Izīrē un pārdod ipasumus

51089

Izīrē / iznomā | Telpas | Biroji

Zemitāna iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 2 st.
  • 300.00 m2
Pieteikt apskati
4 186 USD | 14 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (10)
Elvis Pīķis (+371) 23336939 Sazināties
42339

Izīrē / iznomā | Mājas | Namīpašums

Pļavas iela, Rīga, Centrs
  • 14 ist.
  • 2 st.
  • 590.00 m2
Pieteikt apskati
430 236 USD | 729 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
16932

Pārdod | Zeme | Apbūves gabals

Atpūtas iela, Liepāja un raj., Grobiņas pag.
  • ist.
  • st.
  • 4390.00 m2
Pieteikt apskati
96 512 USD | 22 USD/m2
Aldis Leo Jaunbrūns (+371) 27070726 Sazināties
35976

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Kuršu iela, Liepāja un raj., Liepāja
  • 30 ist.
  • 4 st.
  • 990.00 m2
Pieteikt apskati
2 267 460 USD | 2 290 USD/m2
Aldis Leo Jaunbrūns (+371) 27070726 Sazināties
19480

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Dārzciema iela, Rīga, Dārzciems
  • 25 ist.
  • 1 st.
  • 987.00 m2
Pieteikt apskati
1 337 220 USD | 1 355 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
42974

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Ošu iela, Jūrmala, Dzintari
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 35.00 m2
Pieteikt apskati
93 024 USD | 2 658 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
43471

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Ošu iela, Jūrmala, Dzintari
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 36.00 m2
Pieteikt apskati
101 164 USD | 2 810 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
44693

Pārdod | Mājas | Jaunbūve

Valkas iela, Jūrmala, Sloka
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 170.00 m2
Pieteikt apskati
161 862 USD | 952 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
44651

Pārdod | Mājas | Jaunbūve

Ventspils šoseja, Jūrmala, Sloka
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 170.00 m2
Pieteikt apskati
133 722 USD | 787 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!