Komercīpašumu realizācija

REALAT konsultantiem ir ilggadēja pieredze darbojoties komercplatību segmentā un mēs esam sapratuši, ka mūsu virsmērķis ir palīdzēt uzņēmīgiem cilvēkiem atrast savam biznesam piemērotu vidi, kur tie būtu spējīgi augt un attīstīties.

Lai tas būtu iespējams mēs pievēršam uzmanību detaļām, iedziļinoties katra klienta vēlmēs, jo dzīve, tāpat kā  bizness, sastāv no sīkumiem.

Mūsu ideāli ir mūsu sadarbības partneri un klienti – cilvēki, kuri apņēmušies sev izvirzīt mērķus nevis tāpēc, ka tie ir viegli, bet tāpēc, ka tie ir grūti sasniedzami.

Mēs zinām, ka veiksmīgai uzņēmuma attīstībai ir nepieciešama attiecīga vieta, gluži kā sēklai, kurai ir vajadzīga sagatavota zeme, kur nākotnē izaugs koks un nesīs daudz augļus.

Aizpildi šo īso pieteikumu, un mūsu komercīpašumu aģents ar jums sazināsies pāris stundu laikā:

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apraksts

   

  REALAT ekspertu komandā darbojas cilvēki, kuri savu darbību balsta zināšanās un radošā pieejā, kas ir atslēga uz panākumiem.

  Lai tas būtu iespējams, mēs nodrošinām Jums pakalpojumu, kas ietver sevī kvalitāti, laika ekonomiju, attiecīgu tirgus ekspertīzi, specifiskas zināšanas, plašu tirgū pieejamo objektu klāstu, gan arī piedāvājam īpašumus, kuri netiek publiski reklamēti.

  Mūsu kompānija arī piedāvā parūpēties par Jūsu īpašumu apsaimniekošanu, piedāvājot izdevīgus risinājumus un augstvērtīgu kvalitāti.

  REALAT kompānijas darbības virzieni nosedz pilna spektra komercplatību segmentu.

  Komercplatību segmentā strādājam ar visa veida biroja telpām, visa veida tirdzniecības telpām, namīpašumiem, noliktavām, ražotnēm, kā arī komercapbūvei paredzēto zemju iznomāšanu un tirdzniecību, ēdināšanas nozares, salona un izklaides iestāžu telpām.

  Apskati mūsu piedāvājumus publiskajā datu bāzē