Sandis Girs - REALAT.lv
Loading map...

Sandis Girs

Dzīvojamo platību konsultants

Sandis Girs
Tālrunis
(+371) 67210010
Mobīlais
(+371) 27070726
E-pasts
sandis@realat.lv
Skype
realatestate

Stiprās puses – Draudzīgas, pozitīvas, bet tajā pašā laikā lietišķi piekoptas komunikācijas prasmes. Spēja risināt dažāda veida sarežģījumus. Spēja izprast klienta vēlmes un prasības. Neatlaidība, mērķtiecība sasniegt iecerēto, un novest darījumus no A-Z. Nebaidos no jauniem piedzīvojumiem, ar lielu ziņkāri turpinu iesākto.

Moto – Kvalitāte ir ne vien atbilstība noteiktam standartam, bet arī dzīvs un dinamisks process, kurā nepieciešami pastāvīgi uzlabojumi.

Par darbu – Nekustamo īpašumu joma ir kā smags ritenis, kuru ir grūti iegriezt, bet, jo ātrāk tas griežas, jo vieglāks tas kļūst. Nekustamo īpašumu jomu izvēlējos dēļ bezgalīgajiem informācijas avotiem, nemitīgo tirgus kustību, kas nodrošina katru dienu saskarties ar jauniem piedzīvojumiem. Sagādā lielu prieku strādāt ar cilvēkiem, spēt viņiem palīdzēt un just pozitīvismu visas sadarbības laikā. Katram īpašumam ir sava pievienotā vērtība, tikai ne visi to spēj atrast un izmantot, kā trumpi. 

Dzīvoju pēc principa – Ja Tu neiespaidojies no cilvēkiem, kas atrodas Tavā aplī, tas nav aplis – tas ir krātiņš.

Brīvi pārvaldu Latviešu, Angļu un Krievu valodu

 

 "Dzive ir šodien! Vakardiena bija un rītdiena būs. Kādas ir atkarīgs no šī mirkļa. Rīkojies tagad!" 

Klientu atsauksmes par aģentu

Ieva Vanadziņa

Ar Sandi bija ļoti patīkami un viegli... Ieva Vanadziņa

Lasīt vairāk

Ar Sandi bija ļoti patīkami un viegli sadarboties. Vienmēr solīds, vienmēr laikā un pat laicīgāk kā laikā!

Zinošs par tirgu un labprāt dalījās ar sev zināmiem faktiem un novērojumiem!

– Ar cieņu, Ieva

27.12.2019.

Nataļja

Iepazinos ar Sandi un izmantoju viņa pakalpojumu... Nataļja

Lasīt vairāk

Iepazinos ar Sandi un izmantoju viņa pakalpojumu dzīvokļa izīrēšanā. Pēc dzīves pieredzes man, kā daudziem dzīvojošajiem cilvēkiem Latvijā, ir atturīga attieksme pret šo profesiju, tā kā daudz dzirdēju par negodīgām un krāpnieciskajām lietām šajā sfērā. Vispirms plānoju viss izdarīt pati. Tad Sandis man uzrakstīja un piedāvāja savus nekustamā īpašuma māklera pakalpojumus. Tā kā man tajā laikā bija daudz darba un citas lietas darāmas, kas atstāja ļoti maz laika nopietni darboties ar dzīvokļa izīrēšanas jautājumiem, nolēmu sazvanīties un apspriest ar Sandi viņa iespējas, spējas, atalgojumu un termiņus. Pēc telefona sarunas Sandis atstāja man ļoti labu iespaidu par sevi un es nolēmu pamēģināt viņa sniegtos pakalpojumus, vismaz man būtu pieredze, strādājot ar mākleri šajā sfērā. Nākamās nedēļas pirmdienā Sandis piezvanīja man un piedāvāja satikties ar potenciālo īrnieku, lai apskatītu dzīvokli. Potenciālais īrnieks nedaudz nokāvēja un mums bija laiks aprunāties un tuvāk iepazīties. Mana pozitīva attieksme pret Sandi tikai apstiprinājās – jauns cilvēks ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi, kuram patīk viņa darbs un ir vēlēšanās godīgi un kārtīgi to padarīt. Kā rezultātā uz mūsu sadarbības ceturto dienu, īres līgums tika parakstīts.

Rekomendēju Sandi potenciāliem klientiem un domāju, ka darbs būs padarīts un Sandis atstās ļoti labu iespaidu par padarīto darbu.

Veiksmīgu darbu!

Ar cieņu,

Nataļja

22.11.2019.

Kitija Reitere

Sandis Girs ir darījumu un biznesa cilvēks... Kitija Reitere

Lasīt vairāk

Sandis Girs ir darījumu un biznesa cilvēks ar dvēseli un sirdi šī kombinācija ir lieliska šajā profesijā, jo viņš skatās uz katru klientu ar daudz dziļāku izpranti un redz vīziju par katru klientu perfekti! Vismaz tā bija mūsu gadījumā!

Iesaku Sandi!

Nākotnē domāju, ja būs tāda nepieciešamība, strādātu tikai ar Sandi!

Ar cieņu, Kitija!

Paldies, Sandi Jums par mūsu jaunajām skaistajām mājām – pateicoties tieši Jums!

14.08.2019.

Ance Ikauniece

Liels paldies māklerim Sandim Giram par profesionalitāti... Ance Ikauniece

Lasīt vairāk

Liels paldies māklerim Sandim Giram par profesionalitāti un patīkamo, veiksmīgo sadarbību. Darbu paveica ļoti kvalitatīvi un ātri, panākot visizdevīgāko rezultātu. Ļoti atsaucīgs, pretimnākošs un zinošs cilvēks savā jomā, kuru nešaubīgi varu ieteikt arī citiem. Ceru uz veiksmīgu sadarbību ar Sandi arī nākotnē, nepieciešamības gadījumā. Liels paldies!

Ar cieņu Ance Ikauniece

Oskars Briksis

Viņš ir profesionāls un zinošs, pozitīvs, precīzs... Oskars Briksis

Lasīt vairāk

Viņš ir profesionāls un zinošs, pozitīvs, precīzs un ātri risina sarežģījumus. Pateicoties Sandim, noslēdzu ievērojami izdevīgāku darījumu, nekā būtu, izmantojot parastos sludinājumu pakalpojumus. Paldies par sadarbību!

Ar cieņu Oskars Briksis

Sigita

Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs gan kā cilvēks,... Sigita

Lasīt vairāk

Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs gan kā cilvēks, gan kā profesionālis savā jomā. Īpašu vērību pievērš klientu prasībām un vēlmēm. Nodrošina un garantē veiksmīgu darījumu. Aģents, uz kura noteikti var paļauties, apzinoties, ka izdarījāt pareizo izvēli.

Ar cieņi Sigita

Aģenta īpašumi