Loading map...

Ostas Skati

Aktuāls

Matrožu iela 15, Rīga,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2007. gadā
Cena no 9 EUR
Objekts atjaunots: 13.02.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Ostas Skati
Renāte Zīverte
(+371) 29544352
Sazināties

Apraksts

Nav jābūt arhitektam, lai spētu novērtēt Ostas Skatu īpašo pievilcību. Šī arhitektūra simbolizē radošu garu, novatoriskas idejas un ilgstpējīgu domāšanu. Futūristiskas ir ne vien Ostas Skatu ēku aprises, bet arī mūsdienīgās tehnoloģijas, kas izmantotas to būvniecībā. Interjers ir veidots tā, lai iedvesmotu te strādājošos cilvēkus. Tajā dominē caurredzamība, kas iekštelpas un ārā redzamo ainavu sapludina vienotā pārdzīvojumā. Turklāt interjers rada priekšstatu par nomnieku statusu un spēju novērtēt izcilu kvalitāti. Ostas Skati nav tikai kārtējā biroju ēka. Tā pilda daudz plašāku funkciju – veido ap sevi sakārtotu un harmonisku vidi, vienlaikus gādājot par pašu galveno – par Jūsu ērtībām.

Par ēku "Upes Māju":

Upes mājas galvenā pievilcība ir skats – nevis pa logu, bet caur stikloto sienu, kas ļauj pilnībā izbaudīt Daugavas plašumus un attālo Vecrīgas siluetu. Ēkas pakājē ir izveidota plaša terase, pirmajā stāvā darbojas restorāns, bet pārējie trīs stāvi atvēlēti birojiem. Darba telpas ir izvietotas ar skatu uz upi, bet pagalma pusē atrodas lielākas un mazākas apspriežu zāles. Vārdu sakot, ir padomāts par Jūsu prasībām atbilstošu vidi – te ir ne vien funkcionāls plānojums un moderns interjers, bet arī viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums.

Par ēku "Tornis":

Septiņus stāvus augstais panorāmas tornis, kas iedēvēts par bumbieri, ir pati oriģinālākā un drosmīgākā no biroju kompleksa ēkām. Tādiem jābūt arī tās iemītniekiem! Tornis ir unikāls ar savu 360 grādu plānojumu un stiklotajām sienām, kas paver skatu uz visām debess pusēm. Katram nomniekam te ir atvēlēts vesels stāvs, protams, ar visu nepieciešamo aprīkojumu un neaizmirstamu skatu visapkārt. Tālab šīs mājas biroji ir ideāli piemēroti vidēji lieliem, radošiem darba kolektīviem, kam nepieciešamas 135 – 185 m2 plašas telpas un neizsīkstošs avots iedvesmai.

Par ēku "Jaunā Māja":

Ostas Skatu Jaunā māja ir veidota tā, lai tajā būtu ērti strādāt lielākiem uzņēmumiem. Biroju platības te sasniedz 150 – 940 m2. Šī četrstāvu ēka izceļas ar maksimāli pārdomātu, funkcionālu un ergonomisku plānojumu. Jaunajā mājā ir izdevies panākt apbrīnojamu līdzsvaru – te ir padomāts par katra kvadrātmetra lietderību, vienlaikus nezaudējot Ostas Skatiem raksturīgo arhitektūras pievilcību.

Ēkas uzbūve ļauj īstenot visdažādākos plānojuma risinājumus – no pilnīgi atvērta tipa birojiem līdz izteikti dalītiem telpas iekārtojumiem, kuru pamatā ir liels skaits atsevišķu kabinetu. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm un uzņēmuma darba stila!

Cenas:

no 9 Euro - 14 Euro par vienu kv.m.

+ 2 Euro apsaimniekošana

+ komunālie maksājumi

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss