Klientu diena Brīvības iela 133

Nekustamo īpašumu uzņēmums „REALAT„ aicina visus interesentus uz klientu dienu š.g. 19.janvārī “Brīvības iela 133” daudzdzīvokļu ēkas piedāvātajos dzīvokļos

 

Šajā dienā kompānijas „REALAT” pārdošanas speciālisti interesentus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumiem un konsultēs par to iegādi. Būs iespēja saņemt arī ieteikumus, kurā bankā saņemt izdevīgākus hipotekārā kredīta nosacījumus, kā arī saņemt BEZMAKSAS sertificētu īpašuma novērtējumu.

__

3 ist.dzīvoklis, izvietots ēkas 4.stāvā ar kopējo platību 58 kv.m.

 

realat pārdod dzīvokļusTiko pēc remonta. Centrs, fasādes ēka, blakus slēgtā pagalmā ir iespēja novietot auto.

Dzīvoklis izvietots ēkas 4. stāvā, 4 logi ar skatu uz ielas pusi (ir 3kameru pakešu logi –  2m augstumā, kas nodrošina pietiekamu apgaismojumu dzīvoklī). Remontēta un tīra kāpņu telpa ar koda atslēgu.

Pircēja ieguvumi: Iegādājoties dzīvokli, saņemsiet atlaidi pirkumam 2000 EUR apmērā.

Cena ar atlaidi: 93 000 EUR

 

 

 

  info@realat.lv | +371 2230 4489 |

Ieinteresēja?  Piesaki apskati savlaicīgi!

 

__

3 ist. dzīvoklis, izvietots ēkas 2.stāvā ar kopējo platību 63 kv.m.

 

Lielisks realat pārdodpiedāvājums dzīvokļu segmentā ar pilsētas apkuri. Tiko pēc remonta. Centrs, fasādes ēka, blakus slēgtā pagalmā ir iespēja novietot auto.

Dzīvoklis izvietots ēkas 2. stāvā, 2 logi ar skatu uz ielas pusi (logi ir plaši un 2m augstumā, kas nodrošina pietiekamu apgaismojumu dzīvoklī) un 2 logi, kas izvietoti ēkas pagalma pusē. Remontēta un tīra kāpņu telpa ar koda atslēgu. Bildes atspoguļo apdares stilu un kvalitāti.

Pircēja ieguvumi:  Iegādājoties dzīvokli, saņemsiet atlaidi pirkumam 2000 EUR apmērā.

Cena ar atlaidi: 98 000 EUR

 

 

info@realat.lv | +371 2230 4489 |

Ieinteresēja?  Piesaki apskati savlaicīgi!

__

Klientu dienā būs iespēja iegādāties dzīvokļus par akcijas cenām ar pilnu apdari un aprīkotām virtuvēm.

Visiem interesentiem, kuri vēlēsies saņemt atlaides un bonusus, būs jānoslēdz rokasnaudas līgums un jaiemaksā rezervācijas maksa 2 darba dienu laikā!

Nekustamā īpašuma iegāde ir nozīmīgs lēmums, un, veicot šādu pirkumu, ir nepieciešams izvērtēt visus plusus un mīnusus, atrast izdevīgākos piedāvājumus, sazināties ar dzīvokļu pārdošanas speciālistiem un noskaidrot atbildes uz visiem svarīgākajiem jautājumiem, pirms iegādājaties īpašumu, kuru saukt par savām mājām. Ja sapņojat par dzīvokli kādā no mūsu projektiem, bet līdz šim nav pieticis laika izpētīt plašo piedāvājumu klāstu, un labprāt gribētu šos dzīvokļus apskatīt klātienē, tad nekustamo īpašumu kompānijas „REALAT” organizētais pasākums „Klientu diena” ir domāts tieši Jums. Iespējams, ka tieši šis pasākums būsu Jūsu lielais ķēriens, lai iegūtu jaunas mājas kādā no mūsu piedāvātajiem dzīvokļiem.

 

 

 

 

 

 

Atsauksmes no mūsu klientiem