Komanda - REALAT.lv

Mājokļu īre un tirdzniecība

(+371) 67210010(+371) 22304489rolands@realat.lv

visi aģenta objekti

Rolands Upītis
Dzīvojamo platību nodaļas vadītājs
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršākas
(+371) 67210010(+371) 29600987liga@realat.lv

visi aģenta objekti

Līga Upīte
Dzīvojamo platību konsultante
/Tev jābūt gribai risku apvienot ar entuziasmu/ </
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

visi aģenta objekti

Lauris Kuļšs
Dzīvojamo platību konsultants
/Mēs ticam, ka garas sarunas, diskusijas un strīdus var atrisināt ar dažiem precīzi izteiktiem vārdiem!/
(+371) 67210010(+371) 29996212elvis@realat.lv

visi aģenta objekti

Elvis Endzels
Dzīvojamo platību konsultants
/Izvēlos tikai to labāko risinājumu/
(+371) 67210010(+371) 29611271gunars@realat.lv

visi aģenta objekti

Gunārs Kalnmalis
Dzīvojamo platību konsultants
/Nav neiespējamu lietu, ir tikai nepareizas pieejas/
(+371) 67210010(+371) 20003383laima@realat.lv

visi aģenta objekti

Laima Nandi
Dzīvojamo platību konsultante
/Ja gribi būt gudrs - iemācies saprātīgi jautāt un, uzmanīgi klausīties/
(+371) 67210010(+371) 27055895ilvars@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilvars Turiščevs
Komercplatību konsultants
/Nevajag satraukties par lieliem izdevumiem, bet gan par maziem ienākumiem./
(+371) 67210010(+371) 20026459ilze@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilze Grantiņa
Dzīvojamo platību konsultante
/Dari šodien to, ko citi negrib darīt, rīt dzīvosi tā, kā citi nespēs - Džareds Leto/
(+371) 67210010(+371) 20377735elvita@realat.lv

visi aģenta objekti

Elvita Ķeire
Dzīvojamo platību konsultante
(+371) 67210010(+371) 27018118julija@realat.lv

visi aģenta objekti

Jūlija Gerbera
Dzīvojamo platību konsultante
/Ja problēmu var atrisināt, tad nav par to jauztraucas. Ja problēma ir neatrisināma, tad par to uztraukties ir bezjēdzīgi /Dalai Lama/
(+371) 67210010(+371) 26950605oskars@realat.lv

visi aģenta objekti

Oskars Upenieks
Dzīvojamo platību konsultants
/Tikai vislabākais variants ir pieņemams variants/
(+371) 67210010(+371) 27070726uldis@realat.lv

visi aģenta objekti

Uldis Kaminskis
Dzīvojamo platību konsultants
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršāk
(+371) 67210010(+371) 26950250lauris.eizans@realat.lv

visi aģenta objekti

Lauris Eizāns
Dzīvojamo platību konsultants
/Nekad nepadodies - no jebkuras situācijas ir izeja/
(+371) 67210010(+371) 29544352realat@realat.lv

visi aģenta objekti

Darījumu vadītājs
Dzīvojamo platību konsultants
/Dari šodien to, ko citi negrib darīt, rīt dzīvosi tā, kā citi nespēs/