Loading map...

Čaka iela 83/85

Aktuāls

Čaka iela 83/85,Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 1 - 4 | Ekspluatācijā nodots: 1911. gadā
Cena no 300 - 800 EUR | 5 - 10 EUR/m2
Objekts atjaunots: 05.07.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Čaka iela 83/85
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

Daudzdzīvokļa īres nams Rīgas centrā, Aleksandra Čaka ielā 83/85, ir vēsturisks un ievērojams ēkas piemineklis, kas tika uzbūvēts 1911. gadā un ir arhitekta Jāņa Alksņa darbs. Nams ir pazīstams ar savu iezīmīgo 6 stāvu mūra ēku pagalma spārnu.

Šis skaistais īres nams ir iepriekš pazīstams ar nosaukumu "Elsiņa nams". Tas atspoguļo iepriekšējā gadsimta sākuma arhitektūras stilu un ir savākties vēstures mīļotāju un arhitektūras entuziastu starpā. Nama fasāde ir izteiksmīga ar daudzveidīgu ornamentu un detalizāciju, kas raksturīga tam laikam.

Šī ēka piedāvā daudzīvokļu dzīvojamo platību, kas atrodas ēkas dažādos stāvos. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar visām nepieciešamajām modernajām ērtībām un pēc vajadzības var piedāvāt gan vienas, gan vairāku istabu variantus. Daudzi no dzīvokļiem nodrošina burvīgu skatu uz Aleksandra Čaka ielu un apkārtējo Rīgas centra ainavu.

Šis īres nams atrodas ļoti izdevīgā vietā, Rīgas centrā. Tas sniedz iedzīvotājiem iespēju baudīt pilsētas pulsu un tuvumu dažādiem pakalpojumiem, kultūras iestādēm, veikaliem un restorāniem. Blakus esošais sabiedriskais transports nodrošina vieglu piekļuvi citām Rīgas vietām, padarot to par ērtu dzīves vietu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem.

Daudzdzīvokļa īres nams Aleksandra Čaka ielā 83/85 ir piemērots tiem, kuri vēlas dzīvot vēsturiskās un kultūras nozīmes mājā, kas nodrošina modernu dzīvošanas komfortu. Tas ir arī ideāls risinājums tiem, kas vēlas baudīt Rīgas centrālās daļas priekšrocības un vienlaikus novērtē vēsturisko vidi un arhitektūras mantojumu.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss