Izīrē un pārdod

50966

Pārdod | Dzīvokļi | Renov.

Brīvības iela, Rīga, Centrs
  • 1 ist.
  • 1 st.
  • 41.20 m2
Pieteikt apskati
168 930 USD | 4 100 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (16)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
46864

Īstermiņa īre | Dzīvokļi | Jaun.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 1 ist.
  • 1 st.
  • 15.00 m2
Pieteikt apskati
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
43085

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Mellužu iela, Jūrmala, Melluži
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 292.00 m2
Pieteikt apskati
347 936 USD | 1 192 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
43043

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Ceriņu iela, Jūrmala, Dubulti
  • 3 ist.
  • 1 st.
  • 70.00 m2
Pieteikt apskati
316 305 USD | 4 519 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
46861

Izīrē / iznomā | Dzīvokļi | Jaun.

Sadovņikova F. iela, Rīga, Centrs
  • 1 ist.
  • 1 st.
  • 13.00 m2
Pieteikt apskati
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
48808

Izīrē / iznomā | Dzīvokļi | Jaun.

Republikas laukums, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 3 st.
  • 80.00 m2
Pieteikt apskati
925 USD | 12 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (3)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties
14063

Pārdod | Dzīvokļi | P. kara

Matīsa iela, Rīga, Centrs
  • 3 ist.
  • 5 st.
  • 110.00 m2
Pieteikt apskati
275 303 USD | 2 503 USD/m2
REALAT mājokļi (+371) 29544352 Sazināties
50141

Izīrē / iznomā | Dzīvokļi | P. kara

Akas iela, Rīga, Centrs
  • 2 ist.
  • 1 st.
  • 56.00 m2
Pieteikt apskati
779 USD | 14 USD/m2
Bogdans Mirmanovs (+371) 26950043 Sazināties
42210

Pārdod | Dzīvokļi | Jaun.

Stērstu iela, Rīga, Ziepniekkalns
  • 1 ist.
  • 1 st.
  • 20.30 m2
Pieteikt apskati
69 119 USD | 3 405 USD/m2Visi objekti šajā ēkā (2)
Armands Eglītis (+371) 26950250 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!