Klientu atsauksmes

Mums ir svarīgs mūsu klientu viedoklis, lai strādātu ar pilnu atdevi un tiektos pēc visaugstākajiem rezultātiem, tāpēc mēs apkopojam visas atsauksmes un lepojamies ar tām, tā it kā tās būtu kā medaļas kādās ļoti svarīgās sacensībās.

Rūdolfs Cīrulis

Laima! Savā un sievas vārdā izsakām lielu... Rūdolfs Cīrulis

Lasīt vairāk

Laima! Savā un sievas vārdā izsakām lielu pateicību par Tavu darbu un lielisko attieksmi! Meklējot dzīvokli, mēs saskārāmies ar mākleriem, kuri nebija pat uz pusi tik pretimnākoši kā Tu!

Rūdolfs Cīrulis

Valters Veits

Tiešām liels un sirsnīgs paldies Laimai! Lai... Valters Veits

Lasīt vairāk

Tiešām liels un sirsnīgs paldies Laimai! Lai arī sākumā biju nedaudz skeptisks, Laima tiešām spēja piesaistīt lielāku potenciālo pircēju loku, kas arī rezultējās maksimālajā darījumā👍🏻

Valters Veits

Hanna

Forša atsauksme no Hannas- “Cik reizes es... Hanna

Lasīt vairāk

Forša atsauksme no Hannas- “Cik reizes es varu teikt paldies Laimai? Miljons! Tiešām viss aizgāja kā pa sviestu.Pateicoties viņai! Lai veicas turpmāk darbos ar citiem klientiem. Vai krīze vai apstājas tirgus, bet Laimai klienti būs un darījumu tikpat! Ar sveicieniem, Hanna. “

Igors Polezajevs

Laimai piemīt ļoti profesionālā pieeja pie klientiem.... Igors Polezajevs

Lasīt vairāk

Laimai piemīt ļoti profesionālā pieeja pie klientiem.

Ļoti rūpīgi visu izstāsta, parāda īpašumu, stāsta par niancēm. Mums palīdzēja arī ar visiem nepieciešamiem dokumentiem.

Pateicoties Laimai tikām pie savām jaunām mājām.😉

Emiel Maertens

Working with Laima was really pleasant. She... Emiel Maertens

Lasīt vairāk

Working with Laima was really pleasant. She is a true, honest, professional that goes above and beyond to answer and assist with any questions you might have. I could contact her at any time and she would have an answer within a couple hours at the most.
If I would ever sell or buy something again she would definitely be my go to person.
Thanks for everything Laima!

Emiel Maertens

SIA ENERGO KOMPLEKS

Vēlos pateikt paldies Ilvaram, par līdzšinējo sadarbību.... SIA ENERGO KOMPLEKS

Lasīt vairāk

Vēlos pateikt paldies Ilvaram, par līdzšinējo sadarbību.

Mēs  SIA “Energokomplekss” esam uzņēmums, kas augsti vērtē kvalitāti arī savos sadarbības partneros, tāpēc esmu  gandarīta par sadarbību ar Ilvaru Turiščevu. Ilvara, profesionālisms, ātrā reakcija, neatlaidība,  pacietība un atsaucība,  ir pārliecinājusi mani, ka vēršoties jautājumos par telpu piemeklēšanu uzņēmuma vajadzībām, es  vienmēr iegūšu uzņēmumam  visatbilstošāko risinājumu.

Paldies par sadarbību!

Jana Zēberga

Sergey Kamenskiy

Илварс, спасибо большое за вашу помощь в... Sergey Kamenskiy

Lasīt vairāk

Илварс, спасибо большое за вашу помощь в поиске помещения для нашего бизнеса!
Благодаря вашей активности, готовности всегда помочь и понимаю нужд клиента, мы смогли подобрать именно то помещение, которое нам было нужно! Без вашей помощи это было бы невозможным!
Спасибо!

Daina Virāde

Paldies Jums Roland, par ātri un veiksmīgi... Daina Virāde

Lasīt vairāk

Paldies Jums Roland, par ātri un veiksmīgi pārdoto mūsu mājokli. Paldies par sniegto atbalstu daudzos jautājumos.

Paldies par jūsu darbu, bija prieks sadarboties. Iesaku ikvienam mūsu darījumu vadītāju Rolandu, kā – zinošu, laipnu, izpalīdzīgu speciālistu.
Ar cieņu Ojàrs un Daina Virāde

Arturs Binklers

Ar Jūliju bija prieks strādāt. Ļoti punktuāla... Arturs Binklers

Lasīt vairāk

Ar Jūliju bija prieks strādāt. Ļoti punktuāla un spēja efektīvi komunicēt ar vietējiem un starptautiskiem klientiem.

John Roe

Julija at Realat has provided a quality... John Roe

Lasīt vairāk

Julija at Realat has provided a quality service throughout my new apartment rental contract, going above and beyond, significantly, to ensure a speedy completion to meet everyone’s requirements. I would highly recommend! – John Roe

Mei-li Llorente

Agent from REALAT helped me when, honestly,... Mei-li Llorente

Lasīt vairāk

Agent from REALAT helped me when, honestly, almost no one was willing to help.
I had a tight budget, 2 dogs, very little time, and lots of expectations.
Not only Agent from REALAT helped me to find an AMAZING apartment as I wanted it, but he also got me a fair price and helped me find my lost phone (lol).
As a foreigner, I got lost easily, I parked the scooter in an unknown location and realized I left my new phone there where anyone could take it, he ran with me to find the scooter and retrieved the phone (while the landlord was waiting for me) and helped me explain the situation.
Long story short, if it wasn’t for Agent from REALAT I wouldn’t have found my phone and the apartment. I strongly recommend him as an agent and as a person (as the relationship you build with someone is important, he’s been super understanding, reliable, and helpful!)

Melika

Very nice agent and very good and... Melika

Lasīt vairāk

Very nice agent and very good and fast service! I needed an apartment urgently and she fixed it in just a few hours. I really appreciate Julija Gerbera and her work.
Thanks!

Jimboy Olsson

Thank you to REALAT real estate agent... Jimboy Olsson

Lasīt vairāk

Thank you to REALAT real estate agent who showed us around the apartment and made everything fast. From showing the apartment to contract signing was really fast. He replayed everytime i had some questions and was very kind.

BR

Jimboy Olsson

 

Vita Kočkere

Mākleris Lauris ir atsaucīgs, izpalīdzīgs, godīgs un... Vita Kočkere

Lasīt vairāk

Mākleris Lauris ir atsaucīgs, izpalīdzīgs, godīgs un pacietīgs, kas šajā darbā ir ļoti augsti vērtējamas īpašības, tāpēc varu teikt, ka viņš ir savā īstajā vietā un savu darbu dara lieliski. 
Tā kā man nav liela saskarsme ar pirkšanas un pārdošanas lietām, tad Lauris pacietīgi izstāstīja visas nianses un atbildēja uz visiem jautājumiem, kas pirkšanas procesā radās. Man bija jāierodas tikai sarunātajā laikā un par visu pārējo parūpējās Lauris, tāpēc varu pateikt lielu paldies, ka pirkšanas procesu padarīja par diezgan patīkamu periodu un varēju justies droša, ka viss notiek un man nav jāsatraucas un jākontrolē šis process.

