Loading map...

Artūrs Bergs

Dzīvojamo platību konsultants

Artūrs Bergs
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 26950043
E-pasts
realat@realat.lv

Klientu atsauksmes par aģentu

Ina Spiridonova

Mēs izsakām lielu pateicību Artūram no REALAT... Ina Spiridonova

Lasīt vairāk

Mēs izsakām lielu pateicību Artūram no REALAT real estate un augsti novērtējam viņa profesionālo palīdzību dzīvokļa iegādes procesos.

Arī  vēlamies atzīmēt Artūra aģenta profesionālismu, kompetenci un atsaucību pie darījuma menedžamenta.

Ar cieņu Ina Spiridonova

Aiga Paulēna

Vēlējāmies pateikt lielu paldies REALAT dzīvojamo platību... Aiga Paulēna

Lasīt vairāk

Vēlējāmies pateikt lielu paldies REALAT dzīvojamo platību konsultantiem par sadarbību! REALAT aģenti ir profesionāli, mērķtiecīgi un konstruktīvai komunikācijai atvērti speciālisti, kas atradīs klientam ērtāko, labāko un izdevīgāko risinājumu jebkurā situācijā, kā arī vienmēr ļoti operatīvi atbildēs uz klientu interesējošiem jautājumiem, kas nekustamā īpašuma pirkšanas procesā nav mazsvarīgi. REALAT aģentu prioritāte viennozīmīgi ir klients, un tieši tādēļ mēs noteikti ieteiktu REALAT aģentus, kā labus un profesionālus nekustamo īpašumu māklerus.
– Aiga Paulēna

Daniela Zaube

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi,... Daniela Zaube

Lasīt vairāk

REALAT mākleri komunikācijā ar klientiem nav uzbāzīgi, kas nenogurdina. No mana, kā klienta skatupunkta, tas rada vēlmi sadarboties. Ar REALAT palīdzību esam ieguvuši jaunas mājas, kā arī veiksmīgi pārdevuši vecās!

Ar cieņu

– Daniela Zaube

Ludmila

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst... Ludmila

Lasīt vairāk

Man ir daži īpašumi un pašai trūkst laika meklēt īrniekus. Šo darbu uzticu REALAT jau vairāk ka četrus gadus. Esmu apmierināta ar šī uzņēmuma darba ātrumu, kvalitāti un attieksmi. Iesaku viņu pakalpojumus arī saviem draugiem. Uzticami partneri mūsu pasaulē ir zelta vērts.

Paldies par sadarbību.

Renata

REALAT, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem vecākiem... Renata

Lasīt vairāk

REALAT, Liels paldies, ka plīdzējāt maniem vecākiem noīrēt dzīvokli Juglā. Es augsti vērtēju Jūsu lielo darbu. Es novēlu Jums Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Aģenta īpašumi