Jauno projektu ķēriens

Nekustamo īpašumu uzņēmums „REALAT„ aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu pasākumu “Jauno projektu ķēriens” daudzdzīvokļu ēkas projektos, kas notiks š.g. 21. aprīlī no plkst. 12.00 – 20.00 Rīgā, centrā, «KRĀSOTĀJU IELA 11», pārdaugavā, Mūkusalas ielā 29 «PROMENĀDE» un dzirciemā, Iecavas ielā 1, «BALTOZOLI»

Šajā dienā kompānijas „REALAT” pārdošanas speciālisti interesentus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumiem un konsultēs par to iegādi. Būs pieejami arī bankas speciālisti, kuri konsultēs par mājokļu kreditēšanas iespējām.

__

KRĀSOTĀJU IELA 11

dzivokli centraPiedāvājumā lieliski dzīvokļi gan ģimenēm, gan jauniešiem, pilnībā renovētā un labiekārtotā vēsturiskā pieminekļa ēkā, kura atrodas klusajā Rīgas centra daļā, blakus Ziedoņdārza parkam – (Grīziņkalns). 
Dzīvojamo māju projektā ietilpst 2 ēkas, un sastāv no 36 dzīvokļiem, kur ir 23 divistabu dzīvokļi (45-50m2), 12 trīsistabu dzīvokļi (60-65m2) un viens Studio tipa (30m2). Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari ar augstvērtīgiem materiāliem no Vācijas un Somijas ražotājiem.

Pircēja ieguvumi:  Pērkot autostāvvietu saņemsiet 20% atlaidi, kā arī iespēju saņemt izdevīgākus finansējuma nosacījumus sadarbībā ar A/S Luminor banku.

 

 

Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >> 

VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >>  

 Līga Upīte |  liga@realat.lv | +371 296 00 987 | 

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apskates datums *

  Apskates laiks *

  Komentārs

    

  __

  PROMENĀDE (Mūkusalas iela 29)

  dzivokli pardaugavaVienreizējais projekts atrodas Mūkusalas ielas krasta promenādes posmā no Akmens tilta līdz Salu tiltam. Teritorija ir valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa Rīgas pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas daļa, kā arī atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas Rīgas vēsturiskā centra aizsardzības zonā.
  “Promenādes” pirmās kārtas projektā ietilpst 41 unikāli vienstāvu, divstāvu un trīsstāvu dzīvokļi. Projekta pievienotā vērtība ir tā stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta – prom no pilsētas trauksmainās vides, tomēr tik tuvu, lai pilnībā apmierinātu ikvienu ikdienas patērētāja vajadzību.

  Pircēja ieguvumi:  Iespēju saņemt atlaides līdz 10% no dzīvokļu cenām, kā arī iegūt dāvānā pilnībā aprīkotu virtuvi un noliktavas telpu.

  Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >>

  VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >>

  Māris Rudzītis |  maris@realat.lv | +371 200 31 574 |

   Vārds, Uzvārds *

   E-pasts *

   Tālr. *

   Apskates datums *

   Apskates laiks *

   Komentārs

   __

   BALTOZOLI (Iecavas iela 1)

   dzivokli dzirciemaJa meklējiet oriģinālu un modernu dzīves vidi, tad jaunais projekts BALTOZOLI ir tieši tas, kas jums jāapmeklē! Projekts atrodas pašā Dzirciema sirdī, 5 minūšu gājiena attālumā no Botāniskā dārza. Pārdaugavas klusumā un dižozolu ielokā, rokas stiepiena attālumā no Rīgas centra. BALTOZOLU apkārtnes infrastruktūra piedāvā visu nepieciešamo ikvienas ģimenes vajadzībām. Projektā ir tikai 32 dzīvokļi, tas ir veidots ar modernu apdari un atbilstoši pēdējām arhitektūras tendencēm un energo efektivitātes standartiem. Pateicoties rūpīgi pārdomātajam plānojumam, dzīvokļi radīs plašuma un mājīguma sajūtu ikvienai ģimenei, vienlaikus racionāli izmantojot visu dzīvojamo platību.

   Pircēja ieguvumi:  Iegādājoties dzīvokli, dāvanā saņemsiet mūsdienīgi aprīkotu virtuvi ar sadzīves tehniku. 

   Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >>

   VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >> 

   Laima Nandi |  laima@realat.lv | +371 200 03 383 | 

    Vārds, Uzvārds *

    E-pasts *

    Tālr. *

    Apskates datums *

    Apskates laiks *

    Komentārs

     

    __

    Pircēja ieguvumi:

    Klientu dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari,  atlaidi līdz 10%, iespēju dāvanā saņemt mūsdienīgi aprīkotu virtuvi, autostavvietu, vai atlaidi autostāvvietai, kā arī noliktavas telpas.

    Visiem interesentiem, kuri vēlēsies saņemt atlaides un bonusu, būs jānoslēdz rezervācijas līgums un jaiemaksā rezervācijas maksa šī pasākuma dienā, vai līdz 23.aprīlim ieskaitot!

     

    __

    Nekustamā īpašuma iegāde ir nozīmīgs lēmums, un, veicot šādu pirkumu, ir nepieciešams izvērtēt visus plusus un mīnusus, atrast izdevīgākos piedāvājumus, sazināties ar dzīvokļu pārdošanas speciālistiem un noskaidrot atbildes uz visiem svarīgākajiem jautājumiem, pirms iegādājaties īpašumu, kuru saukt par savām mājām. Ja sapņojat par dzīvokli kādā no jaunajiem projektiem, bet līdz šim nav pieticis laika izpētīt plašo piedāvājumu klāstu, un labprāt gribētu šos dzīvokļus apskatīt klātienē, tad nekustamo īpašumu kompānijas „REALAT” organizētais pasākums „Jauno projektu ķēriens” ir domāts tieši Jums. Iespējams, ka tieši šis pasākums būsu Jūsu lielais ķēriens, lai iegūtu jaunas mājas kādā no jaunajiem projektiem.

    Apmeklējot „Jauno projektu ķēriena” pasākumu, varēsiet gan iepazīties ar labākajiem nekustamo īpašuma kompānijas „REALAT” speciālistiem, gan noskaidrot visu par dzīvokļu iegādi, kā arī apskatīt trīs dažādus jaunos daudzdzīvokļu projektus un iespējams iegūt sev jaunas mājas. 

     

    Seko līdzi šim pasākumam Facebook Event    Facebook-Event-icon  

     

    Atsauksmes no mūsu klientiem

     

     

    Izvēlies savu Aģentu