Lauris ir cilvēks, kas apsola un izdara. Lielisks mākleris, iesaku 🙂

Ar cieņu,
Vita Kočkere

Rodriguez J Alex

Living in Germany I had to look... Rodriguez J Alex

Lasīt vairāk

Living in Germany I had to look for an apartment in Riga. At first I thought it would be a difficult and dangerous task, but thanks to a professional like Elvis, who helped me find an apartment with the specifications that I wanted. An incredible help, I am very grateful for the service provided.

Ilze Usacka

Esmu sajūsmā par Elvja darbu. Mēs meklējām... Ilze Usacka

Lasīt vairāk

Esmu sajūsmā par Elvja darbu. Mēs meklējām uz īri dzīvokli. Un vienlaicīgi pārdevām māju, tādēļ mums pašiem nebija skaidrs, kurā datumā varēsim ievākties dzīvoklī. Elvis organizēja sadarbību, lai mums abpusēji būtu
mierpilna sajūta.

Inta Brance

Elvim ir profesionāla, lieliska, ātra pieeja jebkuram... Inta Brance

Lasīt vairāk

Elvim ir profesionāla, lieliska, ātra pieeja jebkuram jautājumam. Individuāla, izcila uz sadarbību vērsta situāciju risināšana. Elvis vienmēr ir sazvanāms, pozitīvs un ar labu humora izjūtu. Noteikti iesaku!

Natālija

Operatīvi meklē risinājumus problēmām, lai klientam atvieglout... Natālija

Lasīt vairāk

Operatīvi meklē risinājumus problēmām, lai klientam atvieglout ikdienu, cenšas palīdzēt dažādos jautājumos. Prieks ar Jums sadarboties, Jūs izvērtējat tirgu un esat gatavs apspriest cenu iespējas. Cilvēks, kurš ir savā vietā un mīl savu darbu, un tas atspoguļojas rezultātos! Veiksmi jūsu biznesā!

Vladimirs

Gunars ir labākais nekustamo īpašumu aģents Rīgā.... Vladimirs

Lasīt vairāk

Gunars ir labākais nekustamo īpašumu aģents Rīgā. Ļoti atsaucīgs un vienmēr steidz palīgā. Punktuāls un strādā profesionāli. Godīgums un klients viņam ir vienmēr pirmajā vietā. Iesaku visiem, kas vēlas izīrēt vai pārdot savu nekustamo īpašumu.
ar cieņu
Vladimirs

Andrei Koval

Mēs bijām ļoti apmierināti ar Gunāra darbu.... Andrei Koval

Lasīt vairāk

Mēs bijām ļoti apmierināti ar Gunāra darbu. Mums bija sarežģīts uzdevums: īrēt dzīvokli uz 2.5 mēnešiem. Tirgus ar šādiem īpašuma piedāvājumiem ir ļoti ierobežots. Turklāt, mums ir laika ierobežojumi, kas saistīti ar nepieciešamību norobežošanās pēc ierašanās Latvijā. Gunārs bija viens no pirmajiem, kas atsaucās uz mūsu lūgumu, viņa piedāvājums bija visvairāk konkurētspējīgs, un līdz ar to mēs sekmīgi nokārtojām visas stadijas no sarunām līdz apskatei un īres līguma noslēgšanai ar iznomātāju. Mums nekad nav bijis nekādu pārpratumu. Īpaši atzīmēšu ātru reakciju un vieglu komunikāciju, kas ir tik ļoti nepieciešams jebkurā biznesā. Mēs esam ļoti esam pateicīgi Gunāram.

Eskarkhan Kadyrov

За время нашего сотрудничества Гунарс проявил себя... Eskarkhan Kadyrov

Lasīt vairāk

За время нашего сотрудничества Гунарс проявил себя как ответственный, исполнительный, пунктуальный человек , любезный хорошо знающий и выполняющий свою работу. Рекомендую!

Олег

Благодаря Гунару нашел замечательнейшую квартиру. Процесс коммуникации... Олег

Lasīt vairāk

Благодаря Гунару нашел замечательнейшую квартиру. Процесс коммуникации с ним был очень прост и приятен. Я всегда очень нервничаю при звонках в какие-то инстанции и переживаю, что что-то забуду, или не пойму. Гунар был очень вежлив и дал всю необходимую информацию о квартире, процессе покупки, показал и рассказал все, а так же ответил на все мои вопросы. На 100% рекомендую его как профессионала в своем деле, который сделает процесс поиска и оформления нового жилища очень простым, быстрым и не напряжным!

Kaspars

Viss bija lieliski un korekti. Prieks sadarboties... Kaspars

Lasīt vairāk

Viss bija lieliski un korekti. Prieks sadarboties un labprāt rekomendētu Tevi citiem!
Ar cieņu,
Kaspars

Lana Potapenko

Liga, отличный специалист, с ней всегда приятно... Lana Potapenko

Lasīt vairāk

Liga, отличный специалист, с ней всегда приятно работать. Свою работу делает быстро и професионально, всегда посоветует и поделится опытом. Очень рекомендую! Спасибо тебе!

Sergejs Šurpickis

Lielisks savas jomas speciālists. Skaidra komunikācija, saprotami... Sergejs Šurpickis

Lasīt vairāk

Lielisks savas jomas speciālists.

Skaidra komunikācija, saprotami izskaidro juridiskos procesus un lietu virzību.

Igor Arterchuk

Labi padarīts darbiņš! Mums bija grūts uzdevums,... Igor Arterchuk

Lasīt vairāk
Labi padarīts darbiņš! Mums bija grūts uzdevums, un ne tik daudz laika, bet Līgai izdevās atrast pilnīgi perfektu vietu!
Liels paldies un ļoti iesaku!
Catherine Weenink

Paldies par ļoti draudzīgo un personīgo apkalpošanu,... Catherine Weenink

Lasīt vairāk

Paldies par ļoti draudzīgo un personīgo apkalpošanu, atrodot mūsu mājīgo dzīvokli!

Bija prieks ☺
Catherine Weenink

Arita Linde

REALAT profesionāli un ātri apzināja situāciju un... Arita Linde

Lasīt vairāk

REALAT profesionāli un ātri apzināja situāciju un piedāvāja man vairākus variantus atbilstoši situācijai. Līdz šim brīdim visos mūsu kopējos projektos ir izdarījusi vairāk kā sagaidīts. Ļoti atsaucīga. Noteikti iesaku.

Linda Silāja

Paldies, Elvi! Tas bija ļoti pareizs lēmums... Linda Silāja

Lasīt vairāk

Paldies, Elvi! Tas bija ļoti pareizs lēmums uzticēt Tev manu īres projektu. Novērtēju Tavu spēju un vēlmi novest projektu līdz darījumam, turklāt tik īsā laikā. Lai veiksmīgs un labs Jaunais gads! Linda Silāja

SIA Bearsleys

SIA Bearsleys kolektīvs pateicas par lielisko sadarbību... SIA Bearsleys

Lasīt vairāk

SIA Bearsleys kolektīvs pateicas par lielisko sadarbību ar Gunāru Kalnmali no REALAT real estate.
Mēs novērtējam Gunāra pienesumu un priecājamies dzirdēt viņa profesionālo, konstruktīvo, draudzīgo un cieņpilno komunikāciju.
Novēlam saglabāt šo jauko komunikācijas stilu, kurš īpaši tiek novērtēts šajā laikā!

