Loading map...

Club Central Residence II

Aktuāls

Lāčplēša iela 11, Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 4 | Ekspluatācijā nodots: 2020. gadā
Cena no 183 144 - 918 250 EUR
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Club Central Residence II
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Šis ir unikāls Rīgas vēsturiskā centra kvartāla atdzimšanas projekts ne tikai tā vēriena un arhitektūras ziņā, bet arī tādēļ, ka galvaspilsētas centrālajā daļā pēdējā laikā nav tikuši attīstīti šādi – augstākajiem nekustamo īpašumu kvalitātes standartiem atbilstoši – projekti. Realizējot Baznīcas ielas kvartāla atdzimšanas projektu, tika iegūts pilsētvidē estētiski iekļaujošs kvartāls, kas harmonizē ar netālo Svētās Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi.

Baznīcas ielas kvartāla otrā nama būvniecība sākās 2017.gadā. 2019. gada pavasarī Lāčplēša un Baznīcas ielas stūrī tapa ēka, kuras arhitekts un interjeru autors ir SIA „SZK/Z” un tā vadošais arhitekts Uģis Zābers, kurš ir zināms arī ar citu, augstas kvalitātes, ekskluzīvu īpašumu realizēšanu. Uģis Zābers ir bijis arhitekts ekskluzīvu ēku kvartālam Legend Jūrmalā, Bulduros, kas saņēmis labākās Latvijas būves titulus un daudzu citu publiski atzītu projektu autors.

Ēkas fasāde pieskaņota gan kopējai Baznīcas ielas, gan arī jau projekta ietvaros tapušās pirmās Club Central Residence ēkas estētikai, izmantojot piemērotus arhitektoniskos risinājumus un tonalitāti, stiklu, citus kvalitatīvus un videi draudzīgus materiālus. Jaunā nama Lāčplēša ielā 11 kopējā platība ir 3.990 m², tajā ir septiņi virszemes stāvi un viens pagrabstāvs, kurā izvietota autostāvvieta.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss