Loading map...

Baltais Vējš

Aktuāls

K. Ulmaņa gatve 119 Mārupe, Mārupes novads,

Pieteikt apskati
Ekspluatācijā nodots: 2005. gadā
Objekts atjaunots: 22.12.2022
Iesaki arī citiem: Jautā ar:
Baltais Vējš
Nav norādīts
Sazināties

Apraksts

Retex būve ir 100% būvkompānijas Re&Re meitas uzņēmums, kas ir biroju kompleksa Baltais vējš attīstītājs un īpašnieks. Uzņēmums nodrošina biroju kompleksa apsaimniekošanu un telpu nomu. Daļā šī kompleksa telpu atrodas arī būvuzņēmuma Re&Re biroji. Par jūsu, jūsu darbinieku, klientu, partneru, viesu un īpašuma, kas atrodas birojā, drošību gādā fiziskā apsardze 24 stundas diennaktī. Apsargs nepieciešamības gadījumā palīdz klientiem risināt arī informatīvus jautājumus. Biroju un noliktavu kompleksa Baltais vējš teritorijā ir uzstādītas videonovērošanas kameras, ar kuru palīdzību fiksē visu publiskajās telpās, kā arī pie biroja ieejām un izejām notiekošo.

Izvēloties telpas biroju un noliktavu kompleksā Baltais vējš pamanīsiet, kā apkārtējā vide – dizains, interjers un svaigais gaiss, jūs labvēlīgi ietekmē. Šeit ikviens jūtas labi, tāpēc arī strādā labi un sasniedz teicamus rezultātus.

Braucot uz biroju un noliktavu kompleksu Baltais vējš, varat būt droši, ka šeit gan jūs, gan jūsu darbinieki, klienti un sadarbības partneri vienmēr ērti varēs novietot savas automašīnas.

Biroju un noliktavu kompleksā atrodas kafejnīca, līdz ar to gan jums, gan jūsu darbiniekiem un klientiem ir iespēja baudīt gardu maltīti, neizejot ārā no biroja kompleksa, kas ir liela priekšrocība drēgnā un aukstā laikā. Izmantojiet kafejnīcas piedāvāto ēdināšanas servisu arī konferenču un semināru laikā.

Lifts
Balkons
Terase
Pazemes autostāvvieta
Virszemes autostāvvieta
Pilna apdare
Daļēja apdare
Baltā apdare
Bez apdares
Mēbelēts
Iebūvēta virtuve
Bez mēbelēm
Iebūvēti skapji
Garderobe
Kamīns
Gāzes apkure
Regulējama apkure
Dzīvā apsardze
Namrunis
Signalizācija
Vanna
Duša
Pirts/Sauna
Baseins
Studio
Mansards
Divi līmeņi
Bērnu laukums
Koplietošanas terase
Velo novietnes
Blakus ūdenstilpne

Īpašumi projektā

Līdzīgi īpašumi nav atrasti.
Istabu skaits Platība Stāvs Balkons Cena Cena par m2 Objekta ID Statuss