Par mums

REALAT ir uzņēmums, kas pozicionēts uz veiksmīgu rezultātu sasniegšanu darījumos ar nekustamo īpašumu. Mēs spējam nodrošināt īpašuma iegādi, tirdzniecību, īri, nomu, darījuma noformēšanu u.c. Mūsu mērķis ir nodrošināt Klientam maksimālu pakalpojuma kvalitāti visos ar nekustamo īpašumu saistītos procesos.  

Jūsu laiks ir mūsu prioritāte!

 

Kompetence

Kvalitāte – Precizitāte – Profesionalitāte

Pieredze – Vairāk kā 10 gadi uzkrātas zināšanas un iegūta pieredze, noformējot veiksmīgus dažāda tipa darījumus, līdz ar to mūsu aģenti ir kompetenti dažādos jautājumos un vienmēr spēs atrast atbilstošākos risinājumus.  

Komandas darbs – REALAT pārstāv – zinoši dažādu nozaru speciālisti, kuri saliedēti darbojās komandā, un dalās savā pieredzē.  

Apmierināti klienti – Katru reizi, kad Klients ir pateicies par sniegtiem pakalpojumiem, mēs jūtamies gandarīti par sasniegto, jo mūsu mērķis ir atvieglot klienta dzīvi, ietaupot laiku, un nodrošinot maksimālu darījuma efektivitāti.  

 

Inovatīvi darba instrumenti un risinājumi:

  • Profesionālas foto sesijas;
  • Video materiālu filmēšana un montāža;
  • 360 panorāmas;
  • Aerofoto un video;
  • 3D vizualizācijas;

 

VĪZIJA 

Nekustamie īpašumi sevī ietver plašu darbības spektru – dzīvojamās platības, komercplatības, investīciju projekti u.c. Mēs strādājam tā, lai kartā no šiem segmentiem mūsu uzņēmumā būtu sava zinošu cilveku komanda, kas seko līdzi tirgus tendencēm, aktualitātēm un pats galvenais klientu vajadzībām, tādā veidā radot iedvesmu tiekties pēc viaugstākajiem rezultātiem Latvijā, Baltijā, tuvajos austrumos un rietumos, lai mūsu klientu vēlmes tiktu maksimāli īstenotas.

 

VĒRTĪBASpieredze, profesionalitāte, inovatīva pieeja, pareizi virzīta enerģija, klientu vēlmju izzināšana, labāko risinājumu piemeklēšana.

 

Izvēlies savu Aģentu