Projektu ķēriens – 27.oktobris

Nekustamo īpašumu uzņēmums „REALAT„ aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu pasākumu “Projektu ķēriens” daudzdzīvokļu ēkas projektos, kas notiks š.g. 27. oktobrī no plkst. 12.00 – 19.00 Rīgā, centrā, «E. BIRZNIEKA UPĪŠA IELA 1O», un «PĒRNAVAS IELA 15A», un pārdaugavā, šampēterī, Apūzes iela 13, «APŪZES 13» un Torņkalnā, Bauskas iela 45, «BAUSKAS 45»

Šajā dienā kompānijas „REALAT” pārdošanas speciālisti interesentus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumiem un konsultēs par to iegādi. Būs pieejami arī bankas speciālisti, kuri konsultēs par mājokļu kreditēšanas iespējām.

__

E. BIRZNIEKA UPĪŠA 10

Piedāvājumā lieliski dzīvokļi gan ģimenēm, gan jauniešiem, pilnībā renovētā un labiekārtotā vēsturiskā ēkā, kura atrodas Rīgas aktīvajā centra daļā, E.Birznieka Upīša ielā 10.

Dzīvojamo māju projektā ietilpst 2 ēkas. Rezervācijai pieejama pagalma māja, kura sastāv no 33 dzīvokļiem, kur ir 10 divistabu dzīvokļi (43-60 m2), 20 trīsistabu dzīvokļi (65-111 m2) un viens Studio tipa (32 m2).

Pircēja ieguvumi:  Pērkot autostāvvietu saņemsiet 33% atlaidi, kā arī iespēju saņemt izdevīgākus finansējuma nosacījumus sadarbībā ar A/S Luminor banku.

 

 

Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >> 

VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >>  

 Līga Upīte |  liga@realat.lv | +371 296 00 987 | 

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *

  Apskates datums *

  Apskates laiks *

  Komentārs

  __

  PĒRNAVAS NAMS (pērnavas iela 15A)

  Rīgas centrā, Pērnavas ielā ir notikusi gaumīgas pagājušā gadsimta ēkas rekonstrukcija. Māja tika uzcelta 1910. gadā. Profesionāla komanda atjaunoja vēsturisko ēku atbilstoši mūsdienu prasībām, savienojot arhitektūras mantojumu ar mūsdienīgo ikdienas dzīvi.

  Māja ir iekļauta rajona vēsturiskajā veidolā, kurš strauji attīstās un kļūst par aktīvu pilsētas centru.

  Pircēja ieguvumi:  Atlaides autostāvvietas iegādei.

   

  Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >>

  VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >>

  Lauris Kuļšs |  lauris@realat.lv | +371 28 445 626 |

  Dace Jaunslaviete |  dace@realat.lv | +371 270 070 800 |

   Vārds, Uzvārds *

   E-pasts *

   Tālr. *

   Apskates datums *

   Apskates laiks *

   Komentārs

   __

   APUZES 13 (Apuzes iela 13, šampēteris)

   18 dzīvokļu projekts (2 un 3-istabu dzīvokļi) izvietoti 3 stāvu ekā. Dzīvokļu platība ir no 54 līdz 95 kvadrātmetriem, griestu augstums – 2.95 m. Visos dzīvokļos ir autonomā apkure, neatkarīga no pilsētas dienestiem. Dzīvokļi tiek pārdoti vai nu ar melno apdari, vai ar pilnu iekšējo apdari un santehniku. 

   Ir iespējams izvēlēties apdares materiālus no projekta attīstītāja piedāvātiem variantiem. Dzīvokļi ir plaši un gaiši, ar lieliem logiem.

    

   Pircēja ieguvumi:  Iegādājoties dzīvokli, saņemsiet atlaidi pirkumam 2000 EUR apmērā.

    

   Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >>

   VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >> 

   Māris Rudzītis |  maris@realat.lv | +371 200 315 74 | 

    Vārds, Uzvārds *

    E-pasts *

    Tālr. *

    Apskates datums *

    Apskates laiks *

    Komentārs

    __

    BAUSKAS 45 (Bauskas iela 45, torņakalns)

    Jaunais projekts “Bauskas 45” ar tikai 19 dzīvokļiem atrodas tuvajā Pārdaugavā, netālu no centra, ceļā uz Jūrmalu.
    Šis mazdzīvokļu projekts ir moderns, ar pārdomātu plānojumu un inženiertehniskajiem risinājumiem. Celtniecībā izmantoti mūsdienīgi un ekoloģiski materiāli. Dzīvokļos lieli, kvalitatīvi logi, kas padara dzīves telpu gašāku, individuāla ventilācijas sistēma, apsildāmo grīdu sistēma ar mobilo vadības aplikāciju, kā arī katram dzīvoklim ir terase vai balkons. Dzīvokļu gala apdare tiek pabeigta jau pēc pircēja vēlmēm. Mājā ir pazemes autostāvvieta un katram dzīvoklim viena ir iekļauta dzīvokļa cenā.

    Pircēja ieguvumi: Iespēju saņemt atlaides iegādājoties atsevišķus dzīvokļus, kā arī rezervējot dzīvokli un plānojot kredītu – atliktais maksājums uz 8 mēnešiem.

    Vairāk par šo pasākumu meklē šeit >>

    VAIRĀK PAR PROJEKTU MEKLĒ ŠEIT >>

    Laima Nandi |  laima@realat.lv | +371 2000 33 83 |

     Vārds, Uzvārds *

     E-pasts *

     Tālr. *

     Apskates datums *

     Apskates laiks *

     Komentārs

      

      

     __

      

     Klientu dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus par akcijas cenām ar pilnu vai melno apdari, kā arī autostavvieta, noliktavas telpas.

     Visiem interesentiem, kuri vēlēsies saņemt atlaides un bonusu, būs jānoslēdz rezervācijas līgums un jaiemaksā rezervācijas maksa šī pasākuma dienā, vai līdz 29.oktobrim ieskaitot!

      

     Nekustamā īpašuma iegāde ir nozīmīgs lēmums, un, veicot šādu pirkumu, ir nepieciešams izvērtēt visus plusus un mīnusus, atrast izdevīgākos piedāvājumus, sazināties ar dzīvokļu pārdošanas speciālistiem un noskaidrot atbildes uz visiem svarīgākajiem jautājumiem, pirms iegādājaties īpašumu, kuru saukt par savām mājām. Ja sapņojat par dzīvokli kādā no jaunajiem projektiem, bet līdz šim nav pieticis laika izpētīt plašo piedāvājumu klāstu, un labprāt gribētu šos dzīvokļus apskatīt klātienē, tad nekustamo īpašumu kompānijas „REALAT” organizētais pasākums „Projektu ķēriens” ir domāts tieši Jums. Iespējams, ka tieši šis pasākums būsu Jūsu lielais ķēriens, lai iegūtu jaunas mājas kādā no mūsu piedāvātajiem projektiem.

     Apmeklējot „Projektu ķēriens” pasākumu, varēsiet gan iepazīties ar labākajiem nekustamo īpašuma kompānijas „REALAT” speciālistiem, gan noskaidrot visu par dzīvokļu iegādi, kā arī apskatīt 4 dažādus jaunos daudzdzīvokļu projektus un iespējams iegūt sev jaunas mājas. 

     Seko līdzi šim pasākumam Facebook Event    Facebook-Event-icon  

     Atsauksmes no mūsu klientiem

     Izvēlies savu Aģentu