Kristīne Giņko

Labdien, Gribēju pateikties SIA FISSMAN vārdā Ilvaram... Kristīne Giņko

Lasīt vairāk

Labdien,

Gribēju pateikties SIA FISSMAN vārdā Ilvaram Turiščevam par profesionālu pieeju komercplatību meklējumos un piedāvājumos.

Visi Rīgas nekustamo īpašumu speciālisti meklēja mums piemērotas telpas 6 mēnešus, pirms iepazinos ar Jūsu kompānijas darbinieku Ilvaru T., kurš piegāja meklējumiem no cita skatu punkta un ļoti profesionāli un ātri palīdzēja atrast mums piemērotas telpas.

Jūs varat būt lepni par šādu darbinieku.

Noteikti ieteikšu saviem sadarbības partneriem.

Paldies par sadarbību!

 

Ar Cieņu,

Kristīne Giņko

Direktore

SIA FISSMAN

  1. +371 20007800
    E. kristine@fissman.lv
    Mazā Krasta iela 83, Rīga, LV-1003
    www.fissman.lv

Līva

Labdien! Vasaras karstākajā laikā, kad studenti ir... Līva

Lasīt vairāk

Labdien!

Vasaras karstākajā laikā, kad studenti ir jaunas mājvietas meklējumos Ilze ātri un veiksmīgi spēja atrast īsto mājvietu. Uzdevums nebija viegls, 4 jaunās studentes pa zemu cenu vēlējās mājīgu dzīvokli. Ilze ļoti labi tika galā ar uzdevumu un spēja piedāvāt atbilstošākos variantus. Komunikācija lieliska, paldies par darbu.

Jauku dienu vēlot, Līva

Ilze Loševiča

Vēlos pateikties Ilzei Grantiņai par operatīvu palīdzību... Ilze Loševiča

Lasīt vairāk

Vēlos pateikties Ilzei Grantiņai par operatīvu palīdzību dzīvokļa īrēšanā. Sadarbība un komunikācija bija ļoti patīkama, kā arī visi neskaidrie jautājumi tika ātri atrisināti un saprotami izskaidroti.
Tā kā pirmo reizi saskaros ar dzīvokļa īrēšanu, man svarīgi bija īres līgums un paļaušanās uz starpnieku, kas rada papildus drošības sajūtu.

Milzīgs paldies!
Ar cieņu
Ilze Loševiča

Larisa F.

Хочу  поблагодарить  Лауриса   Кульшса  за помощь  в ... Larisa F.

Lasīt vairāk

Хочу  поблагодарить  Лауриса   Кульшса  за помощь  в  продаже  моей  квартиры.
Лаурис  отличный  профессионал,  он  прекрасно  разбирается  во  всех  вопросах  и  проблемах,  которые  возникают  или  могут  возникнуть  в  процессе  продажи.
У  него  хорошо  подобранная  команда  сотрудников  и  консультантов,  которые  помогают  ему  в  решении  этих  вопросов.
Кроме  того,  и  для  меня  это  было  очень  важно,  через  процесс  продажи  я  прошла  с  чувством  полного  доверия  к  нему,  зная,  что  он  защищает  мои  интересы.

Laila Māra Pesoa

Elvis tikko man paradīja dzīvokli. Ļoti laipns... Laila Māra Pesoa

Lasīt vairāk

Elvis tikko man paradīja dzīvokli. Ļoti laipns un izpalīdzīgs. Radīja labu un pārliecinošu sajūtu par dzīvokli.
Paldies liels 🙂

Svetlana

Благодарны за помощь в поиске квартиры! Приятно... Svetlana

Lasīt vairāk

Благодарны за помощь в поиске квартиры! Приятно было сотрудничать с Вами! Спасибо за Ваше терпение и помощь. Советуем.

Jeļena Matja

Профессионал своего дела. Когда человек занимается любимым... Jeļena Matja

Lasīt vairāk

Профессионал своего дела. Когда человек занимается любимым делом, это видно сразу и результаты есть сразу. То что мы сами не могли сделать за 3 недели, Элвис сделал за 1 день.
Обращайтесь к нему обязательно.

Kristīne Siričenko

Vēlos paslavēt Lauri par lielisku darbu un... Kristīne Siričenko

Lasīt vairāk

Vēlos paslavēt Lauri par lielisku darbu un cilvēcīgu attieksmi pret klientiem. Mēs ar vīru sadarbojamies ar Lauri jau vairākus gadus, un vinš mums ir palīdzējis izīrēt vairākus dzīvokļus, ātri un profesionāli veicot savu darbu. Vienmēr uzmanīgs pret klienta vēlmēm un prasībām!
Nominācija – “2020.gada Labākais Mākleris” noteikti būtu Laura nopelns!
 
Veiksmi vēlot,

Kristīne

26.01.2020.

Zoe

REALAT brīnišķīgi dara savu darbu un padomā... Zoe

Lasīt vairāk

REALAT brīnišķīgi dara savu darbu un padomā par visām detaļām, lai viss noriet pavisam gludi!

Viņa ir ļoti jauka un pretīmnākoša.

Ja meklējat sev jaunu mājvietu, iesaku sazināties ar Daci!

Anastasija Stokmane

Labdien! Pateicos REALAT māklerei par palīdzību dzīvokļa... Anastasija Stokmane

Lasīt vairāk

Labdien!
Pateicos REALAT māklerei par palīdzību dzīvokļa pārdošanā.
Tas ietaupīja manu laiku un atbrīvoja no liekiem uztraukumiem (dokumentu pareiza sagatavošana, juridiskie jautājumi), jo zināju, ka esmu uzticējusies zinošam speciālistam.
Darbs ar klientiem nav viegls, bet Dace veiksmīgi ar to tika galā. Vienmēr laipna, smaidīga, zinoša un iecietīga.
Vēlu veiksmi jūsu firmai.

27.12.2019.

Ieva Vanadziņa

Ar Sandi bija ļoti patīkami un viegli... Ieva Vanadziņa

Lasīt vairāk

Ar Sandi bija ļoti patīkami un viegli sadarboties. Vienmēr solīds, vienmēr laikā un pat laicīgāk kā laikā!

Zinošs par tirgu un labprāt dalījās ar sev zināmiem faktiem un novērojumiem!

– Ar cieņu, Ieva

27.12.2019.

Dagnija un Guntars

Lauris – mūsuprāt izcils speciālists. Šobrīd lasot atsauksmes par... Dagnija un Guntars

Lasīt vairāk

Lauris – mūsuprāt izcils speciālists.

Šobrīd lasot atsauksmes par viņu, saprotam, ka tās ir patiess viņa ieguldītā darba atspoguļojums. Vienmēr vēlamies pateikt paldies izciliem sava darba profesionāliem, tiem, par kuru paveikto darbu var teikt, ka šis cilvēks ir savā vietā un zina ko dara, un Lauris viennozīmīgi ir viens no tiem. Lai arī Lauris bija pārdevēja nolīgts konsultants, viņa pieredze procesa vadībā un atbalsts bija mums, kā pircējiem, ļoti noderīgs un ņemot vērā, ka šī bija mūsu pirmā pieredze ar nekustamā īpašuma iegādi – šobrīd varam droši teikt, PALDIES, ka Lauris bija šajā darījumā iesaistīts un iesakām viņa pakalpojumus arī citiem!

