Loading map...

P83 biroju centrs

Aktuāls

Pērnavas iela 83,Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 5 | Ekspluatācijā nodots: 2018. gadā
Cena no 1 500 - 50 000 EUR
Objekts atjaunots: 15.02.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
P83 biroju centrs
Ilvars Turiščevs
(+371) 27055895
Sazināties

Apraksts

Biroju ēka P83 ir mūsdienīgs un moderns 5 stāvu biroju komplekss ar kopējo iznomājamo platību 4 560m2. Objekta projektēšanas un būvniecības gaitā īpaša uzmanība pievērsta būvdarbu un izmantoto materiālu kvalitātei pielietojot arī mūsdienīgas celtniecības tehnoloģijas, kas nodrošina papildus komfortu un samazina ekspluatācijas izmaksas.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss

Izīrē / iznomā | Telpas | Biroji

Pērnavas iela, Rīga, Centrs
  • ist.
  • 4 st.
  • 450.00 m2
4 275 EUR | 10 EUR/m2
Objekts atjaunots: 15.02.2023 | Skatījumi: 999+ Jautā ar:
(+371) 27055895
Sazināties

Apraksts

Biroju ēka P83 (2018) ir mūsdienīgs un moderns B klases biroju komplekss - piecu stāvu moderna biroju ēka ar 4200 m2 kopējo iznomājamo telpu platību.

Projektēšanas un būvniecības laikā īpaša uzmanība pievērsta būvmateriālu kvalitātei un celtniecības tehnoloģijām, kas nodrošina papildu komfortu un samērīgas komunālās izmaksas.

Pateicoties atvērta plānojuma principam, biroju telpas ir viegli pielāgojamas katra nomnieka individuālām vajadzībām.

Biroju ēka veidota kā klasiska piecu stāvu celtne ar plašiem logiem un harmonisku vidi.

Rūpējoties par nomnieku un viesu ērtībām, P83 biroju teritorijā, kā arī ēkas pagrabstāvā, ir izvietotas vairākas autostāvvietas.

Ērtu piekļūšanu auto stāvvietām nodrošina automātiskās kartes, kas izmantojamas (ja tas ir nepieciešams) arī darba laika uzskaites sistēmai.

Autonoma klimata kontrole katrai telpu zonai Gaisa mitrināšanas sistēma Ēkas vadības sistēma (BMS): programmējama vadīšanas un novērošanas sistēma, kas kontrolē ēkā visas inženierkomunikācijas Piekļuves kontroles sistēma, video novērošana Brīvs telpu plānojums, kas ļauj mainīt starpsienu izvietojumu saskaņā ar klientu vēlmēm Īpaši biezas stikla paketes skaņas izolācijai Akustiskie paneļi pie ēkas griestiem, izcilam akustiskajam komfortam telpā Klase: B Stāvu platība 355 m2- 95 5m2 Griestu augstums: līdz 3,3 m Ēkā ir neliela konferenču telpa un kafejnīca Kopējā/ iznomājamā platība: 6 650/ 4 200 m2 Stāvu skaits: 5 Ekspluatācijas uzsākšanas gads: 2018 Katram nomniekam iespējama individuāla elektrības patēriņa uzskaite un pieeja interneta tīklam.

Visu komunikāciju pieslēgumi no grīdas nodrošina elastīgu darba vietu izkārtojumu telpās.

Ventilācijas sistēma – moderna mehāniskas pieplūdes/nosūces sistēma, kura izmanto gaisa siltuma enerģijas utilizāciju.

Attiecīgi sagatavota, svaiga gaisa pieplūde nodrošināta pa kanāliem ēkas pārsegumos, ar šo nodrošinot dabīgo un ēkas lietotājiem labvēlīgāko siltuma sadalījumu un mikroklimatu.

Iekštelpu mikroklimata uzturēšanu nodrošina arī fasādes žalūzijas, kuras vada no ēkas vadības sistēmas (BMS) atbilstoši laika apstākļiem reālajā laikā.

Ēkā ir nodrošināta moderna videonovērošanas sistēma ar datu arhivēšanu.

Apsardzes sistēma apvienota ar piekļuves kontroles sistēmu, kas garantē piekļuvi tikai tiem cilvēkiem, kuriem tas ir atļauts.

Piekļuves kontroles sistēma ļauj mainīt tiesības, pievienot jaunus darbiniekus kā arī slēgt pieeju atsevišķiem darbiniekiem ātri un jebkurā laikā. - nomas maksa 9.50 eur/m2 (+PVN) un apsaimniekošana 1,50 eur/m2 (+PVN) - autostāvvieta pagrabā/ teritorijā: 50,00 eur./ 30,00 eur.

par vietu (+PVN)