Loading map...

LIEPLEJAS

Aktuāls

Čiekurkalna 5.šķērslīnija 11,Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 2 - 4 | Ekspluatācijā nodots: . gadā
Cena no 149 900 - 240 000 EUR
Objekts atjaunots: 16.03.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
LIEPLEJAS
Vita Kučerenko
(+371) 27070800
Sazināties

Apraksts

Vēsturisko liepu ieskautais nams Čiekurkalnā ir īstā mītnes vieta, ja vēlies izbēgt no pilsētas kņadas un par savējo saukt māju, kur dizaina vērtība, kvalitāte un funkcionalitāte apvienota ar ekonomisku izdevīgumu.

Čiekurkalns joprojām ir viens no pateicīgākajiem galvaspilsētas rajoniem, kurā apmesties, – tuvu centram, bet savdabīgais ielu plānojums un vēsturiskā elpa ļauj pazust no pilsētas kņadas un ieelpot māju mieru. Tev noteikti patiks arī labiekārtotā teritorija, kurā saglabātas priedes un citi koki, izveidots spēļu laukums bērniem, bet gar ielas malu aug liepas, kas rūpējas par reibinošiem vasaras vakariem.

Viens no būtiskākajiem šī projekta trumpjiem ir maksimālā energoefektivitāte un ilgtspējīgi tehniskie risinājumi, kas nodrošina zemus komunālos maksājumos.

Par energoefektīvu, reālajam patēriņam atbilstošu risinājumu dzīvokļu apkures nodrošināšanā un karstā ūdens sagatavošanā rūpējas ģeotermālais zemes siltumsūknis, kura darbību nodrošina monokristālisko saules paneļu elektrostacija, kas izvietota uz ēkas jumta.

Realitāte saule uzsauc siltumu mājas iedzīvotājiem, ļaujot neraizēties par milzīgiem rēķiniem, jo saules paneļi nodrošina līdz pat 100 % nepieciešamās enerģijas apkures ražošanai.

Aizmirsti par radiatoriem! Visi dzīvokļi aprīkoti ar zemgrīdas apkures sistēmu – siltums tiek nodots caur grīdām, kas ļauj to izplatīt vienmērīgi, neradot putekļus.

Efektīvu siltumapmaiņu katrā dzīvokļa telpā nodrošina mūsdienīga ventilācijas sistēma – rekuperācijas iekārta, kas nesausina gaisu un nodrošina vienmērīgu gaisa apmaiņu, nezaudējot enerģiju ieplūstošā gaisa sasildīšanai.

Teritorijā atrodas divas identiskas ēkas, katrā no tām 15 mūsdienīga un funkcionāla plānojuma divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, kas izvietoti no 1. līdz 3. stāvam. Dzīvokļiem ir augsti griesti, mansarda stāvā pat 4 m, un lieli, plaši logi, kas stiepjas līdz pat zemei. Par gaismas trūkumu nebūs jāsūdzas! Visiem 1. stāva dzīvokļiem smalkas terases, 2. un 3. stāva dzīvokļiem balkons vai terase.

No augstvērtīgiem celtniecības un iekšējās apdares materiāliem dzīvokļiem veikta pilna apdare, papildus iespējams iegādāties premium pakas, kas ļaus izvēlēties augstākas klases materiālus iekšējās apdares veikšanai.

Slēgtā teritorija veidota tā, lai patīkami uzturēties laukā būtu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tajā atrodams spēļu laukums, pieejama slēdzama velonovietne, autostāvvieta katram dzīvoklim, padomāts arī par uzlādes vietām elektroauto.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss