Loading map...

Inga Daudiša

Dzīvojamo platību konsultante

Inga Daudiša
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 26950250
E-pasts
inga@realat.lv

Inga ir harismātiska ar labi attīstītu empātiju. Viņa uzskata, ka darbs ir lieliska iespēja gūt reālu redzējumu par kādas organizācijas darbību. Līdz šim pieredzi guvusi dažādos uzņēmumos, kur iemācījusies, kā pilnveidot ideju, lai tā tiktu realizēta veiksmīgā biznesā. „Prakse ir pieredze, un pieredze ir arī zināšanas,” saka Inga. Nekustamo īpašumu kompāniju izvēlējies, jo pamanījis sevī pārdevēja pazīmes un jūt, ka ir piemērota šai nozarei.

 

Stiprās puses:

• Pārzina pārdošanas procesa pamatus.

• Punktuāla, precīza un enerģiska plānotāja.

• Tendēta uz mērķu sasniegšanu. Uzskata, ka jākoncentrējas uz rezultātu, nevis procesa sastāvdaļām. 

• Gatava izaicinājumiem, nebaidās kļūdīties.

• Labas komunikācijas prasmes – atvērta, brīvi komunicē un atstāj labu pirmo iespaidu.

 

„Nekustamo īpašumu nozare ir interesanta, strādājot šajā jomā pārliecinos, ka katra diena ir piedzīvojums, jo nav iespējams paredzēt, kādus cilvēkus sastapšu. Mūsdienu kapitālistiskā pasaule lielā mērā balstās uz pirkšanu un pārdošanu, tātad arī uz nekustamo īpašuma nozari, taču ir svarīgi koncentrēties tieši uz savu mērķauditoriju, tajā skaitā arī esošajiem klientiem.”

 

Moto: „Nauda nekad neguļ!”

 

Uzņēmumā ‘'REALAT'' darbojas kopš 2023.gada, bet ir patīkami pārsteigta, cik daudz šajā laika posmā ir iemācījusies par nekustamo īpašumu nozari: „Uzņēmuma personāls ir šīs jomas profesionāļi,”.

 

Klientu atsauksmes par aģentu

Aģenta īpašumi