Zelta Rasa - REALAT.lv
Loading map...

Zelta Rasa

Aktuāls
Ekspluatācijā nodots: 2009. gadā
Cena no 1 200 - 1 350 EUR/m2
Objekts atjaunots: 02.08.2016
Zelta Rasa
Līga Dubrovska
(+371) 29600987
Sazināties

Apraksts

Projekts ir veiksmīgi izvietots uz robežas starp Rīgu un Mārupi, Lielās ielas un Daibes ielas krustojumā, vietā, kur ir laba infrastruktūra.

Projekta teritorijā atrodas 3 piecstāvu dzīvojamas mājas ar 180 dzīvokļiem, kuri atbilst visam mūsdienu prasībām. Katrā kapņu telpā ir uzstādīti augstas kvalitātes lifti, ko ražo Šveices uzņēmums "Schindler". Visas kāpņu telpas ir aprīkotas arī ar domofoniem un pilno komunikācijas sistēmu. Stāvvietas ir pieejamas gan projekta teritorijā autostavvietās, gan pazemes autostāvvietās zem divām ēkām.

Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu, kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī ir pieejams kā minimums 1 balkons, savukārt, augšējo stāvu dzīvokļos ir pieejamas plašas terases.

Projekta teritorija ir pilnībā labiekārtota un apzaļumota, kā arī ir aprīkota ar apgaismojumu un bērnu laukumiem. Projekta teritorijā atrodas bērnudārzs "Zelta Rasa" un populārais veselības centrs "Nika". Šajā teritorijā papildus tiek plānota iedzīvotāju ērtību radīšana: ķīmiskā tīrīšana, stomatoloģijas kabinets, sporta zāle utt.

Ar objekta apkalpošanu šobrīd nodarbojas dzīvojamā kompleksa iedzīvotāju sabiedrība "Zelta Rasas Saimnieks". Ir iespējams nomainīt sabiedrību pēc dzīvokļu īpašnieku vēlēšanās, likuma noteiktajā kārtībā (t.i.pēc dzīvokļu īpašnieku veiktā balsojumā).

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss