Kāpēc REALAT

REALAT ir uzņēmums, kas nozarē darbojas jau vairāk, kā 12 gadus, un esam pazīstami ar savu pieredzi un panākumiem Latvijas tirgū. Mēs esam izveidojuši spēcīgu pakalpojumu platformu, kas apvieno zinošus nozares profesionāļus, lai radītu efektīvus risinājumus mūsu klientiem.

Ar REALAT saistās “VAIRĀK NEKĀ ĪPAŠUMI”, mūsu birojs ir vieta, kurā dzimst vīzija par nekustamo īpašumu darījumiem, to virzīšanas stratēģiju un darījuma realizēšanu. Mūsu datu bāze ir kā pagaidu mājas īpašumiem, kas nonākuši tirdzniecībā, mēs tos iesaiņojam – fotografējam, izveidojam aprakstus, radām tiem pievienotu vērtību un pārdošanas stratēģiju, kā arī, protams, piemeklējam tiem jaunus saimniekus, bet tas viss ir iespējams tikai un vienīgi pateicoties mūsu kompetencei. Pie mums strādā enerģiski, atraktīvi, lietišķi, zinoši profesionāļi, kas rada patīkamu un drošu sajūtu mūsu nozarē.

Mēs palīdzēsim pārdot Jūsu īpašumu, ne tāpēc, ka tas ir mūsu darbs – bet tāpēc, ka tas ir mūsu aicinājums un dzīves veids.

Mūsu aģentu prioritāte ir skaidri saprast klienta vēlmes, lai veiksmīgāk spētu atrast atbilstošāko darījuma stratēģiju.

 

Mēs apzināmies, ka nekustamā īpašuma pārdošana ir atbildīgs solis, tieši tāpēc mēs spējam nodrošināt maksimālu pakalpojumu kvalitāti augstākajā līmenī.

Jūs varēsiet pārdot un noformēt nekustamo īpašumu pie mums ar profesionālu atbalstu – ietaupot savu laiku un līdzekļus.

 

Veiksmīga darījuma sasniegšana ir balstīta uz profesionalitāti un uzticību.

 

 

 

 

Izvēlies savu Aģentu