Loading map...

Unimarine Business Center

Aktuāls

Duntes iela 17A,Rīga,

Pieteikt apskati
Istabas: 1 - 10 | Ekspluatācijā nodots: . gadā
Cena no 350 - 5 000 EUR | 14 - 15 EUR/m2
Objekts atjaunots: 10.02.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Unimarine Business Center
Ilvars Turiščevs
(+371) 27055895
Sazināties

Apraksts

Unimarine Biznesa Centrs ir jau otrais veiksmīgais kompānijas Unimars realizētais biznesa un tirdzniecības centru projekts Duntes ielā. Mūsdienīgajai sešstāvu ēkai raksturīgs izkopts stils, un tā atbilst visiem starptautiskajiem A klases biroju ēku kritērijiem. Jaunais centrs izvietojies blakus jau esošajam Unimars Marine Center. Ēkas kopējā platība ir 7000 kvadrātmetru. Tās pirmajā stāvā atrodas konferenču zāles, moderna kafetērija un restorāns, kur patīkamā gaisotnē varēsiet nobaudīt garšīgas maltītes. Pavisam unikāla Unimarine Biznesa Centrs iezīme ir tās spa-centrs, kur atpūtu sniegs baseins un pirtis.

Pārējos piecos ēkas stāvos izvietotas dažāda lieluma biroju telpas ar iespējamo platību no 50 kv.m. līdz pat 1500 kv.m. Veidojot telpu plānojumu un izvēloties apdares materiālus tiek ņemtas vērā klienta vēlmes, biroji ir pilnībā gatavi tūlītējai izmantošanai.

Ēkas pazemes garāžā ir paredzēta vieta 40 nomnieku kompāniju vadības mašīnām, bet viesi un darbinieki var izmantot pie darījumu centra ierīkoto virszemes stāvvietu ar 160 vietām. Ēkā ir 3 ātrgaitas lifti.

Ekspluatācijas izdevumi:

Ekspluatācijas izdevumi ietver sevī diennakts fizisko apsardzi, tehnisko apkalpošanu, menedžmentu, koplietošanas platību uzkopšanu, atkritumu un sniega savākšanu un izvešanu, teritorijas uzkopšanu (izņemot individuāli patērētos komunālos pakalpojumus, maksu par telefonu un internetu).

Telpu apdare:

Biroja telpu plānojums tiek pielāgots nomniekam. Iznomātājs veiks telpu standarta apdari saskaņā ar ēkas specifikāciju un nomnieka izvēlēto plānojumu. Nomas maksas pamatlikmē ir ietverta standarta apdare. Ja apdare ir dārgāka, papildus izdevumus sedz nomnieks.

Atrašanās vieta:

Atrašanās vieta – Darījumu centrs atrodas strauji augošā pilsētas daļā, pilsētas centrālās daļas ziemeļrietumos tikai 10 minūšu brauciena attālumā no centra. Netālu atrodas Rīgas jūras osta. Izdevīgajai atrašanās vietai raksturīgums nelielais attālums no lielajām transporta artērijām (Duntes iela, Ganību dambis, Valdemāra iela), kas ļauj bez pūlēm un sastrēgumiem nokļūt uz jebkuru pilsētas vietu vai lidostu. Duntes ielā blakus Unimarine atrodas Sky & More komplekss. Jaunos iemītniekus gaida daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka Duntes ozoli. Netālu izvietotas daudzu banku filiāles. Nākotnē šim rajonam garām vedīs Ziemeļu tunelis, savienodams to ar Pārdaugavu.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss