Loading map...

Raņķa Dambis 31

Aktuāls

Raņķa dambis 31,Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 1 - 3 | Ekspluatācijā nodots: . gadā
Cena no 50 000 - 150 000 EUR
Objekts atjaunots: 17.03.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Raņķa Dambis 31
Vita Kučerenko
(+371) 27070800
Sazināties

Apraksts

Skaisto Raņķa Dambis 31 ēku projektējis pazīstamais Rīgas arhitekts Vilhelms Hofmanis. Ēka ir celta 20. gadsimta sākumā un to raksturo jūgendstila mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi, kas parādās ēkas fasāžu dekoratīvajā noformējumā.

Ēka tiks pilnībā renovēta, bet dzīvokļi tiek pārdoti tādā stāvoklī, kādā tie ir pašlaik, attiecīgi ļaujot remontdarbus veikt pēc saviem ieskatiem. Dzīvokļu plašumu un gaišumu veido liel logi, kā arī vēsturiskajām ēkām raksturīgais griestu augstums - 3,5m.

​Ēkas renovācijas ietvaros tiks pilnībā atjaunota tās krāšņā fasāde un ierīkots jauns fasādes apgaismojums, kā arī uzstādīti vēsturiskie koka logi ar augstu siltuma caurlaidības koeficientu un skaņas izolāciju, kas padarīs ēku vēl izteiksmīgāku. Bēniņos tiks veikti siltināšanas darbi un jumta segums tiks pārklāts ar aizsargkārtu. Savukārt ēkas iekšienē tiks izbūvēti jauni inženiertīkli (ūdensapgāde un kanalizācija, apkures tīkli, elektroinstalācija), tiks izbūvēts jauns siltummezgls un jauni ventilācijas kanāli ar individuālu rekuperācijas sistēmu katram dzīvokli. Ap ēku būs slēgta, labiekārtota teritorija, kur būs iespēja novietot automašīnas un velosipēdus, savukārt priekš papildus drošības tiks uzstādīta jauna videonovērošanas sistēma.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss