Pārdod nekustamo īpašumu bez liekām raizēm

Ko mēs piedāvājam Tev kā pārdevējam?

Starpniecība NĪ pārdošanā

Starpniecība NĪ izīrēšanā

Ko Tu iegūsti, izmantojot starpnieka pakalpojumus?

Uzticamu partneri

Uzticamu partneri, uz kuru vari paļauties – nekustamā īpašuma pārdošanas process var būt satraucošs, taču tas ir mūsu darbs, un mēs ar atbildību to darām katru dienu. Mēs būsim Tev blakus no pirmās dienas līdz īpašums būs pārdots. Un, ja nepieciešams, vēl ilgāk!

Laiku

Laiku, ko veltīt tam, kas Tev ir svarīgi – tirgus izpēte, piedāvājuma sagatavošana, klientu meklēšana un īpašuma izrādīšana var paņemt ļoti daudz Tava dārgā laika. Uztici to profesionāļiem un izmanto laiku lietderīgāk!

Profesionāli izveidotu piedāvājumu

Profesionāli izveidotu piedāvājumu – mūsu komandā ir profesionāli foto un video meistari, pārdodošu tekstu veidotāji un sludinājumu noformētāji, lai uzsvērtu būtiskākos ieguvumus klientam un pārdotu Tavu īpašumu pēc iespējas ātrāk un par labāku cenu.

Priekšrocības, ko sniedz kompetence

Priekšrocības, ko sniedz kompetence – mūsu klientiem ir iespēja būt priekšā citiem, izmantojot mūsu kompetenci nekustamo īpašumu tirgus analīzē, nosakot pareizu pārdošanas cenu un dokumentācijas sagatavošanā. Mēs zinām, kas ir svarīgi pircējam un kā to ietērpt īstajos vārdos.

Atsauksmes no mūsu klientiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Starpniecības pakalpojuma cenu parasti veido 5% no darījuma summas, taču bieži vien tā ir pēc vienošanās.

Mēs uzskatām, ka tā ir godīga samaksa par mūsu aģentu ieguldīto laiku, sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu. Par samasas detaļām varam vienoties, slēdzot līgumu.

Atkarībā no tirgus situācijas un klienta vēlmēm īpašumu ir iespējams pārdot laikā līdz 3-6 mēnešiem. Ir darījumi, kas notiek gaismas ātrumā, un arī tādi, kas nāk lēni un labi.

Pēc pirmās tikšanās un objekta apskates noteikti vienosimies par pārdošanas stratēģiju, līdz ar to arī potenciālo pārdošanas cenu un ieskicēsim iespējamo laika nogriezni, kurā īpašums būtu jāpārdod.

Tas ir dokuments, ar kuru pārdevējs vienojas ar darījumu starpnieku par ekskluzīvām tiesībām veicināt īpašuma pārdošanu. Šādā gadījumā pārdevējs apņemas neizmantot citus pakalpojuma sniedzējus, kā arī pats neveiks aktīvu sludinājumu izvietošanu, lai nebūtu tā, ka potenciālo pircēju ceļu pie īpašuma vairs nevar izsekot un īpašumam būtu iespējams izveidot vienotu pārdošanas komunikāciju.

Īpašuma ieteicamā cena tiek noteikta izmantojot virkni dažādu taktiku – sludinājumu portālos esošās informācijas analīze par līdzīgiem īpašumiem, pēdējā laikā notikušu līdzīgu darījumu izvērtēšana, īpašuma stāvokļa un īpašnieka vēlmju noteikšana.

Rezultātā pārdevējs saņems visaptverošu materiālu ar ieteikto pārdošanas cenu un tās pamatojumu.

Pārdevējam ir iespēja atteikties no pakalpojuma, ja darījumu starpnieks nav izpildījis līguma nosacījumus, vai ar ir cits pamatots iemesls sadarbības līguma uzteikšanai.

Parakstot ekskluzivitātes līgumu ar SIA Realat jūs saņemsiet pilnu pakalpojumu apjomu:

  • Īpašuma sākotnējais vērtējums un cenas piedāvājums;
  • Kvalitatīvu foto izveide;
  • Sludinājumu un to tekstu sagatavošana un izvietošana;
  • Saziņa ar potenciālajiem pircējiem, tikšanās uz vietas ar vai bez īpašnieka;
  • Palīdzība dokumentu sagatavošanā – rokasnaudas, pirkuma, un citu nepieciešamo dokumentu organizēšanā.

Izvēlies savu Aģentu

Piedāvā mums savu nekustamo īpašumu

Augšupielādēt bildes

Augšupielādēt video

Augšupielādēt dokumentus

< = 30Mb

< = 30Mb

< = 30Mb

Ja vēlaties uzzināt papildus informāciju, sazinieties ar mums!

KONTAKTI: +371 67 210 010; +371 29 544 352 realat@realat.lv

Ar * atzīmēti obligāti aizpildāmie lauki.