Dagnija un Guntars  

22.11.2019.

Nataļja

Iepazinos ar Sandi un izmantoju viņa pakalpojumu... Nataļja

Lasīt vairāk

Iepazinos ar Sandi un izmantoju viņa pakalpojumu dzīvokļa izīrēšanā. Pēc dzīves pieredzes man, kā daudziem dzīvojošajiem cilvēkiem Latvijā, ir atturīga attieksme pret šo profesiju, tā kā daudz dzirdēju par negodīgām un krāpnieciskajām lietām šajā sfērā. Vispirms plānoju viss izdarīt pati. Tad Sandis man uzrakstīja un piedāvāja savus nekustamā īpašuma māklera pakalpojumus. Tā kā man tajā laikā bija daudz darba un citas lietas darāmas, kas atstāja ļoti maz laika nopietni darboties ar dzīvokļa izīrēšanas jautājumiem, nolēmu sazvanīties un apspriest ar Sandi viņa iespējas, spējas, atalgojumu un termiņus. Pēc telefona sarunas Sandis atstāja man ļoti labu iespaidu par sevi un es nolēmu pamēģināt viņa sniegtos pakalpojumus, vismaz man būtu pieredze, strādājot ar mākleri šajā sfērā. Nākamās nedēļas pirmdienā Sandis piezvanīja man un piedāvāja satikties ar potenciālo īrnieku, lai apskatītu dzīvokli. Potenciālais īrnieks nedaudz nokāvēja un mums bija laiks aprunāties un tuvāk iepazīties. Mana pozitīva attieksme pret Sandi tikai apstiprinājās – jauns cilvēks ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi, kuram patīk viņa darbs un ir vēlēšanās godīgi un kārtīgi to padarīt. Kā rezultātā uz mūsu sadarbības ceturto dienu, īres līgums tika parakstīts.

Rekomendēju Sandi potenciāliem klientiem un domāju, ka darbs būs padarīts un Sandis atstās ļoti labu iespaidu par padarīto darbu.

Veiksmīgu darbu!

Ar cieņu,

Nataļja

22.11.2019.

Eduards

Gribētu izteikt pateicību Laurim par apzinīgu darbu.... Eduards

Lasīt vairāk

Gribētu izteikt pateicību Laurim par apzinīgu darbu. Ļoti vērīgs un centīgs cilvēks. Zibenīgi risina problēmas, organizē tikšanās, sagatavo dokumentus. Procesā vienmēr piedāvā dažādus risinājumus, proti, kad tas ir iespējams. Sadarbojoties visvairāk iepatikās, ka Lauris ne tikai atbildēja uz miljons maniem jautājumiem, bet arī pats brīdināja/stāstīja par vairākām niansēm, kas turpmāk palīdzēja krietni ietaupīt laiku.

Milzīgs paldies Lauri!

03.10.2019.

Igor Arterchuk

Well done job! We had a difficult... Igor Arterchuk

Lasīt vairāk

Well done job! We had a difficult task, and not so much time but Liga managed to find totally perfect place!
Thanks a lot, and highly recommend!

BR
Igor Arterchuk

01.10.2019.

Lana Potapenko

Liga, отличный специалист, с ней всегда приятно... Lana Potapenko

Lasīt vairāk

Liga, отличный специалист, с ней всегда приятно работать. Свою работу делает быстро и професионально, всегда посоветует и поделится опытом. Очень рекомендую! Спасибо тебе!

Lana Potapenko

Inga Sujete

Labdien! Vēlos izteikt vislielāko pateicību Laurim par... Inga Sujete

Lasīt vairāk

Labdien!
Vēlos izteikt vislielāko pateicību Laurim par augsto profesionalitāti un sadarbību dzīvokļa iegādē.
Sākotnēji mans nodoms bija visu darīt saviem spēkiem,taču ātri vien sapratu,ka tik vienkārši tas nu gan nebūs…
Savu darbu viņš dara ar vislielāko atbildību,ātri un bez liekvārdības.Informācija ir precīza un tieša.
Neatsverama ir viņa palīdzība dokumentu sagatavošanā,izskaidrošanā un noformēšanā.Ir tikai jāierodas noteiktā laikā,vietā un jāparaksta.
Noteikti rekomendēju Lauri kā uzticamu sadarbības partneri.
Ar cieņu
Inga Sujete

10.09.2019.

Kitija Reitere

Sandis Girs ir darījumu un biznesa cilvēks... Kitija Reitere

Lasīt vairāk

Sandis Girs ir darījumu un biznesa cilvēks ar dvēseli un sirdi šī kombinācija ir lieliska šajā profesijā, jo viņš skatās uz katru klientu ar daudz dziļāku izpranti un redz vīziju par katru klientu perfekti! Vismaz tā bija mūsu gadījumā!

Iesaku Sandi!

Nākotnē domāju, ja būs tāda nepieciešamība, strādātu tikai ar Sandi!

Ar cieņu, Kitija!

Paldies, Sandi Jums par mūsu jaunajām skaistajām mājām – pateicoties tieši Jums!

14.08.2019.

Max Arhipov

Paldies par darbu, Līgai Upītei, kura darbu... Max Arhipov

Lasīt vairāk

Paldies par darbu, Līgai Upītei, kura darbu veica lieliski, viss ritēja ļoti ātri, komunikācija augstākajā līmenī, ka Latviešu, Krievu, tā arī Angļu valodā un par jebkuru mūsu uzdoto jautājumu saņēmām kvalificētas atbildes, liels paldies par sadarbību, noteikti ieteksim Jūs arī citiem.

Inese Robotham

Liels paldies par visu! Loti apmierinati ar... Inese Robotham

Lasīt vairāk

Liels paldies par visu! Loti apmierinati ar sadarbibu. Professionala nekustama ipasuma agente ar apbrinojamu speju atrast atru risinajumu jebkurai problemai. Komunikacija bija laiciga un detalizeta, viss tika siki izskaidrots un viss serviss bija ar laipnibu un smaidu. Rekomendeju no sirds, nevarejam veleties labaku agenti.

ar cieņu Inese Robotham

Ance Ikauniece

Liels paldies māklerim Sandim Giram par profesionalitāti... Ance Ikauniece

Lasīt vairāk

Liels paldies māklerim Sandim Giram par profesionalitāti un patīkamo, veiksmīgo sadarbību. Darbu paveica ļoti kvalitatīvi un ātri, panākot visizdevīgāko rezultātu. Ļoti atsaucīgs, pretimnākošs un zinošs cilvēks savā jomā, kuru nešaubīgi varu ieteikt arī citiem. Ceru uz veiksmīgu sadarbību ar Sandi arī nākotnē, nepieciešamības gadījumā. Liels paldies!

