Loading map...

Rolands Upītis

Dzīvojamo platību nodaļas vadītājs

Rolands Upītis
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 22304489
E-pasts
rolands@realat.lv

Rolands, ir viens no pieredzes bagātākajiem REALAT nekustamo īpašumu konsultantiem. Piecpadsmit gadu laikā uzkrāto pieredzi un zināšanas ieguvis piedaloties dažāda līmeņa darījumos. Iegūtās prasmes un tirgus pārzināšana palīdz atrast un noslēgt pat tādus darījums, kuri citiem aģentiem, nav pa spēkam. Pievilcīgs un profesionāls raksturs Rolandam ļauj veidot un uzturēt stabilas un uz pozitīvu rezultātu orientētas ilgtermiņa attiecības.

 

“Šajā laikā man ir izdevies apgūt katru aspektu, kas saistīts ar nekustamo īpašumu jomu, esmu palīdzējis attīstīt veiksmīgu uzņēmuma komercdarbību un dažādus nekustamo īpašumu projektus, palīdzot investoriem gūt 100% garantētu peļņu un attīstību ilgtermiņā.”

 

Rolanda klienti visaugstāk vērtē viņa prasmi ieklausīties, kas ir spilgtākā konsultanta atšķirība un vienlaicīgi arī priekšrocība.

 

Saviem klientiem nodrošinu pilna servisa pakalpojumus darījumos ar nekustamiem īpašumiem: 

• konsultēju par īpašumu pirkšanu, pārdošanu un investīciju saistītos jautājumos.

• spēju noteikt īpašuma likviditāti, peļņu no realizācijas un labāko banku finansējumu.

• konsultēju ar būvniecību saistītos jautājumos.

• nodrošinu īpašuma dokumentu noformēšanu un reģistrāciju.

• palīdzu sakārtot uzturēšanās atļaujas nerezidentiem. 

 

Valodu prasmes:

·  Lat – dzimtā

·  Eng – brīvi

·  Rus – brīvi

 

Misija – aiz sevis atstāt tik spilgtu ceļu, lai tas citiem kalpo kā piemērs, pieredze vai iedvesma. 

Dzīves mērķis – darīt labu, nepieķerties mazsvarīgām dzīves situācijām, dzīvot viegli un brīvi, sasniedzot savas virsotnes.

Vērtības – dzīvot pēc principa, ka mēs esam savas dzīves rakstnieki, mēs izvēlamies kādi cilvēki būs mums tuvumā, kādā mājā mēs dzīvosim un kādas puķes stādīsim savā dārzā. 

Rolanda moto: “Ja problēmu var atrisināt, tad par to nav jāuztraucas. Ja problēma ir neatrisināma, tad par to uztraukties ir bezjēdzīgi /Dalai Lama/

Klientu atsauksmes par aģentu

Aģenta īpašumi