Seši soļi, kā uzsākt nekustamā īpašuma aģenta karjeru

nekustamā īpašuma aģentsNekustamā īpašuma aģenta karjera piedāvā interesantu un potenciāli ienesīgu iespēju, taču tā prasa apņemšanos, izglītību un prasmes cilvēku apkalpošanā. Šeit ir seši soļi, kā sākt savu karjeru REALAT nekustamā īpašuma aģentūrā:

 1. Piesakies un iegūsti nepieciešamo kvalifikāciju:
  Piesakies un iesniedz motivējošu vēstuli ar CV. Kompānija nodrošinās nepieciešamās apmācības un resursus, lai sāktu strādāt ar nekustamajiem īpašumiem. Karjeru uzsākot iespējams, kā asistents, pēc tam kļūstot par aģentu/darījumu vadītāju un komandas vadītāju. Lai to sasniegtu, jāizpilda EM noteiktās prasības https://www.em.gov.lv/lv/nekustama-ipasuma-darijumu-starpnieku-registrs

 2. Izvēlies specifisku tirgu vai nišu:
  Nekustamā īpašuma tirgū pastāv dažādas nišas. Var izvēlēties specializēties dzīvojamo, komerciālo, luksusa īpašumu vai citos tirgus segmentos. Specializējoties konkrētā nišā, var kļūt par ekspertu šajā jomā iespējami īsākā laika periodā.

 3. Veido profesionālu tīklu:
  Aģenti bieži veido klientu bāzi, balstoties uz savu konataktu un paziņu loku. Izveido attiecības ar cilvēkiem savā kopienā, piedalies vietējos pasākumos un sazinies ar citiem nozares profesionāļiem.

 4. Izveido profesionālu klātbūtni:
  Izveido savu klātbūtni tiešsaistē, izmantojot sociālos tīklus. Prasi kompānijai palīdzēt izveidot profesionālu aģenta piezemēšanās lapu. Augsti kvalitatīva un profesionāla klātbūtne var piesaistīt klientus un stiprināt reputāciju.

 5. Izveidot klientu bāzi un uzturi attiecības:
  Aģenta panākumi bieži balstās uz ilgtermiņa klientu attiecībām. Nodrošini, lai klienti būtu apmierināti, un veido ilgstošas attiecības, kas var radīt atkārtotus darījumus un ieteikumus.
 6. Izvēlies darbu REALAT: 
  Ja esi nolēmi veidot nopietnu karjeru saistītu ar nekustamo īpašumu, tad REALAT noteikti būs tava labākā izvēlē.

  Ieguvumi:

  • Iespēja iemācīties nozares nianses un praktiskas pieredzes, strādājot pie pieredzējušiem profesionāļiem.
  • Sākumā var būt vieglāk iegūt klientu bāzi un darījumus, izmantojot esošās aģentūras resursus un reputāciju.
  • Stabilitāte un atbalsts no kompānijas, piedāvājot apmācības, juridisko un tehnisko atbalstu.
  • Motivējoša attalgojuma sistēma un bonusi par labiem rezultātiem.
  • Esi pats sava laika un rezultāta noteicējs. 

Atcerieties, ka nekustamā īpašuma aģenta darbam nepieciešama neatlaidība, komunikācijas prasmes un spēja pielāgoties tirgus apstākļiem. Ar sistemātisku pieeju un profesionāla tīkla izveidi jūs varat sekmīgi sākt savu karjeru nekustamā īpašuma nozarē.

Vairāk par darba iespējām REALAT meklē ➡️  realat.lv/lv/karjera

 

Sūtiet CV un motivācijas vēstuli uz cv@realat.lv

  Vārds, Uzvārds *

  E-pasts *

  Tālr. *