Ar cieņu Ance Ikauniece

Oskars Briksis

Viņš ir profesionāls un zinošs, pozitīvs, precīzs... Oskars Briksis

Lasīt vairāk

Viņš ir profesionāls un zinošs, pozitīvs, precīzs un ātri risina sarežģījumus. Pateicoties Sandim, noslēdzu ievērojami izdevīgāku darījumu, nekā būtu, izmantojot parastos sludinājumu pakalpojumus. Paldies par sadarbību!

Ar cieņu Oskars Briksis

Sigita

Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs gan kā cilvēks,... Sigita

Lasīt vairāk

Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs gan kā cilvēks, gan kā profesionālis savā jomā. Īpašu vērību pievērš klientu prasībām un vēlmēm. Nodrošina un garantē veiksmīgu darījumu. Aģents, uz kura noteikti var paļauties, apzinoties, ka izdarījāt pareizo izvēli.

Ar cieņi Sigita

Liene Baumane

Labdien! Vēlos ar jums padalīties savā pieredzē... Liene Baumane

Lasīt vairāk

Labdien!

Vēlos ar jums padalīties savā pieredzē pārdot dzīvokli! Sākumā ieliku sludinājumu un bildes pati! Protams bija zvani un gribētāji , kas vēlās nopirkt dzīvokli! Bet ne jau pa to cenu, ko mēs gribējām! Jau ar vīru domājām nolaist cenu!!!! Līdz uzzvanija man Lauris Kulšs un piedāvāja savus pakalpojumus! Protams es piekritu! Profesionāli sabildēja dzīvokli ielika sludinājumu divās valodās. Varēju atviegloti uzelpot! Ka tas viss ir nost no maniem pleciem!!! 

Pircēju viņš atrada 3 dienās ! Dokumentus gan man, gan pircējam sagatavoja! Pircējam palīdzēja kredītu nokārtot! Notāru arī sarunāja! Viss, kas mums bija jāizdara jāparlasa līgumi un jāparakstās! Ar Laura meistarību dzīvokli pārdevām ātri un vel ar uzviju!!!

LAURI LIELS PALDIES 🌺

VJ JV

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Pilnībā apmierināts ar uzņēmuma REALAT pakalpojumiem,... VJ JV

Lasīt vairāk

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pilnībā apmierināts ar uzņēmuma REALAT pakalpojumiem, un precīzāk nekustamā īpašuma aģents Lauris Kulšs 5+
Aktīvi piedalījās visos ieinteresētajOS jautājumos, uzņēmās iniciatīvu, kā arī piedāvāja rentablas iespējas, kas samazināja manas izmaksas pērkot!
Atsaucība pret atsaucību un radošumu.
Arī turpmāk nākotnē es griezīšos pie REALAT real estate.

03.01.2019.

Inguna Žīgure

Iesakām, kā labu sadarbības partneri! Lieliska, augstas... Inguna Žīgure

Lasīt vairāk

Iesakām, kā labu sadarbības partneri!
Lieliska, augstas klases profesionāle!
Paldies!

Andrejs Abrickis

Vēlos pateikt Jums mīļu paldies par milzīgo... Andrejs Abrickis

Lasīt vairāk

Vēlos pateikt Jums mīļu paldies par milzīgo palīdzību mūsu pirmā mājokļa iegādes procesā. Es noteiktu varu ieteikt Jūsu pakalpojumus ikvienam, kurš vēlas iegādāties nekustamo īpašumu. Un itsevišķi vēlos izcelt to, ka Jūs ļoti palīdzējāt ne tikai izrādot mājokli, bet arī iepazīstinājāt mūs ar vispārējo procesu kā notiek mājokļa iegāde un devāt daudzus un noderīgus padomus. Paldies Jums vēlreiz par to. Un mēs esam ļoti laimīgi ar mūsu sadarbības rezultātu.
 
Lai Jums arī turpmāk izdodas palīdzēt jauniem cilvēkiem tik pie viņu pirmā mājokļa.
 
Jauku dienu vēlot
Andrejs Abrickis

Ingūna Inga

Liels paldies Laimai Nandi par palīdzību, iegādājoties... Ingūna Inga

Lasīt vairāk

Liels paldies Laimai Nandi par palīdzību, iegādājoties dzēvokli, ātri un operatīvi veikt visus “papīru darbus” .
Ierobežotā laika dēļ, bez Laimas palīdzības un sapratnes mēs galā netiktu!

Lai veicas turpmākajos darījumos!

PALDIES!!!

Anita Matisone

Dzīvokļa pārdošanā palīdzēja aģente Laima Nandi. Mācēja... Anita Matisone

Lasīt vairāk

Dzīvokļa pārdošanā palīdzēja aģente Laima Nandi. Mācēja pierunāt gan mani uzticēties sadarbībai, gan arī pirmo atnākušo pircēju – nopirkt dzīvokli.

Ātrs un rezultatīvs darbs. Paldies.

Inese

Sava mājokļa iegādes procesā iznāca sadarbība ar... Inese

Lasīt vairāk

Sava mājokļa iegādes procesā iznāca sadarbība ar manu novadnieku Lauri Kuļšu. Par kuru es ļoti lepojos,ka viņš ir tik profesionāls un zinošs savā jomā. Palīdzēja ļoti ātri un profesionāli atrisināt manu vajadzību. Izdarīja vairāk nekā gaidīju! Lauris bija lielisks sadarbības procesā. Spēja visu saorganizēt un iekļauties manā aizņemtajā ikdienā (par cik nedzīvoju Latvijā), lai dzīvokļa iegāde būtu ērta un vienkārša. Visu vienmēr atrisināja pats laicīgi un precīzi.
Bija patiess prieks sadarboties, jo Lauris ir vienkāršs, bet augsti profesionāls.
Bez mazākajām šaubām varu ieteikt sadarbību ar Lauri.
Ar cieņu Inese.

Staņislavs

Vēlējos pateikt lielu paldies Laurim Kuļšam! Neskatoties... Staņislavs

Lasīt vairāk

Vēlējos pateikt lielu paldies Laurim Kuļšam! Neskatoties uz to ka man nebija sadarbības līguma ar Lauri (pārdevēja mākleri), es no viņa saņēmu daudz labu konsultāciju un palīdzību ar sakariem (novērtējums, notārs…), pateicoties kuriem ātri tiku pie sava dzīvokļa un pat sanāca ietaupīt 🙂 Ļoti iesaku sadarboties gan kā pārdevējam, gan kā pircējam!

Elīna France

Labdien, vēlējos izteikt pateicību māklerim - Laurim... Elīna France

Lasīt vairāk

Labdien, vēlējos izteikt pateicību māklerim – Laurim Kuļšam.

Ļoti izcila profesionalitāte, laipnība un klientu vēlmju sapratne.

Paldies par ātru un kvalitatīvu sadarbību dzīvokļa iegādē.  

Kaspars Kalejs

Labākā pieredze nekustamo īpašumu lietās. Līga palīdzēs... Kaspars Kalejs

Lasīt vairāk

Labākā pieredze nekustamo īpašumu lietās. Līga palīdzēs atrisināt visu, kas saistīts ar nekustamo īpašumu. Pat vissarežģītākajos jautājumos būs gatava uzņemties un palīdzēt, kā arī vienmēr rast risinājumu. 

