Vāgnera rezidence - REALAT.lv
Loading map...

Vāgnera rezidence

Vāgnera 18, Rīga - Vāgnera 20, Rīga - Teātra 7, Rīga Street,

Apply for a visit
In explotation from: 2005. year
Object is updated: 20.02.2015
Vāgnera rezidence
– REALAT dzīvokļi
(+371) 29544352
Contact

Description

Linstow Center Management ir pabeidzis tirdzniecības centra „Galerija Centrs” kvartāla atjaunošanu, realizējot divu vēsturisku ēku restaurāciju R. Vāgnera ielā un uzbūvējot jaunceltni Teātra ielā. Šī projekta noslēguma posma investīcijas sasniedz 3,5 miljonus eiro.

Vēsturisko ēku un jaunbūves komplekss ir nodēvēts par Vāgnera Rezidenci, tas atrodas stratēģiski izdevīgā un prestižā vietā – Vecrīgā, Riharda Vāgnera un Teātra ielu krustpunktā, Latvijas Nacionālās Operas tuvumā. Telpas Vāgnera Rezidences pirmajā stāvā ir paredzētas restorānam, bet augšējos stāvos atrodas astoņi dzīvokļi.

Abas renovētās ēkas R. Vāgnera ielā 18 un 20 ir valsts nozīmes kultūras pieminekļi, kuras celtas attiecīgi 1761. un 1781. gadā. Tās ir rekonstruētas, saglabājot vēsturiskās vērtības fasādē, funkcionālajā uzbūvē un interjerā, piemēram, restaurētas 19.gs. kāpnes un kāpņu margas, un pēc autentiska parauga izgatavoti koka logi. Katrā vēsturiskajā ēkā ir izvietoti divi dzīvokļi, to plānojums un nodrošinājums ir pilnībā pielāgots mūsdienu dzīves kvalitātes prasībām.

Savukārt, ēka Teātra ielā 7 ir jaunceltne, kas integrēta senajā apbūvē, apvienojot vēsturiskās un mūsdienu arhitektūras prasības. Namā ir četri dzīvokļi, katrā stāvā ir izvietots tikai viens dzīvoklis.

Vāgnera rezidences pirmajā stāvā ir paredzēta vieta vienam lielam vai diviem mazākiem restorāniem, pašreiz notiek pārrunas ar potenciālajiem restorāna telpu nomniekiem.

Šis ir nozīmīgs ieguldījums tieši vecpilsētas vēsturiskā mantojuma saglabāšanā, jo divas no atjaunotajām ēkām blakus t/c Galerija Centrs esošajā Riharda Vāgnera ielā ir kultūrvēsturiski pieminekļi, kas pirms projekta īstenošanas, ilgu laiku netika apdzīvotas un bija ļoti sliktā tehniskā stāvoklī.

The lift
Balcony
Terrace
Underground parking
Ground parking
Full finish
Partial finish
Without finishing
Furnished
Built-in kitchen
No furniture
Built-in wardrobes
Wardrobe room
Fireplace
Gas heating
Adjustable heating
Security guards
Intercom
Alarm
Bath
Shower
Sauna
Pool
Studio
Attic
Two levels

Apartments in project

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Number of rooms Area Floor Balcony Price Price per m2 Object ID Status