Loading map...

Krasotāju iela 13

Aktuāls

Krāsotāju iela 13,Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: . gadā
Cena no 26 000 - 121 000 EUR
Objekts atjaunots: 21.03.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Krasotāju iela 13
Vita Kučerenko
(+371) 27070800
Sazināties

Apraksts

Dzīvokļi tiek pārdoti tādā stāvoklī, kādā tie ir pašlaik, attiecīgi ļaujot remontdarbus veikt pēc saviem ieskatiem.

Visas trīs ēkas ir pirmskara mūra celtnes, būvētas 20. gadsimta sākumā. Ēku renovācijas ietvaros ir atjaunotas fasādes, nomainīti logi, kā arī nomainīts jumta segums, notekcaurules un novadrenes.

Ēku iekšienē nobeigumam tuvojas jaunu inženiertīklu (ūdensapgāde un kanalizācija, apkures tīkli, elektroinstalācija) izbūves darbi, kur apkures un ūdensapgādes tīkli katrā dzīvokli tiek aprīkoti ar individuālajiem skaitītājiem ar attālināto nolasīšanu. Bez tam turpinās darbi pie kāpņu telpu atjaunošanas darbiem piešķirot tām gaišumu un vēsturisku auru. Tuvākajā laikā ēkas tiks pieslēgtas pie centralizētas siltumapgādes, izbūvējot jaunus siltummezglus katrā ēkā. Ēku atjaunošanas darbos akcents tiks likts uz kāpņu telpām, kurās vēlamies saglabāt vēsturisko noskaņu, atjaunojot no ēku celšanas brīža saglabājušos margu kalumus un oškoka lenteres, vienlaikus ar gaišiem krāsu toņiem radīsim siltu un mājīgu atmosfēru. Ēkās jau ir uzstādītās koka ārdurvis ar ugunsizturības klasi EI30. Tāpat tiks atjaunots sienu un griestu krāsojums. Arī kāpņu telpām ir nomainītas ārdurvis uz siltinātam metāla durvīm. Lai nodrošinātu ēkās energoefektivitāti, ēkās ir nomainīti logi uz PVC logiem ar augstu siltumpretestības koeficientu (U=1,1W/m2k), tāpat arī ir veikta bēniņu siltināšana, kur 30cm biezumā ir iestrādāt minerālvate.

Teritorijā ir gandrīz pabeigti labiekārtošanas, kur jau uzlikti jauni bruģakmens segumi, izbūvēts teritorijas nožogojums, uzstādīta rotaļu iekārta un veikti daļēji apzaļumošanas darbi. Pavasarī teritorijas labiekārtojums tiks papildināts ar soliņiem, velostatīviem, atkritumu urnām un citiem labiekārtojuma elementiem. Tāpat turpināsies darbi pie pagalmu apzaļumošanas, kur tiks iestādīti dažādi stādi..

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss