Loading map...

Unity Biznesa centrs

Aktuāls

Vienības gatve 109, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2008. gadā
Objekts atjaunots: 15.02.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Unity Biznesa centrs
Ilvars Turiščevs
(+371) 27055895
Sazināties

Apraksts

Biroja centrs "UNITY" atrodas Pārdaugavā Vienības gatvē 109. Biroju ēka atrodas teicami attīstītā infrastruktūras vietā - blakus kursē dažādi sabiedriskie transporti (autobusi, trolejbusi, mikroautobusi, vilcieni). 10 minūšu brauciens no centra un 15 minūšu brauciens no Jūrmalas. Ēkas 1. stāvā atrodas kafejnīca, kā arī blakus ir Maxima lielveikals. Nomniekiem un klientiem ir nodrošināta plaša autostāvvieta.

Kopējā ēkas platība sastāda 17600 kv.m., kas sastāv no biroju telpām un tirdzniecības platībām. Ir pieejami līdz pat 3500 kv.m. liela platība vienā stāvā. Ir pieejamas arī nelielas platības telpas 40-250 kv.m.

Nomniekam tiek piedāvāts autonoma kondicionēšanas un apkures sistēma, kas ir individuāli regulējama katrai telpai, lai nodrošinātu patīkamu darba vidi visa gada ietvaros. Centralizēta un efektīva ventilācijas sistēma. Visi tehnoloģiskie procesi tiek kontrolēti un uzraudzīti ar centrālo BMS sistēmu. Duālā elektroapgāde - iespējams rezerves risinājums, izmantojot dīzeļģeneratoru. Pieeja ēkai un biroja telpām tiek nodrošināta izmantojot magnētisko karšu lasītāju piekļuves kontroles sistēmu. Atvērtā tipa plānojums ar iespēju pielāgot telpas katra Nomnieka vajadzībām. Individuāla energo uzskaites sistēma – rēķini par komunālajiem pakalpojumiem atbilstoši iznomātajai platībai un reālajam patēriņam. Lieli logi, kas ir atverami katrā telpā un nodrošina iespēju izmantot papildus dabīgo ventilāciju. Iespēja brīvi izvēlēties telekomunikāciju operatoru – Tele2, Lattelecom, Optron, CSC Telecom, Telia, Latnet utt. Apsargāta apakšzemes un virszemes autostāvvieta.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss