Komanda - REALAT.lv

Mājokļu īre un tirdzniecība

(+371) 67210010(+371) 29600987liga@realat.lv

visi aģenta objekti

Līga Upīte
Dzīvojamo platību konsultante
/Tev jābūt gribai risku apvienot ar entuziasmu/ </
(+371) 67210010(+371) 28445626lauris@realat.lv

visi aģenta objekti

Lauris Kuļšs
Dzīvojamo platību konsultants
/Mēs ticam, ka garas sarunas, diskusijas un strīdus var atrisināt ar dažiem precīzi izteiktiem vārdiem!/
(+371) 67210010(+371) 20003383laima@realat.lv

visi aģenta objekti

Laima Nandi
Dzīvojamo platību konsultante
/Ja gribi būt gudrs - iemācies saprātīgi jautāt un, uzmanīgi klausīties/
(+371) 67210010(+371) 27055895ilvars@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilvars Turiščevs
Komercplatību konsultants
/Nevajag satraukties par lieliem izdevumiem, bet gan par maziem ienākumiem./
(+371) 67210010(+371) 27070800dace@realat.lv

visi aģenta objekti

Dace Jaunslaviete
Dzīvojamo platību konsultante
/Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos./
(+371) 67210010(+371) 20026459ilze@realat.lv

visi aģenta objekti

Ilze Grantiņa
Dzīvojamo platību konsultante
/Dari šodien to, ko citi negrib darīt, rīt dzīvosi tā, kā citi nespēs -Džareds Leto/
(+371) 67210010(+371) 27070726sandis@realat.lv

visi aģenta objekti

Sandis Girs
Dzīvojamo platību konsultants
/Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršāk
(+371) 67210010(+371) 27080998matiss@realat.lv

visi aģenta objekti

Matīss Lazdāns
Dzīvojamo platību konsultants
/Izvēlos tikai to labāko risinājumu/
(+371) 67210010(+371) 29900058edijs@realat.lv

visi aģenta objekti

Edijs Empelis
Dzīvojamo platību konsultants
/Visaugstāk tiek vērtēts tas, kas nācis ar grūtībām. /Aristotelis//
(+371) 67210010(+371) 22304489cv@realat.lv

visi aģenta objekti

- Super pārdevēja vakance
Dzīvojamo platību konsultants
/Dari šodien to, ko citi negrib darīt, rīt dzīvosi tā, kā citi nespēs/