli sabildēja dzīvokli ielika sludinājumu divās valodās. Varēju atviegloti uzelpot! Ka tas viss ir nost no maniem pleciem!!! 

Pircēju viņš atrada 3 dienās ! Dokumentus gan man, gan pircējam sagatavoja! Pircējam palīdzēja kredītu nokārtot! Notāru arī sarunāja! Viss, kas mums bija jāizdara jāparlasa līgumi un jāparakstās! Ar Laura meistarību dzīvokli pārdevām ātri un vel ar uzviju!!!

LAURI LIELS PALDIES 🌺

VJ JV

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Pilnībā apmierināts ar uzņēmuma REALAT pakalpojumiem,... VJ JV

Lasīt vairāk

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pilnībā apmierināts ar uzņēmuma REALAT pakalpojumiem, un precīzāk nekustamā īpašuma aģents Lauris Kulšs 5+
Aktīvi piedalījās visos ieinteresētajOS jautājumos, uzņēmās iniciatīvu, kā arī piedāvāja rentablas iespējas, kas samazināja manas izmaksas pērkot!
Atsaucība pret atsaucību un radošumu.
Arī turpmāk nākotnē es griezīšos pie REALAT real estate.

03.01.2019.

Inese

Sava mājokļa iegādes procesā iznāca sadarbība ar... Inese

Lasīt vairāk

Sava mājokļa iegādes procesā iznāca sadarbība ar manu novadnieku Lauri Kuļšu. Par kuru es ļoti lepojos,ka viņš ir tik profesionāls un zinošs savā jomā. Palīdzēja ļoti ātri un profesionāli atrisināt manu vajadzību. Izdarīja vairāk nekā gaidīju! Lauris bija lielisks sadarbības procesā. Spēja visu saorganizēt un iekļauties manā aizņemtajā ikdienā (par cik nedzīvoju Latvijā), lai dzīvokļa iegāde būtu ērta un vienkārša. Visu vienmēr atrisināja pats laicīgi un precīzi.
Bija patiess prieks sadarboties, jo Lauris ir vienkāršs, bet augsti profesionāls.
Bez mazākajām šaubām varu ieteikt sadarbību ar Lauri.
Ar cieņu Inese.

Iveta Ozoliņa

Vēlos pateikt lielu paldies māklerim Laurim par... Iveta Ozoliņa

Lasīt vairāk

Vēlos pateikt lielu paldies māklerim Laurim par veiksmīgu sadarbību dzīvokļa iegādes procesā. Rekomendēju Lauri visiem, kuri vēlas pirkt vai pārdot nekustamo īpašumu. Lauris ir profesionālis savā nozarē, savu darbu veic perfekti, ar lielu atbildības sajūtu. Viss tika paveikts maksimāli ātri un laicīgi.

Iveta Ozoliņa

Aleksandrs

Milzīgs paldies Laurim par palīdzību dzīvokļa iegādē... Aleksandrs

Lasīt vairāk

Milzīgs paldies Laurim par palīdzību dzīvokļa iegādē un ar to saistīto problēmu un šķēršļu atrisināšanu.
Tas bija patiešām gandrīz bezcerīgs darījums un neiespējama misija 
Lauris ir cilvēks, kam var droši uzticēties 🙂

Lauris ir vislabākais

Ar cieņu un pateicību Aleksandrs

Anna Volkova

Labdien, vēlējos izteikt milzīgu pateicību Laurim Kuļšam, kurš... Anna Volkova

Lasīt vairāk

Labdien, vēlējos izteikt milzīgu pateicību Laurim Kuļšam, kurš bija pacietīgs, ņēma vērā manu saspiesto grafiku un velmes.

Lauris ir viens no tiem, kurš vēlas lai pircējs būtu apmierināts, atradām kopīgu laiku,  un beidzot esmu tikusi pie sava sapņu dzīvokļa.

Paldies un iesaku citiem.

Jūlija Boruna

Gribētu pateikt lielu paldies vēlreiz mūsu māklerim... Jūlija Boruna

Lasīt vairāk

Gribētu pateikt lielu paldies vēlreiz mūsu māklerim Laurim Kuļšam par palīdzību dzīvokļa meklēšanā un pirkšanā. Ar viņa palīdzību mēs ātri tikām pie jaunā mitekļa. Man ar vīru gandrīz praktiski pašiem nekas nebija jādara. Viņš piedāvāja dzīvokļu variantus pēc mūsu vēlmēm un mēs tikai apskatījām mums tīkamākos variantus. Kad nolēmām pirkt dzīvokli, tad visus jautājumus par dzīvokļa pirkšanu kārtoja Lauris ar pārdevēju, bet mēs savukārt darījām savas lietas un mums nevajadzēja raizēties, ka kaut kas nojies greizi. Mēs esam ļoti apmierināti ar dzīvokli un viņa ātro darbu. Gribētu viņa pakalpojumus ieteikt arī citiem dzīvokļa meklētājiem, jo viņš patiešām atradīs Jums to, ko paši meklēsiet un ko gribēsiet, kā mūsu gadījumā un ilgu laiku tas neprasīs.


Ar cieņu,

Jūlija Boruna

Aģenta īpašumi