Esmu ieteicis vairākiem draugiem, kuri pēc tam ir izteikuši tikai labas atsauksmes.

Noteikti rekomendēju, rezultāts ir garantēts.

Paldies!

Ance Erdmane

Lieliska sadarbība! Vienmēr gatava palīdzēt un atrisināt... Ance Erdmane

Lasīt vairāk

Lieliska sadarbība! Vienmēr gatava palīdzēt un atrisināt jebkuru problēmu!

Paldies!

Līga Rūtiņa

REALAT lieliski dara savu darbu! Izdara vairāk... Līga Rūtiņa

Lasīt vairāk

REALAT lieliski dara savu darbu! Izdara vairāk nekā gaidi! Pat mazus darījumus noved no A līdz Z ar 100% atdevi un rūpību!

Paldies!

Annemarī Šperliņa

Iegādājāmies savu pirmo mājokli - dzīvokli centrā,... Annemarī Šperliņa

Lasīt vairāk

Iegādājāmies savu pirmo mājokli – dzīvokli centrā, kur mums bija ļoti daudz prasību, ko šim mājoklim bija jāspēj apmierināt un tam, ko sagaidām no cilvēka, ar kuru kopā to darīsim. 
Līga bija lieliska visā sadarbības procesā, kur spēja visu izskaidrot un saorganizēt, iekļaujoties mūsu aizņemtajā ikdienā (vedot līgumus uz darbu un esot gatava doties uz dzīvokli arī ārpus ierastajām darba stundām), lai dzīvokļa iegāde būtu ērta un vienkārša.
 
Visu vienmēr atrisināja pati un sadarbībā ar banku bija ļoti operatīva un saprotoša. Arī ar dzīvokļa īpašnieku prata atrisināt visas mūsu miljons prasības un noteikumus. 
 
Bija patiess prieks ar Līgu strādāt un nākamā mājokļa iegādē noteikti gribēsim ar viņu sadarboties atkal!:) 

Iveta Ozoliņa

Vēlos pateikt lielu paldies māklerim Laurim par... Iveta Ozoliņa

Lasīt vairāk

Vēlos pateikt lielu paldies māklerim Laurim par veiksmīgu sadarbību dzīvokļa iegādes procesā. Rekomendēju Lauri visiem, kuri vēlas pirkt vai pārdot nekustamo īpašumu. Lauris ir profesionālis savā nozarē, savu darbu veic perfekti, ar lielu atbildības sajūtu. Viss tika paveikts maksimāli ātri un laicīgi.

Iveta Ozoliņa

Jānis

Liels paldies māklerim Laurim, kurš perfekti saprata... Jānis

Lasīt vairāk

Liels paldies māklerim Laurim, kurš perfekti saprata mūsu vēlmes un palīdzēja atrast mūsu jaunajai ģimenei ideālo pirmo mājokli! Viss tika paveikts ļoti operatīvi un mums pašiem vajadzēja tikai uzlikt parakstus uz jau sagatavotiem papīriem! Ieteikšu visiem saviem draugiem un paziņām! 

Iveta Āre

Vēlamies izteikt pateicību Laurim Kuļšam par profesionālu... Iveta Āre

Lasīt vairāk

Vēlamies izteikt pateicību Laurim Kuļšam par profesionālu darbu, patīkamo saskarsmi un sadarbību, pārdodot mūsu īpašumu Rīgā.

Neticami ātri ?

Cieņā Iveta Āre

Jūlija

Vēlos izteikt pateicību Laimai Freimanei par profesionālo... Jūlija

Lasīt vairāk

Vēlos izteikt pateicību Laimai Freimanei par profesionālo darbu, korrektu atteiksmi gan pret klientiem, gan pret sadarbības partnieriem.
Darījuma processu organizēja ta lai izpildītu viasas klienta velmes un pareizu juridisku noformējumu.  

ar cieņu Jūlija

Daniels

Milzīgs paldies Larim par jau ilgstošo un... Daniels

Lasīt vairāk

Milzīgs paldies Larim par jau ilgstošo un efektīvu sadarbību!

Baigi labs konsultants visu darbu par ko viņš atbild vienmēr pabeidz līdz galam.

Vienmēr atsaucīgs un izpalidzīgs visos jautājumos.

Ieteikšu visiem saviem pazīstamiem viņu, kā drošu sadarbības partneri.

Perfekts Darbs…

Aleksandrs

Milzīgs paldies Laurim par palīdzību dzīvokļa iegādē... Aleksandrs

Lasīt vairāk

Milzīgs paldies Laurim par palīdzību dzīvokļa iegādē un ar to saistīto problēmu un šķēršļu atrisināšanu.
Tas bija patiešām gandrīz bezcerīgs darījums un neiespējama misija 
Lauris ir cilvēks, kam var droši uzticēties 🙂

Lauris ir vislabākais

Ar cieņu un pateicību Aleksandrs

Toms Noviks

Labdien, Vēlos izteikt pateicību REALAT aģentam par... Toms Noviks

Lasīt vairāk

Labdien,

Vēlos izteikt pateicību REALAT aģentam par profesionālo darbu un veiksmīgo sadarbību dzīvokļa pārdošanas jautājumos. Izvēloties konsultantu dzīvokļa pārdošanai, apzvanīju lielāko uzņēmumu speciālistus un jau pirmajā saziņā  REALAT aģents apliecināja savu profesionalitāti un interesi par darbu. Konsultants ieklausās vēlmēs un operatīvi meklē labāko iespējamo piedāvājumu. Viss process noritēja operatīvi un bez kādām aizķeršanām, tiek atklāti arī izskaidrots, kāda ir tirgus situācija, lai klientam ir izprotams, katrs pārdošanas posms. Prieks sadarboties ar profesionāli.

Ar cieņu,

Toms Noviks

Anna Volkova

Labdien, vēlējos izteikt milzīgu pateicību Laurim Kuļšam, kurš... Anna Volkova

Lasīt vairāk

Labdien, vēlējos izteikt milzīgu pateicību Laurim Kuļšam, kurš bija pacietīgs, ņēma vērā manu saspiesto grafiku un velmes.

Lauris ir viens no tiem, kurš vēlas lai pircējs būtu apmierināts, atradām kopīgu laiku,  un beidzot esmu tikusi pie sava sapņu dzīvokļa.

Paldies un iesaku citiem.

LELA GERGEDAVA

Gribu izteikt īpašu pateicību Anetei par to,... LELA GERGEDAVA

Lasīt vairāk

Gribu izteikt īpašu pateicību Anetei par to, ka viņa piemeklēja man tieši tādu dzīvokli, kādu vēlējos. Viņa to visu paveica profesionāli: viņai bija daudz variantu, bet viņa man atlasīja to, kas bija man vispiemērotākais.

REALAT uzņēmumam būtu jālepojas ar tādu pārstāvi.

Paldies jūsu uzņēmumam un Anetei, kura savu darbu paveica lieliski!!!

