Izīrē un pārdod ipasumus

41651

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Čaka iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 5 st.
  • 47.70 m2
Pieteikt apskati
147 559 USD | 3 093 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41652

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Čaka iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 4 st.
  • 44.20 m2
Pieteikt apskati
142 443 USD | 3 223 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
36404

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Čaka iela, Rīga, Centrs
  • 4 ist.
  • 7 st.
  • 121.34 m2
Pieteikt apskati
405 646 USD | 3 343 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (4)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
36416

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Čaka iela, Rīga, Centrs
  • 4 ist.
  • 7 st.
  • 136.72 m2
Pieteikt apskati
457 062 USD | 3 343 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (4)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
41650

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Čaka iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 2 st.
  • 41.00 m2
Pieteikt apskati
131 978 USD | 3 219 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
39286

Izīrē / iznomā | Telpas | Noliktavas un glabātuves

Kalnciema iela, Rīgas rajons, Mārupes pag.
  • 1 ist.
  • 1 st.
  • 934.00 m2
Pieteikt apskati
6 299 USD | 7 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
37810

Pārdod | Namīpašumi | Biroju ēka

Flotes iela, Rīga, Daugavgrīva
  • 27 ist.
  • st.
  • 2102.00 m2
Pieteikt apskati
639 540 USD | 304 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
27048

Izīrē / iznomā | Telpas | Biroji

Ulbrokas iela, Rīga, Purvciems
  • 3 ist.
  • 2 st.
  • 242.00 m2
Pieteikt apskati
2 533 USD | 10 USD/m2
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties
43400

Izīrē / iznomā | Telpas | Ražošanas telpas

Ganību d., Rīga, Centrs
  • 4 ist.
  • st.
  • 680.00 m2
Pieteikt apskati
2 767 USD | 4 USD/m2
Ilvars Turiščevs (+371) 27055895 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.