Rent and sell

20377

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • rm.
  • 1 fl.
  • 100.00 m2
65 531 USD | 655 USD/m2
Apply for a visit
20363

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • 2 rm.
  • 1 fl.
  • 85.00 m2
1 158 USD | 14 USD/m2
Apply for a visit
17294

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 6 rm.
  • 1 fl.
  • 70.00 m2
361 592 USD | 5 166 USD/m2
Apply for a visit
8915

For Rent / Lease | Commercial premises | Cafe/bar

  • 6 rm.
  • 1 fl.
  • 390.00 m2
3 183 USD | 8 USD/m2
Apply for a visit
17804

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 3 rm.
  • 1 fl.
  • 230.00 m2
982 968 USD | 4 274 USD/m2
Apply for a visit
9038

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 6 rm.
  • 1 fl.
  • 349.00 m2
1 165 519 USD | 3 340 USD/m2
Apply for a visit
9829

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 4 rm.
  • 1 fl.
  • 178.00 m2
198 934 USD | 1 118 USD/m2
Apply for a visit
9620

Sale | Commercial premises | Cafe/bar

  • 5 rm.
  • 1 fl.
  • 210.00 m2
582 760 USD | 2 775 USD/m2
Apply for a visit

Sorry, this entry is only available in Latviešu.