Izīrē un pārdod

Rezervēts
47698

Pārdod | Mājas | Jaunbūve

Vīksnu iela, Rīgas rajons, Babītes pag.
  • 5 ist.
  • 2 st.
  • 142.00 m2
Pieteikt apskati
202 670 USD | 1 427 USD/m2
Līga Upīte (+371) 26368834 Sazināties
35659

Pārdod | Mājas | Savrupmāja

Poruka iela, Rīga, Mežaparks
  • 5 ist.
  • 3 st.
  • 410.00 m2
Pieteikt apskati
1 054 350 USD | 2 572 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
15441

Pārdod | Mājas | Namīpašums

Blaumaņa R. iela, Rīga, Centrs
  • 70 ist.
  • 4 st.
  • 2386.00 m2
Pieteikt apskati
3 971 385 USD | 1 664 USD/m2
REALAT real estate (+371) 22304489 Sazināties
46717

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Jaunsišu iela, Rīgas rajons, Mārupes pag.
  • 5 ist.
  • 1 st.
  • 134.00 m2
Pieteikt apskati
197 984 USD | 1 477 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties
47490

Pārdod | Mājas | Jaunbūve

13.janvāra iela, Liepāja un raj., Liepāja
  • 2 ist.
  • st.
  • 19.00 m2
Pieteikt apskati
91 377 USD | 4 809 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties
20743

Pārdod | Mājas | Investīciju projekts

Turaidas iela, Jūrmala, Majori
  • ist.
  • 3 st.
  • 653.00 m2
Pieteikt apskati
468 600 USD | 718 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
47574

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Pētera iela, Rīgas rajons, Mārupe
  • 4 ist.
  • 2 st.
  • 193.00 m2
Pieteikt apskati
427 598 USD | 2 216 USD/m2
Regīna Janberga (+371) 20377735 Sazināties
45288

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Lienes iela, Jūrmala, Majori
  • 10 ist.
  • st.
  • 167.00 m2
Pieteikt apskati
148 781 USD | 891 USD/m2
Anatolijs Ivanovs (+371) 29996212 Sazināties
46643

Pārdod | Mājas | Privātmāja

Nav, Rīgas rajons, Mārupes pag.
  • 8 ist.
  • 1 st.
  • 420.00 m2
Pieteikt apskati
187 440 USD | 446 USD/m2
Edgars Kalniņš (+371) 29600987 Sazināties

Nekustamo īpašumu nozares speciālisti REALAT jau vairākus gadus ir starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Tikai Rīgā (centrā un mikrorajonos), Pierīgas reģionā un Jūrmalā vien REALAT piedāvājumu portfelī pastāvīgi ir atrodami vairāk nekā 1900 nekustamo īpašumu īres un pārdošanas piedāvājumu.

REALAT klienti var izvēlēties kā jaunos projektus, tā arī zemākas cenu kategorijas īpašumus. Gan REALAT pārdošanas, gan īres piedāvājumā ir dzīvokļi, mājas, komercīpašumi, zemes, namīpašumi un investīciju projekti

Pārdošanai piedāvāto īpašumu cenas svārstās amplitūdā no 25 000 € līdz 10 000 000 € vai arī īrei attiecīgi no 250 €/mēnesī līdz 10 000 €/mēnesī. Tas nozīmē, ka ikviens pircējs vai īrnieks var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu neatkarīgi no līdzekļu apjoma, kurš šim mērķim paredzēts. Turklāt REALAT datu bāzēs ir vēl papildus vairāk nekā 3000 potenciāli piedāvājamo nekustamie īpašumi, kuri nav atrodami publiskajos resursos, tādēļ atliek tikai pateikt, kas ir vajadzīgs, un REALAT speciālisti atradīs Jums tieši to, ko vēlaties, turklāt izdarīs to ātri, atbildīgi un ar smaidu.

Prieks sadarboties!