Loading map...

Kalpaka Park Rezidence

Aktuāls

Latvija, Rīga, Kalpaka bulvāris 7,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2004. gadā
Objekts atjaunots: 14.03.2023
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Kalpaka Park Rezidence
Renāte Zīverte
(+371) 29544352
Sazināties

Apraksts

Ēka Kalpaka bulvārī 7 ir vidējā no trīs ēku grupas, ko projektējis pirmais latviešu profesionālais arhitekts J.F.Baumanis. Vienotās kompozīcijas ritmikas dēļ klasiskā Kalpaka bulv.7 ēka nevainojami sadzīvo ar stilistiski atšķirīgo neogotisko ēku Kalpaka bulv.5 un neorenesanses garā veidoto ēku Kalpaka bulv.9. Ēka Kalpaka bulvārī celta 1874-1879. gadā, un atrodas t.s. Rīgas bulvāru lokā, kam raksturīga jūgendstila arhitektūra. Ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un kā Rīgas centra sastāvdaļa ir UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sastāvdaļa.

APKĀRTNE

Ēka atrodas uz ziemeļaustrumiem no Vecrīgas, izdevīgā vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, prestižiem biroju un biznesa centriem, veikaliem, kafejnīcām, restorāniem, vēstniecībām (kopskaitā aptuveni 20 - Ukrainas, Somijas, Krievijas, Čehijas Republikas, Apvienotās Karalistes un Zviedrijas u.c.) utml. Ēkas fasāde vērsta pret Kronvalda parku, un zaļā zona apslāpē transporta radīto troksni.

PROJEKTS

Kalpaka Park Residence Kalpaka bulvārī 7 ir viens no Pārstāvniecības visjaunākajiem projektiem, kas saistīts ar ēkas rekonstrukciju Kalpaka bulvārī 7 un jaunas dzīvojamās ēkas celtniecību Rēriha ielas pusē. Projekta rezultātā tika izveidots 3,050.20 m² liels daudzdzīvokļu ēku komplekss; rekonstrukcijas un celtniecības darbi tika pabeigti 2004.gada septembrī, un šobrīd Kalpaka Park Residence ir īres nams ar 34 ekskluzīviem dzīvokļiem.

Dzīvokļu tipi: Ēkā ir četri dzīvokļu tipi - dārza dzīvokļi (ar izeju uz terasi un iekšējo pagalmu), klasiskie dzīvokļi (ar restaurētajiem interjeriem), modernie dzīvokļi (celtniecībā un apdarē izmantoti mūsdienīgi materiāli) un penthouse tipa dzīvokļi.

Platība: Kalpaka Park Residence ir gan studijas tipa dzīvokļi (50-60 m2), gan dzīvokļi ar vienu guļamistabu, kas atbilst vienas personas vai pāra vajadzībām (60-70 m2), gan dzīvokļi ar 2 guļamistabām (105-135 m2). Dzīvokļu platībā iekļauta proporcionāla daļa no koplietošanas telpu platības.

Ērtības: Kalpaka bulvāra 7 ēkas rekonstrukcijas gaitā tika saglabātas un restaurētas ēkas oriģinālās būvdetaļas un mākslinieciski augstvērtīgā apdare (kamīni, krāsnis, griestu dekori, interjeri u.c.). Katrā dzīvoklī ir pilnībā aprīkota virtuve ar iebūvētu virtuves tehniku un mēbelēm, vannas istaba ar apsildāmo grīdu, iebūvēti drēbju skapji, signalizācijas sistēma dārza, 1.stāva un penthouse dzīvokļiem. Katram dzīvoklim ir vismaz viens balkons, franču balkons vai izeja uz terasi. Ēkas cokolstāvā atrodas pilnībā aprīkota trenažieru zāle. Automašīnu novietošana paredzēta Kronvalda parka pazemes autostāvvietā

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss