Loading map...

Vāgnera Nams

Realizēts

Riharda Vāgnera iela 11, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2008. gadā
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Vāgnera Nams
REALAT real estate
(+371) 22304489
Sazināties

Apraksts

VĀGNERA NAMS ir funkcionāla dzīvojamā māja Vecrīgā. Šī ēka ir jaunbūve, kas veiksmīgi integrēta Vecrīgas kopējā arhitektoniskā stilā. Tās autoriem ir izdevies saglabāt vēsturisko noskaņu Vāgnera ielā, sakārtojot Vecrīgas ainavisko vidi. VĀGNERA NAMA būvniecība ir uzsākta 2005.gadā. Projekta plānotais realizācijas termiņš 2008.gada vasara. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar iekšējo apdari.

Ēkas projektētājs ir arhitektu birojs SIA „Multibau-Projekts”, arhitekts V.Meinerts, interjera projekta autors M.Hermansons. Būvniecības darbus veic uzņēmums „Constructus”.

Ēka - Ēkas pamati ir no monolīta dzelzsbetona plātnes, nesošās konstrukcijas-monolīts dzelzsbetons. Jumts- koka spāres, metāla sijas, māla keramikas kārniņi.

Ārējās sienas - Siltinātas ar akmens vates plātnēm, vēdināmā fasādes apdare.

Dzīvokļos nodalošās sienas mūrētas no keramzīta blokiem - Fibo. Automašīnu vārtos izmantoti automātiskie žalūzijtipa vārti. Ēkas ārdurvis - alumīnija profila ar koka atslēgu.

Ūdens apgādes daudzslāņu (plastmasa, alumīnija, plastmasa) caurules. Uzstādīti mehāniskie ūdens filtri un atdzelžošanas sistēma.

Dzīvokļi - Ēkā ir 11 dzīvokļi, kuri ir pieejami ar iekšējo apdari. Plānojot dzīvokļa interjeru, izvirzītais mērķis bija veidot to kā fonu uz kura jaunais īpašnieks var radīt savu mājas noskaņu. Universālo dzīvokļa interjeru veido kvalitatīvi apdares materiāli.

Ir pieejami dzīvokļi platībā no 63.40 - 138.40 kv.m. Divi dzīvokļi ir divos līmeņos, diviem dzīvokļiem ir izbūvētas aptuveni 8kv.m. terases ar skatu uz iekšpagalmu.

Teicami attīstīta infrastruktūra - blakus atrodas vairāki veikali, lielveikali, apģērbu veikali, tirdzniecības centri. Netālu no ēkas kursē vairāki sabiedriskie transporti, kā arī blakus ir autoosta, kas jums ļaus nokļūt līdz jebkurai Latvijas vietai. Kā arī blakus ir dažādas skolas un bērnudārzi.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss