Klientu diena jaunajā projektā “E. BIRZNIEKA UPĪŠA IELA 10”

SIA «REALAT» īpašumu aģentūra un A/S «Luminor» aicina Jūs 27.oktobrī no plkst. 12.00 – 19.00 uz Atvērto durvju dienu jaunajā projektā «E. BIRZNIEKA UPĪŠA IELA 10» (centrs, Rīga).

Tikai šajā dienā un tikai pie REALAT real estate aģentiem būs iespēja iepazīties ar projektu klātienē un izvēlēties sev tīkamāko dzīvokļa variantu ar pilnu apdari un cenā iekļautu virtuves iekārtu un tehniku. Pērkot autostāvvietu  iegūsiet 33% atlaidi, kā arī saņemt finansējumu no A/S “Luminor” līdz pat 95% ar izdevīgiem nosacījumiem, bez kredīta komisijas maksas un bezmaksas vērtējumu!

__

Par projektu:

Piedāvājumā lieliski dzīvokļi gan ģimenēm, gan jauniešiem, pilnībā renovētā un labiekārtotā vēsturiskā pieminekļa ēkā, kura atrodas Rīgas aktīvajā centra daļā, E. Birznieka Upīša ielā 10.

Dzīvojamo māju projektā ietilpst 2 ēkas. Rezervācijai pieejama pagalma māja, kura sastāv no 33 dzīvokļiem, kur ir 10 divistabu dzīvokļi (43-60 m2), 20 trīsistabu dzīvokļi (65-111 m2) un viens Studio tipa (32 m2).

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari ar augstvērtīgiem materiāliem no Vācijas un Somijas ražotājiem.

Apartamenti aprīkoti ar veļas mašīnām un iebūvētu sadzīves tehniku (Bosch un Electrolux): indukcijas plīts, ledusskapis, saldēšanas kamera, trauku mazgājamā mašīna, elektriskā cepeškrāsns, nosūcējs un veļasmašīna.

Rezervācijas iemaksas apmērs ir 10% no pirkuma summas. Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt Luminor Bank AS finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem, bet izmantojot valsts atbalsta “ALTUM” programmu, finansējumu arī pirmās iemaksas segšanai.

Pircēja ieguvumi:

Atvērto durvju dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari un mūsdienīgu aprīkotu virtuvi + iespēju saņemt atlaidi 5 000 EUR vērtība autostavvietai slēgtā pagalmā, kurā iespēja uzlādēt arī elektromobīli, kā arī saņemt finansējumu no A/S “Luminor” līdz pat 95% ar izdevīgiem nosacījumiem, bez kredīta komisijas maksas un bezmaksas vērtējums. Darījuma konta izmaksas A/S “Luminor” tikai 50 EUR.

Atlaides un bonusi ir spēkā pasākuma dienā, vai līdz 31.oktobrim ieskaitot!

 

Plašāku informāciju par projektu skatīt šeit

 

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss

__

Pieteikumu uz atvērto durvju dienu lūgums pieteikt savlaicīgi:

E:    liga@realat.lv

M: +371 296 00 987

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apskates datums *

  Apskates laiks *

  Komentārs

  Pircēja ieguvumi:

  Atvērto durvju dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari un mūsdienīgu aprīkotu virtuvi + iespēju saņemt atlaidi 2 000 EUR vērtība autostavvieteai, slēgtā pagalmā, kā arī saņemt finansējumu no A/S “Luminor” līdz pat 95% ar izdevīgiem nosacījumiem, bez kredīta komisijas maksas un bezmaksas vērtējums. Darījuma konta izmaksas A/S “Luminor” tikai 50 EUR.

  Atlaides un bonusi ir spēkā pasākuma dienā, vai līdz 23.aprīlim ieskaitot!

  Kā nokļūt:

  Faili:

  Rezervēšanas līgums BEZ bankas kredītu – Upīša iela 10

  Rezervēšanas līgums AR bankas kredītu – Upīša iela 10

  Autostāvvietas plāns – Upīša iela 10

  Stāvu plāns – Upīša iela 10

  A3-jauno-projektu-ķēriens

   

   

  realat-1000x500