Jūlija Boruna

Gribētu pateikt lielu paldies vēlreiz mūsu māklerim... Jūlija Boruna

Lasīt vairāk

Gribētu pateikt lielu paldies vēlreiz mūsu māklerim Laurim Kuļšam par palīdzību dzīvokļa meklēšanā un pirkšanā. Ar viņa palīdzību mēs ātri tikām pie jaunā mitekļa. Man ar vīru gandrīz praktiski pašiem nekas nebija jādara. Viņš piedāvāja dzīvokļu variantus pēc mūsu vēlmēm un mēs tikai apskatījām mums tīkamākos variantus. Kad nolēmām pirkt dzīvokli, tad visus jautājumus par dzīvokļa pirkšanu kārtoja Lauris ar pārdevēju, bet mēs savukārt darījām savas lietas un mums nevajadzēja raizēties, ka kaut kas nojies greizi. Mēs esam ļoti apmierināti ar dzīvokli un viņa ātro darbu. Gribētu viņa pakalpojumus ieteikt arī citiem dzīvokļa meklētājiem, jo viņš patiešām atradīs Jums to, ko paši meklēsiet un ko gribēsiet, kā mūsu gadījumā un ilgu laiku tas neprasīs.


Ar cieņu,

Jūlija Boruna

Oleksandr

Vēlējos izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo īpašumu aģentam.... Oleksandr

Lasīt vairāk

Vēlējos izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo īpašumu aģentam.

Liels paldies kad palīdzējāt atrast īpašumu kas atbilst visām manām vēlmēm.

Kad Jūs piedāvājāt pirmo šo īpašumu – es pie sevis nodomaju ir taču jāpaskatās vēl varianti,nevar būt kad pirmais variants un ir, bet izrādījās kad Jūs tiešām esat sava darba pārzinējs un spējāt atrast tieši to ko mēs meklējām ar savām zināšanām un spēju pārvaldīt tirgus situāciju.

Paldies par Jūsu operatīvismu godīgumu un pretīmnākšanu.

Es noteikti varu rekomendēt Jūs kā speciālistu saviem pazīstamajiem un turpmāk sadarbošos tikai ar Jums 

Ar cieņu Oleksandr

Vadims

Mēs Maļcevu ģimene, izsakām pateicību Līgai Upītei par... Vadims

Lasīt vairāk

Mēs Maļcevu ģimene, izsakām pateicību Līgai Upītei par īstās mājvieas atrašanu.

Mēs esam gandarīti par veiksmīgo sadarbību un ceram , ka tāda būs arī nākotnē.

Līga sevi parādīja kā personu, kurai var uzticēties, kura ir pacietīga, ar profesionālu attieksmi un individuālu pieeju mūsu prasībām, jo mēs savu mājvietu izvēlējāmies ļoti skrupulozi. Meklējot dzīvesvietu mēs regulāri sazinājāmies ar Līgu, viņa izzināja visas mūsu vajadzības un vēlmes, interesējās par mūsu viedokli jau par redzētajiem mājokļiem, lai vēlāk varētu atrast mums piemērotāko. Un tas arī izdevās! Tādēļ mēs droši varam rekomendēt Līgu Upīti, tiek, kas mekle sev īsto mājokli.

Šis cilvēks Jums palīdzēs atrast īsto variantu, kurš atbilstu visām Jūsu prasībām.

Ar cieņu, Vadims.

Yevhen Duma

Mēs vēlamies izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo... Yevhen Duma

Lasīt vairāk

Mēs vēlamies izteikt lielu pateicību REALAT nekustamo īpašumu darījumu ekspertam Rolandam Upītim par lieliski paveikto darbu. Mēs bijām ļoti apmierināti ar jūsu sniegto profesionālo un kompānijas atbalstu. Kā rezultātā darbs kopā ar jums, mūsu jaunā dzīvokļa iegāde bija ļoti labs, un darījuma noslēgšana ritēja raiti un bez liekiem sarežģījumiem, tāpēc esam, vairāk, kā apmierināti ar REALAT profesionālo sniegumu.

Paldies jums, Roland!

Krīvs Lode

Nekustamā īpašuma iegāde, ja tā nav ikdienas... Krīvs Lode

Lasīt vairāk

Nekustamā īpašuma iegāde, ja tā nav ikdienas nodarbošanās, saistās ar ilgstošiem meklējumiem, sarežģītu pirkšanas procesu, riskiem un nedrošību.
Sava mājokļa meklēšanā un pirkšanas procesā man iznāca sadarboties ar Rolandu Upīti, SIA REALAT ekspertu. Savas jomas profesionālis, kurš vienlīdz korekti (godīgi un precīzi) strādāja ar abām pusēm – pārdevēju un pircēju.
Rolands man būtiski atviegloja dzīvokļa pirkšanas procesu, konsultējot un atbalstot. Bez šaubīšanās varu viņu ieteikt arī citiem!
 
Krīvs Lode

Ina Spiridonova

Mēs izsakām lielu pateicību Artūram no REALAT... Ina Spiridonova

Lasīt vairāk

Mēs izsakām lielu pateicību Artūram no REALAT real estate un augsti novērtējam viņa profesionālo palīdzību dzīvokļa iegādes procesos.

Arī  vēlamies atzīmēt Artūra aģenta profesionālismu, kompetenci un atsaucību pie darījuma menedžamenta.

Ar cieņu Ina Spiridonova

Jānis Lībeks

Vēlos pateikties Rolandam Upītim par lielisko sadarbību... Jānis Lībeks

Lasīt vairāk

Vēlos pateikties Rolandam Upītim par lielisko sadarbību veicot darījumus ar nekustāmo īpašumu.

Rolandu vēlos uzteikt, kā augstas klases profesionāli, zinošu, ar labiem sakariem visās darbam ar nekustāmajiem īpašumiem saistītajās institūcijās.

Rolands ir apveltīts ar izcilu toleranci un spēju sadarboties ar jebkura rakstura klientiem.

Noteikti iesaku Rolandu Upīti, kā uzticamu un veiksmīgu nekustamo īpašumu darījumu speciālistu.

Ar cieņu Jānis Lībeks

Linda Blūma

Rolands ir bijis nekustamā īpašuma mākleris mums... Linda Blūma

Lasīt vairāk

Rolands ir bijis nekustamā īpašuma mākleris mums piederošā dzīvokļa īpašuma Rīgā, Ģertrūdes ielā 38-12 pārdošanas darījumā. Gribējās uzteikt Rolanda aktīvo un klientam draudzīgo attieksmi, veicot mūsu īpašuma pārdošanu, kas notika 2 mēnešu laikā kopš mūsu savstarpējā līguma noslēgšanas. Rolands ir sevi pierādījis kā uzticamu biznesa partneri nekustamo īpašumu jomā, veicot pilnu īpašuma realizāciju, sākot ar patstāvīgu objekta izrādīšanu potenciālajiem pircējiem, pirkuma-pārdošanas dokumentu sastādīšanu, kā arī aktīvi komunicējot gan ar pārdevēja/pircēja bankām, piedaloties dokumentācijas iesniegšanā Zemesgrāmatā un pie notāriem.

Labprāt iesakām Rolandu Upīti kā veiksmīgu un proaktīvu nekustamā īpašuma pārdošanas un vai iegādes speciālistu, kas saprātīgos termiņos un par pamatotu tirgus cenu atradīs Jums īpašumu vai pircēju.

 

Ar cieņu,

Linda Blūma                                       

Ronalds Blūms

Natālija Morozova

Steidzamā kārtā meklēju kabinetu, tāpēc lūdzu palīdzību... Natālija Morozova

Lasīt vairāk

Steidzamā kārtā meklēju kabinetu, tāpēc lūdzu palīdzību REALAT komerīpašumu konsultantam, kurš izzināja visas manas vajadzības un jau pēc pāris dienām piedāvāja telpu variantus.

Tiklīdz izvēlējos sev vēlamo, līgums un citas formalitātes tika nokārtotas divu dienu laikā.  Visi piemeklētie varianti pilnā mērā apmierināja manas vajadzības un iekļāvās norādītajā budžetā, atlika vien izvēlēties.

Paldies par palīdzību!

– Natālija Morozova /klīniskā psiholoģe/

Aiga Paulēna

Vēlējāmies pateikt lielu paldies REALAT dzīvojamo platību... Aiga Paulēna

Lasīt vairāk

Vēlējāmies pateikt lielu paldies REALAT dzīvojamo platību konsultantiem par sadarbību! REALAT aģenti ir profesionāli, mērķtiecīgi un konstruktīvai komunikācijai atvērti speciālisti, kas atradīs klientam ērtāko, labāko un izdevīgāko risinājumu jebkurā situācijā, kā arī vienmēr ļoti operatīvi atbildēs uz klientu interesējošiem jautājumiem, kas nekustamā īpašuma pirkšanas procesā nav mazsvarīgi. REALAT aģentu prioritāte viennozīmīgi ir klients, un tieši tādēļ mēs noteikti ieteiktu REALAT aģentus, kā labus un profesionālus nekustamo īpašumu māklerus.
– Aiga Paulēna

Artūrs Sokoļenko - Regus

„Nekustamā īpašuma māklerus var salīdzināt ar pieredzējušiem... Artūrs Sokoļenko - Regus

Lasīt vairāk

„Nekustamā īpašuma māklerus var salīdzināt ar pieredzējušiem pavāriem – vienmēr zin kur meklēt vislabākās sastāvdaļas par vislabāko cenu. Mēs Regus biroji vienmēr esam priecīgi dzirdēt REALAT, jo mēs zinām, ka mums ir visas vajadzīgās piedevas, lai pavāri varētu pagatavot visgardāko piedāvājumu.„

– Regus

Ivo Skudiķis

No daudzsimta pieejamo mākleru pakalpojumu sniedzējiem, tikai... Ivo Skudiķis

Lasīt vairāk

No daudzsimta pieejamo mākleru pakalpojumu sniedzējiem, tikai REALAT aģenti bija spējīgi parādīt izcilu sniegumu. Atrodot, piesaistot, noturot labu, bet cimperlīgi un izlutinātu pircēju manam dārgajam, ekskluzīvajam īpašumam. Pie kam – novedot darījumu līdz beigām, tajā skaitā Zemes grāmatas un bankas mezglojuma risināšanas jautājumus. Latvijā, degradētajā mākleru profesijas vidē REALAT aģenti ir patiešām izcili paraugi!

Visu cieņu!

Ivo Skudiķis

SIA Fast Bunkering

Kad bija nepieciešams atrast īpašumu mūsu kompānijai... SIA Fast Bunkering

Lasīt vairāk

Kad bija nepieciešams atrast īpašumu mūsu kompānijai “Fast Bunkering” – ķērās pie palīdzības REALAT uzņēmuma komercplībatu pārstāvis. Pateicoties viņa pakalpojumam, konsultācijām, profesionālajai pieejai un atsaucībai kvalitāte bija neticami izcila. Jo ļoti īsā laika posmā ir palīdzējis atrisināt radušās problēmas un bieži vien ir pat ar vairākiem variantiem devies pie mums no kuriem vienmēr bija ko izvēlēties. Paldies par sniegtajiem vērtīgiem padomiem nekustamajos īpašumos. Arī pēc veiksmīgā darījuma turpināsim uzturēt saikni ar REALAT īpašumu saistītajos jautājumos.

Ilga Paula

REALAT aģenti ir pieredzējuši un zinoši mākleri, kas... Ilga Paula

Lasīt vairāk

REALAT aģenti ir pieredzējuši un zinoši mākleri, kas savu galveno pienākumu – veikt uzticēto un palīdzēt nokārtot visas formalitātes, lai nebūtu jāuztraucas par drošību – pilda atbildīgi. Vienmēr ir pieejami tiešsaistē, ne tikai birojā; ir aktīvi, diezgan aizņemti, bet tas netraucē, tieši otrādi – apliecina šo mākleru uzticamību.

Anete Bukša

Liels paldies REALAT kompānijai par ieguldīto darbu,... Anete Bukša

Lasīt vairāk

Liels paldies REALAT kompānijai par ieguldīto darbu, pārdodot māju Rīgā.

Esam ļoti apmierināti ar saņemto pakalpojumu un rezultātu. REALAT aģenti savu darbu veic ļoti profesionāli, kā arī izdevās izveidot veiksmīgu komunikāciju, līdz ar ko varam ieteikt šīs firmas, sniegtos pakalpojumus citiem. Paldies!

– Anete Bukša

Daniela Zaube

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi,... Daniela Zaube

Lasīt vairāk

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi, kas nenogurdina. No mana, kā klienta skatupunkta, tas rada vēlmi sadarboties. Ar REALAT palīdzību esam ieguvuši jaunas mājas, kā arī veiksmīgi pārdevuši vecās!

Ar cieņu

– Daniela Zaube

Ludmila

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst... Ludmila

Lasīt vairāk

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst laika meklēt īrniekus. Šo darbu uzticu REALAT jau vairāk ka četrus gadus. Esmu apmierināta ar šī uzņēmuma darba ātrumu, kvalitāti un attieksmi. Iesaku viņu pakalpojumus arī saviem draugiem. Uzticami partneri mūsu pasaulē ir zelta vērts.

Paldies par sadarbību.

Renata

REALAT, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem vecākiem... Renata

Lasīt vairāk

REALAT, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem vecākiem noīrēt dzīvokli Juglā. Es augsti vērtēju Jūsu lielo darbu. Es novēlu Jums Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Norberts Rozenbergs

Uzņēmējdarbībā mūsu kompānijas uztverē un pamatā ir... Norberts Rozenbergs

Lasīt vairāk

Uzņēmējdarbībā mūsu kompānijas uztverē un pamatā ir profesionalitāte, punktualitāte, precizitāte. Darbā ar klientiem nepieciešams ir izprast un uztvert klienta vēlmes, būt lojālam pret klientu un strādāt ar 100% atdevi un ieinteresētību pret klienta vēlmēm. Šāds darbinieka raksturojums liecina arī par otras puses interešu pildīšanu. Mums kā NĪ attīstītājiem ir svarīgi strādāt ar tādu partneri, kurš spēj uztvert mūsu vēlmes un ir spējīgs nest tālāk ideoloģiju par mūsu produktu. Visas šīs iepriekš minētās īpašības piemīt dzīvojamo platību konsultantiem, REALAT. Esam priecīgi un apmierināti par līdzšinējo sadarbību ar REALAT. Paldies!

Ar cieņu

– Norberts Rozenbergs (Baltic Property Group)